Düsseldorf: Afričan brutálně zaútočil na postiženého muže, zlámal mu nohu

Düsseldorf: Afričan brutálně zaútočil na postiženého muže, zlámal mu nohu

Útok na bezbranného člověka nebyl pro afrického vetřelce žádný problém, i když měl v ruce dítě. Podle výpovědí svědků byl útok náhlý a velmi brutální. Nepochopitelný pak byl právě fakt, že po celou dobu držel dítě.

Zprvu neznámý pachatel v sobotu 21. listopadu 2020 ve 14.22 hodin několikrát kopl těžce postiženého muže (32) do nohy na hlavním nádraží v Düsseldorfu. Oběť musela být převezena do nemocnice a podstoupila operaci několika zlomenin. Federální policie záhy vyhlásila pátrání po podezřeklém, který utekl (viz titul. obr.).

Hledaný podezřelý a 32letý Němec se setkali na nástupišti 7/8 v hlavním tunelu hlavního vlakového nádraží v Düsseldorfu. Neznámý muž prošel kolem těžce postiženého muže s dítětem na ruce a bez zjevného důvodu se otočil, následoval invalidu, odstrčil ho a kopl ho třemi přímými kopy do pravé nohy.

32letý muž pak s křikem spadl na zem. Podezřelý pak ihned opustil hlavní vlakové nádraží. Svědci zalarmovali federální policii a záchrannou službu. Zraněný muž byl převezen do nemocnice. Měl zlomené kosti a byl ihned operován. Okresní soud v Düsseldorfu nařídil zveřejnění fotografií neznámého podezřelého.

Hledání nakonec bylo úspěšné. Hledaný muž se dobrovolně vzdal policii ve čtvrtek (4. února) poté, co viděl své fotografie a zjistil, že je v pátrání. Zřejmě mu došlo, že by ho záhy někdo poznal a udal.

Očekává se, že podezřelý bude v nadcházejících dnech vyslýchán ohledně závažných obvinění. Řekl, že je ochoten svědčit, uvedla policie. Motiv však zatím není znám.

K tomu jen dodávám, že to podle všeho vypadá na některého z obohacovačů, kteří si našli v Německu nadšenou sluníčkovou vítačku, která propadla současné propagandě smíšených manželství. Zřejmě právě z podobného svazku pochází i dítě, které při útoku držel.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout