Muslimské zločinecké klany se snaží vládnout švédským obcím

Muslimské zločinecké klany se snaží vládnout švédským obcím

Mnohé městské čtvrti ve Švédsku, či celé obce jsou již ovládány muslimskými gangy, které, jak se nyní ukazuje, mají větší vliv na politiku, než se očekávalo. Získávají si vliv nejen v rámci zastupitelstev, ale také uplácením nebo vydíráním.

Zločinecké sítě se stále častěji pokouší o ovlivňování švédských obcí a rozhodnutí obecních zastupitelstev. K podobnému ovlivňování došlo v téměř 20 různých obcích. V některých obcích mají vliv na rozhodování dokonce stoupenci či členové Islámského státu.

K takovému ovlivnění na úrovni komunální politiky došlo v 18 různých obcích, například v Södertälje, Göteborgu, Eskilstuny, Jönköpingu, Boråsu a Lilly Edet.

Další postiženou obcí je Borås. Šéf ochranky Peder Englund je přesvědčen, že úředníci v této obci se nechali ovlivnit a přizpůsobili pak svá rozhodnutí zločincům.

Ve většině případů jde o ovlivnění rodinnými zločineckými klany či muslimskými gangy. V osmi obcích působí na tamní rozhodování zastupitelstev členové násilných extremistických hnutí. Na některé obce dokonce vytváří nátlak přímo extremisté, kteří se hlásí k Islámskému státu.

Ano, to jsme stále v Evropě, nejde o nějakou asijskou nebo africkou zemi, ale o Švédsko. Nicméně dnes je údajně pravicový extremismus mnohem větší hrozbou, než Islámský stát. Pak se zdá, že příslušníci této bojůvky mají vliv i na mnohem vyšší místa, nejen na nějaké komunální politiky ve Švédsku.

Tady se můžete podívat na to, jak přemýšlí takový muslim, žijící ve Švédsku, sympatizant ISIS:

Ostatně, dokonce i muslimové, kteří jsou již mnohde součástí zastupitelstev, dávají najevo, že se musí přizpůsobit Švédové jim a ne oni Švédům. Právě před pár dny jeden irácký vetřelec prohlásil, že ten, komu se nelíbí fakt, že se muslimové odmítají asimilovat, se může zabalit a ze Švédska vypadnout.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

2 thoughts on “Muslimské zločinecké klany se snaží vládnout švédským obcím

  1. No jasně.
    Od Evropanů nic neberou, živobytí jim dává ( prostřednictvím evropské sociálky) sám Alláh.
    To je neprůstřelný argument, ať to tomu pošukovi zkusí někdo vyvrátit.
    Vždyť bez Alláhovy vůle se nepohne ani lísteček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout