Německý politik doporučil Němcům ze severní islamizované části Essenu, aby se odstěhovali

Německý politik doporučil Němcům ze severní islamizované části Essenu, aby se odstěhovali

Němci stále pokračují ve „vítací“ politice, ovšem bez jakékoli integrace. Samozřejmě, muslimy do neislámské společnosti nelze integrovat. Zprvu žijí odděleně a tvoří ghetta a jakmile původní obyvatelstvo přečíslí, donutí integrovat ty, kdo na obsazeném území žili před nimi.

Postupně již začínají trpkou pravdu o nemožnosti integrace zjišťovat i mainstreamoví politici. K závěru, že nelze v takové komunitě žít, nakonec došel i politik z německé FDP.

Více muslimských vetřelců než Němců, trvale neúspěšná integrace, lhostejná politika: politik Svobodné demokratické strany (FDP) prohlašuje, že je jeho rodná země Altenessen v rozkladu.

Co si myslíte, že k tomu řekne jeho stranický kolega, „ministr pro uprchlíky“ Severního Porýní-Vestfálska Joachim Stamp? Thomas Spilker, předseda FDP v severní čtvrti Essenu – Altenessen, nedávno napsal na Facebook: „Muž z Altenessen prohlašuje, že integrace selhala. Vztah mezi „novými občany a starými obyvateli“ je velmi špatný.“ Spilker dále napsal: „To je důvod, proč se občané Altenessenu stěhují. Vlast se vytrácí.“ Místní politika už dávno odepsala sever Essenu. Vyplývá to i z nedávného rozhodnutí o uzavření nemocnice. Jeho šokující závěr:

„Doporučuji všem, aby se odtud odstěhovali, protože politika nechce žádnou změnu.“

Gabriele Walger-Demolsky, mluvčí pro integrační politiku frakce AfD v Severním Porýní-Vestfálsku, k tomu uvedla:

„Překvapuje mě, že pan Spilker je ve svém hodnocení tak otevřený. Bohužel, ministr FDP – Liberálně demokratické strany, byl ve vedení po delší dobu, a přitom se dále horlivě pokračuje v praktikování politiky, která je zodpovědná za situaci v Altenessenu“.

Nicméně, občané NRW si nemohou dovolit čekat, až on a zbytek vedení FDP také procitnou. Do té doby už by mohlo být příliš pozdě – nejen pro sever Essenu, ale i pro Duisburg – Marxloh nebo pro Ückendorf v Gelsenkirchenu, kde to nevypadá jinak, ale i pro celou spolkovou zemi Severní Porýní-Vestfálsko.

Myslím, že nakonec bude „liberální“ politik z FDP za svoje výroky vyloučen, neboť takto navenek upozorňovat na to, že německá vláda hodlá předat celé čtvrti německých měst a možná i oblasti muslimům se v politicky korektním Německu nesmí. Jak dlouho myslíte, že potrvá, než budeme sousedit s chalífátem??? ??‍♀️?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout