Sotva Biden nastoupil do úřadu, začal válčit

Sotva Biden nastoupil do úřadu, začal válčit

Ostatně, dalo se to čekat. Důsledky napadení Sýrie budou jasné. Evropské země, ale i USA, budou přijímat muslimské vetřelce ve velkém. Samozřejmě ty, kteří budou tvrdit, že jsou Syřané. Pamatujete si rok 2015? Tehdy proudily ze zemí Středního a Blízkého východu statisíce invazistů, přičemž všichni bez rozdílu tvrdili, že jsou Syřané. A těm se automaticky uděloval azyl. Takto se do Evropy dostal i nejeden voják ISIS, Al Kajdy a jiných bojůvek.

Sotva 48 hodin po inauguraci, Joe Biden údajně zahájil první americkou invazi do jiné země. Vojenský konvoj asi 40 vozidel s podporou vrtulníků se ve čtvrtek z Iráku valil do severovýchodní Sýrie.

Do konce roku 2020 nařídil prezident Donald Trump stažení posledních amerických vojáků ze Sýrie. Trump byl prvním americkým prezidentem od dob Jimmyho Cartera, který nezahájil novou válku, ale zaměřil se na svou vlastní zemi a proti odporu mnoha generálů přivedl vojáky domů ze Sýrie a Afghánistánu.

S Joem Bidenem se z USA opět stává „světový policajt“, lépe řečeno „okupant“. A my tomu budeme jistě – jako obvykle – sekundovat.

Ve stejné době, kdy došlo k napadení Sýrie, bylo oznámeno, že 5000 členů Národní gardy, kteří hlídali inauguraci ve Washingtonu, bylo umístěno v garáži s pouze jedním záchodem v teplotách těsně nad nulou.

takto ubytoval členy Národní gardy Biden

Když se o tom dozvěděl bývalý prezident Trump, nabídl zdarma ubytování všem vojákům, kteří ho potřebovali, v luxusním hotelu Trump International (700 dolarů za noc). Mnoho vojáků vděčně tuto nabídku přijalo. Republikánský guvernér Floridy nařídil okamžitý návrat národní gardy z Floridy s prohlášením: „Nejsou to vazalové Nancy Pelosiové.“

Válka v Sýrii nebude jistě jediná, nejspíš bude pokračovat i okupace Afghánistánu. Biden, případně jeho následovnice Harrisová, se pravděpodobně pustí i do dalších podobných „dobrodružství“. Ostatně, také to byl jeden z důvodů, proč musel vyhrát volby právě Biden, loutka Deep state. A to za každou cenu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Sotva Biden nastoupil do úřadu, začal válčit

  1. Ten šmejd má velký zájem i o Ukrajinu, kdyby to bylo na něm, tak by tam vyrazil podpořit spřátelený pokrokový lid proti těm na Donbasu.
    Je to starý militant, v tomhle si nezadá s Cainem.
    To se má zbytek zeměkoule na co těšit.
    ☠️??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout