Švédistán přijal vloni víc muslimských vetřelců, než ostatní sousední země dohromady

Možná jste nedávno zaznamenali hoax, který dokonce šířil i český mainstream. Jednalo se o zcela lživé tvrzení o tom, že Švédsko končí s vítačskou politikou. Tomu věřili skutečně jen velmi naivní jedinci, neboť v té době hrozilo švédské vládě vyslovení nedůvěry, ta si tak snažila zajistit pro případ předčasných voleb nemyslící voliče, kteří by byli ochotni této lži věřit.

Když se nakonec vyslovení nedůvěry podařilo vítačské vládě zarazit, začala opět naplno vítat, přičemž prvním počinem bylo přijetí desítek „vousatých sirotků“ z vyhořelého tábora Moria (který si invazisté sami zapálili), ale i dalších vetřelců z dalších táborů.

V prvních jedenácti měsících roku 2020 přijalo Švédsko téměř třikrát více žadatelů o azyl než jeho sousedé Norsko, Finsko a Dánsko dohromady.

Počet žádostí o azyl se ve srovnání s předchozími lety obecně snížil v důsledku omezení, která mnoho zemí uvalilo na cestování v rámci lockdownu, ale Švédsko i přesto přijalo větší počet žadatelů o azyl, než jeho skandinávští sousedé dohromady.

Finsko přijalo v prvních jedenácti měsících roku 2020 celkem 1 886 žadatelů o azyl, zatímco Norsko přijalo 1 051 a Dánsko pouze 531 osob. Švédsko mezitím zaznamenalo 9621 příchozích žadatelů o azyl, což je téměř třikrát větší počet než ve všech ostatních skandinávských zemích.

Na druhém konci pomyslného žebříčku mezi členskými státy EU, se nachází Maďarsko, které za celý rok přijalo jen něco málo přes sto žadatelů o azyl.

Švédsko udělilo v roce 2020 od ledna do listopadu celkem 82 200 povolení k pobytu, což je jen mírný pokles oproti 117 776 v roce 2019. K tak velkému počtu se podařilo Švédsku dojít i navzdory omezením přeshraničního pohybu většiny evropských zemí, přes něž invazisté do Švédska proudí.

isveç - sayfa 38 - uludağ sözlük

V letech 2010 až 2020 udělilo Švédsko 1,2 milionu povolení k pobytu a od vrcholu invaze, která začala v roce 2015, přijala země desítky tisíc žadatelů o azyl ročně a také mnoho vetřelců, přicházejících do země v rámci slučování rodin.

Masová invaze byla také hlavní hnací silou růstu švédské populace, který byl v roce 2016 druhý nejvyšší v Evropské unii a nyní znamená, že přibližně pětina současné švédské populace se narodila v zámoří (k tomu si připočtěte mohamedány, kteří se již narodili ve Švédsku a dojdete k číslu, které jasně ukazuje, že je země víceméně islamizována).

Bylo také zjištěno, že vetřelci ve Švédsku byli více zasaženi koronavirem, než původní Švédové, přičemž zpráva tvrdí, že téměř polovina osob na jednotkách intenzivní péče (JIP) pocházela z přistěhovaleckého prostředí (jednalo se většinou o Somálce a Syřany).

Swedistan - Page 26 - Stormfront

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout