V londýnské čtvrti  bylo pobodáno během 24 hodin jedenáct lidí (video)

V londýnské čtvrti bylo pobodáno během 24 hodin jedenáct lidí (video)

Výsledek? Zatím jeden mrtvý, deset zraněných. To se samozřejmě může ještě měnit, Na celém případu je zajímavé zejména to, že k těmto pobodáním nedošlo na jediném místě, ale v různých částech čtvrti.

Jeden člověk zemřel a nejméně 10 dalších bylo zraněno při včerejší doslova epidemii pobodání v části jižního Londýna.

Policie byla přivolána ke čtyřem hlášením o pobodání v Croydonu, Chislehurstu a Wandsworthu v pátek večer.

místo činu – zde byl jeden člověk ubodán

Detektiv Nicky Arrowsmith popsal násilí jako „zbytečné a naprosto odporné“. Metropolitní policie uvedla, že nikdo ze zraněných v pátek večer nebyl v ohrožení života, a dodala, že dva lidé byli zatčeni.

V sobotu odpoledne byl u stanice West Croydon na Oakfield Road pobodán ještě 24letý muž. Jednalo se zároveň o poslední oběť v celé sérii.

Jeden ze dvou mužů, kteří byli údajně zraněni na pozemku ve Wisbeach Road v Croydonu, byl nalezen mrtvý na místě v pátek krátce po 20:00hod.

Jeden z obyvatel popsal, že viděl policii a zdravotnický personál, jak se snaží zachránit 22letého muže.

Svědek útoku řekl: „Všude byla krev, vypadalo to, jako by byl pořezán na noze a snažili se zastavit krvácení. Jeho máma tady brečela a byla v šoku. Je to děsivé, mému synovi je 19 a mám o něj strach.“

Detektivové z oddělení vražd zahájili vyšetřování vraždy po pobodání na Wisbeach Road. Ostatní útoky vyšetřují policisté ze základní velitelské jednotky jižní oblasti.

Patří mezi ně muž, který byl pobodán na Chapman Road v Croydonu v 18:56 a čtyři muži, kteří byli přijati do nemocnice s bodnými ranami v oblasti Penwortham Road ve Wandsworthu.

Další dva muži, oba po třicítce, byli také hospitalizováni po pobodání v Jay Gardens v Chislehurstu krátce před 21:00.

Policie také vyšetřuje pobodání muže po čtyřicítce, který byl nalezen zraněný na Dingwall Road ve 21:12.

38letý muž byl zatčen pro podezření z těžkého ublížení na zdraví a zůstává ve vazbě.

Velitelka Ade Adelekanová řekla: „Zatímco vyšetřování pokračuje a zjišťujeme motivy a okolností těchto čtyř incidentů, mohu říci, že se s nimi zachází jako s izolovanými. Tato série násilných incidentů však není o nic méně šokující a chápu, že obyvatelé v oblastech, kde k těmto incidentům došlo, a v jejich okolí budou právem znepokojeni.“

K těmto incidentům je příliš málo informací, nicméně všichni víme, že Khanův Londýn je multikulturním městem. Ve městě už žije víc cizinců, než původních obyvatel. A zatajování identity pachatelů, kteří byli ihned po činech dopadeni, je velmi nápadné…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout