Švédsko: Tuniský vetřelec pod pohrůžkou nožem znásilnil třináctiletou dívku

Švédsko: Tuniský vetřelec pod pohrůžkou nožem znásilnil třináctiletou dívku

Další z mnoha případů multikulturního obohacení švédských občanů ukazuje bezbřehou benevolentnost soudů vůči násilným muslimským vetřelcům. Navíc se tato bestie pokusila již dříve znásilnit mladou ženu a byla jen náhoda, že se mu čin nepodařilo dokonat. Zřejmě právě proto ho nechali chodit na svobodě. Ten toho využil a záhy pod pohrůžkou nože znásilnil teprve třináctiletou dívku.

Tuniský vetřelec byl vystopován policejním psem po pokusu o znásilnění ve Stockholmu. Pes byl v době zatčení pachatelem zraněn. Státní zástupci však navzdory okolnostem zmírnili kvalifikaci činu z pokusu o znásilnění na sexuální obtěžování a muže osvobodili. Pak šel po další oběti – třináctileté dívce na cestě domů ze školy, kterou s nožem pod krkem znásilnil. Okresní soud ho přesto odmítl deportovat na doživotí.

Aladdin försattes på fri fot och våldtog flicka på väg hem från skola: ”Han bara skrattade”
Policejní pes byl asi jediným, kdo jednal s násilníkem tak, jak si muslim zasloužil…

30. května kolem 4:00, byla 22letá žena na cestě domů z večírku, přičemž procházela Tantolundenem v centru Stockholmu. Náhle cítila, že ji pronásleduje neznámý muž. Tento pocit se ukázal být oprávněný, když ji Ala Eddine „Aladdin“ Guenichi (24 let), podle jeho vlastního přiznání dohonil.

Aladdin ženu tvrdě popadl, vyhrožoval jí se zaťatou pěstí a začal ji osahávat, zatímco stále dokola opakoval, ať se přestane vzpírat a stále jí říkal: „Chci s tebou mít sex!“

Ženě se nakonec podařilo odtrhnout se od tuniského vetřelce, který v roce 2016 emigroval do Švédska a od té doby se objevuje v trestním rejstříku za napadení, drogové delikty, řízení bez licence a řízení pod vlivem alkoholu.

Svědci v parku zalarmovali policii a psovod Erik Karlsson dorazil na místo spolu s policejním psem Izorem. Pes pak vyčenichal Aladdina, který se skrýval v křoví.

Když Izor našel podezřelého násilníka, začal vetřelec napadat psa kopy a údery. Pes bojoval s násilným vetřelcem, přičemž ho dokázal udržet na místě. Za tuto operaci byl Izor později jmenován „Policejní pes roku 2020“.

Obrázky Aladdina záhy po zatčení s oblečením potrhaným policejním psem:

Aladdin byl na místě zatčen pro podezření z pokusu o znásilnění a za napadení policejního psa, ale státní zástupkyně Emma Olssonová učinila rozhodnutí, že neexistuje dostatek důvodů k zadržení a čin překvalifikovala na sexuální obtěžování.

Na svobodě hned Aladdin využil příležitosti a s nožem v ruce znásilnil třináctiletou dívku v centru Vårby v jižním Velkém Stockholmu. Sledoval dívku do bytového domu a pak ji napadl kuchyňským nožem, když byla na cestě do výtahu.

Aladdin dívku násilím zatáhl do sklepa, zatímco jí vyhrožoval, že ji ubodá nožem. Dívce pak pod pohrůžkou nařídil, aby se svlékla a pak musela dlouhé minuty snášet brutální znásilnění. To trvalo celkem až dvacet minut. Dívka ho prosila, aby přestal a pokusila se z jeho sevření vymanit, ale neuspěla.

Dívka později při policejním výslechu vypověděla, jak se Aladdin smál, když ji znásilňoval. Jeho DNA byla později zajištěna ve sklepě, přičemž tento delikt se policii podařilo spojit s dřívějším pokusem o znásilnění v Tantolundenu na konci května.

Kajsa Hultqvist státní zástupkyně, která vedla vyšetřování znásilnění dítěte ve Vårby, se v souvislosti s tím rozhodla také přehodnotit incident v Tantolundenu a poté změnit změkčenou kvalifikaci činu na sexuální obtěžování a znovu označit trestný čin jako pokus o znásilnění.

Dívka byla tedy znásilněna jen díky předchozí státní zástupkyni, která původní kvalifikaci předchozího trestného činu pokusu o znásilnění změkčila a na tom základě pak násilníka propustila.

Právní dokumenty obsahují zprávu Švédského migračního úřadu, která uvádí, že Aladdin pracoval ve Švédsku nelegálně. Podle úřadu podal žádost o povolení k pobytu a pracovní povolení příliš pozdě, ale stále v zemi zůstával.

Při policejním výslechu potřeboval Aladdin pomoc tlumočníka z arabštiny. Při slyšení o sexuálním obtěžování popřel jakékoliv provinění.

Když byl Aladdin zatčen po znásilnění dítěte ve Vårby, zpočátku se k činu přiznal, ale tvrdil, že si nic nepamatuje, protože pil alkohol a vzal si neznámou tabletu. U soudu Aladdin znovu změnil názor a také popřel tento zločin.

Prokurátor Hultqvist požadoval, aby byl Tunisan potrestán osmi lety ve vězení a poté deportován na doživotí. Okresní soud v Södertörnu to však považoval za příliš přísný trest, i když soud připouští, že se jeho zločinnost stupňuje až ke znásilnění dítěte.

6. listopadu soud oznámil, že Aladdin bude odsouzen za znásilnění dítěte s přitěžujícími okolnostmi a pokus o znásilnění, což odpovídá trestu odnětí svobody na pět let a 10 měsíců, ale vzhledem k tomu, že Aladdin má být také deportován, trest se sníží na pět let.

Soud nechce vyhovět žádosti státního zástupce o vyhoštění Aladina na doživotí, ale místo toho mu dává možnost vrátit se do Švédska za 15 let. Aladdin zaplatí škodu znásilněné nezletilé dívce ve výši 280 000 SEK a 25 000 SEK ženě, která se stala obětí pokusu o znásilnění.

Takže další rozsudek, který je především výsměchem oběti. Třináctiletá dívka má celý život zničený, násilník pak bude zřejmě po 2/3 trestu propuštěn a nikdo se ani nebude zajímat o to, zda byl skutečně vyhoštěn nebo ne. Případně ho vyhostí, ale on se záhy vrátí zpět bez ohledu na patnáctiletý zákaz vstupu do Švédska.

Na podobně nízké tresty muslimským násilníkům narážím dnes a denně, po celé EU, včetně ČR. To už ovšem dávno zavání nějakým zadáním, pravděpodobně bruselským…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout