Francie: Libyjec znásilnil ženu v parku, při zatýkání zranil policistu

Francie, Německo či Švédsko patří k zemím, kde je pro ženy nebezpečné se pohybovat venku nejen potmě, ale v některých oblastech i za bílého dne. S přibývajícím počtem muslimských vetřelců se již staly lovnou zvěří…

31letý muž byl zatčen záhy po znásilnění v sobotu večer. Pod pohrůžkou nožem znásilnil 21letou ženu v parku v Bèglesu nedaleko Bordeaux (Gironde).

Ve 21:15 byla jednadvacetiletá žena na cestě domů, když narazila na muže, který jí vyhrožoval nožem poblíž Mussonville Parku. Muž ji s nožem pod krkem přinutil, aby ho následovala. Odtáhl ji do parku, kde nebylo žádné světlo.

Svědci incidentu okamžitě zalarmovali policii. Policie rychle dorazila na místo a zablokovala přístup do parku, aby útočník nemohl uprchnout. Šokovaná mladá žena vysvětlila, že byla právě mužem znásilněna.

Pachatel byl ukryt v křoví, měl ještě rozepnuté kalhoty. Byl zatčen a vzat do vazby. Vyšetřovatelé našli v parku dva nože, podezřelý se jich pravděpodobně zbavil, než byl zatčen.

Kromě toho byl agresivní vůči policii, když byl převezen na policejní stanici. Praštil policistu, který seděl vedle něj hlavou do nosu a způsobil mu zranění.

Při výslechu uvedl, že je mu 31 let a má libyjskou státní příslušnost. Jeho totožnost musí ověřit, údajný Libyjec neměl žádné doklady. Muž byl dnes předán k soudu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Libyjec znásilnil ženu v parku, při zatýkání zranil policistu

  1. Kromě chtíče a primitivismu, je to účel sexuálního džhádu, ženy zahnat domů a do harémů, což Al ah žádá. Záleží na tom ve Francii převládne, zda pseudo humanismus, nebo přežití a bezpečí vlastního národa (?) ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout