Švédsko: Afghánec zneužíval dceru, prý tak zkoušel, zda je  muslimka

Švédsko: Afghánec zneužíval dceru, prý tak zkoušel, zda je muslimka

Proč asi vyrazil Afghánec do Švédska se svojí dcerou a ne třeba s manželkou nebo sám? Nebo proč si z dětí nevybral jiné, třeba syna? Podle všeho má totiž přímo v Afghánistánu jak manželku, tak další děti. Je možné, že dcera zpočátku plnila jakousi funkci „beranidla“, tedy právě s doprovodem malé dcery se musel do Švédska dostat mnohem rychleji, než sám, neboť doprovod nezletilců má na cestě dál do Evropy vždy přednost.

45letý Afghánec, žijící ve švédské v Dalarně, byl odsouzen do vězení, ale nebude deportován, za sexuální zneužívání jeho dcery při mnoha příležitostech. Rozsudek ho obvinil z týrání jeho dcery, které po zneužívání vždy řekl, aby požádala Alláha o odpuštění.

Muž přišel do Švédska v roce 2015 z Afghánistánu spolu se svou dcerou. Zneužívání dcery probíhalo kontinuálně, přičemž v té době bylo dceři podle švédského registru obyvatel asi 14 let nebo méně. Ke zneužívání docházelo až do května 2020.

Při mnoha příležitostech si lehl vedle své dcery do postele, políbil ji a hladil její prsa, zatímco masturboval nebo třel o ni svoje přirození a dělal pohyby podobné pohlavnímu styku.

Dívka při výslechu řekla, že po prvním zneužití jí otec vysvětlil, že to, co se stalo, byla její chyba a že se společně budou modlit, aby obdrželi Alláhovo odpuštění.

Když žili v domě jednoho švédského páru, jednou ráno ho našli u ní ležet, přičemž Afghánec řekl, že kontroluje, zda je muslimka.

Podle pasu jeho dcery, vydaného v Afghánistánu, se narodila v roce 2005. Od té doby se ukázalo, že jde o falešný údaj. Matka potvrdila, že je dcera narozená v roce 2007, byla tedy dokonce mladší, než udával otec.

Zneužívání vyšlo najevo, když Afghánec na jaře 2020 napadl svoji dceru před svými sousedy poté, co ztratila mobilní telefon. Dívka řekla švédskému páru o tom, čemu byla dlouhé roky vystavena.

Otec, který má několik dalších dětí v Afghánistánu, popřel jakékoliv provinění, prohlašoval, že „jen ukázal lásku“ ke své dceři, když ležel vedle ní v posteli. U soudu se také hájil tím, že měl problémy s jeho penisem, že ho neustále svěděl, a že bylo velmi obtížné kontrolovat toto svědění.

Okresní soud v Mora nyní odsoudil muže k 10 měsícům vězení za čtyři prokázané případy sexuálního zneužívání dítěte a jeden případ napadení. Je mu však dovoleno zůstat ve Švédsku, protože státní zástupce nepožádal o jeho deportaci.

Těžko říct, k čemu všemu docházelo. Ostatně, před časem jsem psala o syrském imámovi, který zřejmě dlouhodobě znásilňoval vlastní třináctiletou vnučku a pravděpodobně by to dělal i nadále, kdyby nebyl přistižen přímo při činu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout