Africký vetřelec znásilnil švédskou studentku, dostal minimální trest

Africký vetřelec znásilnil švédskou studentku, dostal minimální trest

Švédsko vede žebříček znásilnění v Evropě a dokonce i ve světě patří k deseti nejnebezpečnějším zemím pro ženy. Zřejmě i švédská vláda a justice si přejí, aby tomu tak bylo i nadále, či dokonce snad aby se dostalo v tomto žebříčku ještě výš. Švédsko je tak zářnou ukázkou toho, jak vypadá země, která nikdy neměla kolonie, ale už mnoho desetiletí jí vládnou sluníčkáři.

Afričan se objevil v rekreačním středisku u střední školy, kde přepadl dívku a brutálně ji znásilnil. Během znásilnění prohlašoval, že je „děvka“. Díky jako obvykle benevolentnímu soudu si Afričan nakonec odnesl jen osmiměsíční trest odnětí svobody.

K incidentu došlo 10. ledna tohoto roku, kdy byla v rekreačním středisku školy v Jakobsbergu u Stockholmu párty. Jedná se o školu, která intenzivně pracuje na posílení protirasistických „hodnot“ a „tolerance“ studentů vůči přistěhovalcům ze třetího světa.

Mladá dívka byla na párty se svými kamarádkami. Pak zjistila, že se po místnosti potuluje Afričan a snaží se mluvit s různými dívkami, ale že s ním nikdo nechce mluvit.

Když ji Afričan oslovil, odpověděla na jeho otázky, ale bylo to pro ni obtížné. Pak jí pomohl přítel, který Afričanovi vysvětlil, že dívka „neodsuzuje lidi tmavé pleti“. Nakonec je nechal na pokoji.

Když se dívka šla podívat po své kamarádce, Afričan jí nabídl, že jí „pomůže“ s hledáním. Ukázal na místnost, která byla otevřená. Když rozsvítila světlo, aby viděla, jestli je tam její kamarádka, Faris ji chytil za tvář, takže ztratila rovnováhu a zakopla. Když se zeptala: „Co to děláš?“ Afričan odpověděl:

„Buď zticha, ty děvko.“

Pak za ní zamkl dveře a zhasl světla. Jednou rukou ji držel kolem krku a druhou rukou se jí začal dotýkat prsou a zadku. Měla potíže s dýcháním a bolestí v krku, jak ji škrtil, snažila se ho proto odstrčit. Když řekla „co to děláš, já nechci“, odpověděl znovu „sklapni“, a když do něj strčila, dvakrát ji udeřil pravou rukou. Afričan ji chytil za ruce, hodil ji na gauč, takže skončila na zádech. Znovu jí řekl, aby „držela hubu“, zatímco ji znásilňoval.

Během znásilnění slyšela, že její dva přátelé křičeli její jméno před dveřmi a bušili na ně. Ale Afričan ji držel za ústa, aby nemohla křičet. Dělal to, dokud nepřestali bušit. Poté, co ji několik minut znásilňoval, se dívce podařilo Afričana odstrčit, vytáhnout si kalhoty, odemknout dveře a utéct z místnosti.

Minimální trest za znásilnění jsou ve skutečnosti dva roky vězení. Okresní soud v Attundě však ve svém rozsudku bere na vědomí skutečnost, že Afričan tvrdí, že mu údajně bylo v době zločinu 18 let. Nikdo nebere na vědomí fakt, že podobně, jako většina jeho soukmenovců, přišel do Švédska bez dokladů.

Soudní dvůr podotýká, že během znásilnění bylo použito „určité násilí, ale násilí bylo relativně malé povahy“.

„Podle praxe dochází ke snížení trestu u 18letého obvykle asi o polovinu. Kromě toho může být v případě dlouhých trestů odnětí svobody často rozumné snížit trest více než v případě kratších trestů odnětí svobody nebo pokut. To znamená, že hodnota měření trestu – s menším zaokrouhlením dolů – odpovídá trestu odnětí svobody na 1 rok,“ uvádí okresní soud.

Ve skutečnosti je kvůli švédskému systému dvou třetin propuštění 1 rok vězení 8 měsíců vězení.

Afričan získal švédské občanství, a proto nemůže být podle současných právních předpisů deportován.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Africký vetřelec znásilnil švédskou studentku, dostal minimální trest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout