Takhle to vypadá, když klimaalarmisté protestují proti fosilním palivům za použití naftového agregátu (video)

Takhle to vypadá, když klimaalarmisté protestují proti fosilním palivům za použití naftového agregátu (video)

Plánem Agendy 2030, která nastiňuje celé současné desetiletí, se ze všeho nejvíc prolíná klimaalarmismus – zelený úděl, konec fosilních paliv, ukončení provozu uhelných, ale i jaderných elektráren a uhlíková neutralita. Do tohoto ranku ovšem spadá i postupný přechod od masa k náhražkám (brouci, červi apod.). Zvířata přece dýchají a prdí a produkují tak oxid uhličitý…

To vše se má dít pod pláštíkem údajného globálního oteplování.

Jak si světovládné (j)elity představují takový svět, v němž by se žilo podle velmi přísných pravidel pod pláštíkem záchrany přírody a klimatu a ukončení produkce uhlíku, jsem už nastínila v předchozích článcích.

V současné době se samozřejmě působí především na mladou generaci, která je v posledních letech soustavně indoktrinována propagandou klimaalarmistů. Mladí ovšem nejsou vedeni například k tomu, aby vysazovali stromy či k úklidu odpadků v lesích a parcích. To ne, jsou vedeni v duchu Grety ke stupidnímu aktivismu pod heslem „Fridays for future“.

Po vzoru švédské Grety se tak před dvěma lety začali aktivističtí žáci a studenti v pátek ulívat ze školy, aby mohli stávkovat za klima. Školy v současné době fungují tak porůznu, nicméně aktivismus je třeba projevit za každou cenu. Nedávno se proto rozhodla vyrazit do ulic i rakouská aktivistická mládež z Grazu. Vyrazili stávkovat proti používání fosilních paliv.

naftový agregát na demonstraci proti používání fosilních paliv…

Záškoláci z „Fridays for Future“ protestovali (navzdory údajně strašlivé epidemii covidu a restrikcím) ve Štýrském Hradci proti používání fosilních paliv. Ke zdůraznění jejich extremistických hesel použily pomýlené děti dieselový generátor.

Šlo o shromáždění u příležitosti dvouletého výročí klimatické organizace, která velmi dobře slouží rodině Grety Thunbergové při zvyšování jejich mnohamilionového jmění. V mrazivé zimě děti představily děsivý film, který tvrdí, že zimy s mrazem a sněhem už přestanou existovat, a protestovaly proti hroznému globálnímu oteplování.

Jako by to nestačilo, byl k pohonu systému reproduktorů použit dieselový generátor a pak mladí aktivisté oznámili, že lidstvo se musí obejít bez fosilních paliv.

FPÖ Graz nejenže zaznamenala výše uvedené video, ale také se zeptala údajných ochránců klimatu, zda by raději nepřešli na obyčejný megafon, který nepotřebuje elektřinu ani nevytváří CO2.

Odpověď není o nic méně zábavná než samotná demonstrace. Zelená elektřina by prý byla k dispozici pouze za „neodůvodněně vysoké ceny“, říká Alena z Fridays for Future ve Štýrském Hradci.

Podle výpočtů stojí kilowatthodina z dieselového generátoru kolem 0,50 centů za kilowatthodinu. Jednotka, kterou klimaalarmisté použili, stojí asi 1 600 eur. To už si ovšem děti, které místo do školy, chodí dva roky stávkovat za klima, spočítat zřejmě neumí.

K tématu klimaalarmismu přidávám ještě jedno video, které ukazuje, jak i pro údajně „ekologickou“ výrobu elektřiny je zejména v zimě, jaká panuje nyní, zapotřebí využít i těch proklínaných fosilních paliv. A to plánuje EU postavit na pobřeží Baltského a Severního moře další desetitisíce větrníků…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Takhle to vypadá, když klimaalarmisté protestují proti fosilním palivům za použití naftového agregátu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout