Podívejte se, jak vypadá cikánský tábor v italském Miláně (video)

Podívejte se, jak vypadá cikánský tábor v italském Miláně (video)

Území, které si cikáni zabrali, bylo kdysi oblíbenou rekreační zónou obyvatel Milána, asi 5km od centra města. Nyní zde vznikla jedna velká skládka. Další důkaz „skvělé integrace“ tohoto etnika. Další důkaz, že ani 700 let v Evropě na jejich integraci – až na výjimky – nestačí. Myslím, že komentář netřeba, video je sice v italštině, ale to je v tomto případě nepodstatné.

není třeba rozumět, záběry hovoří za vše…nepřipomínají vám něco??

Video je natočené v Miláně, v cikánském táboře ve Vaiano Valle 41, na okraji parku. Obyvatelé hlásí nové incidenty: na křižovatce s Via dell’Assunta, viděli cikány přijet s dodávkou, poté rozřezali stromy asi třicet centimetrů v průměru, nařezali a odvezli je do tábora. Před časem kočovníci také rozřezali plot vedle cyklostezky, která vede k parku Vettabbia.

Jejich tábor se nachází mezi odpadky, vraky aut a dalším nepořádkem, ovšem před jejich příchodem zde žádná skládka nebyla. Tedy tato menšina zvládla uzpůsobit celou oblast „obrazu svému“ poměrně rychle, aniž by si kdokoli dovolil tristní stav řešit. Zřejmě se tamní radnice obává nařčení z rasismu a diskriminace…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout