Žádné stoupající hladiny moří: Rostoucí pevniny opět odhalují lži klimaalarmistů

Žádné stoupající hladiny moří: Rostoucí pevniny opět odhalují lži klimaalarmistů

V posledním možná tak týdnu jsem zcela náhodně narazila na 3 nebo 4 články na různých našich i zahraničních mainstreamových stránkách, ve kterých se autoři snaží vyvolat paniku ve snaze namluvit stále ještě indoktrinované většině, že pevnina se potápí.

Samozřejmě k tomu dodávají, že za to může klimatická krize způsobená člověkem. Zdá se, že klimaalarmisté nyní přitvrzují, což ostatně dokazuje i poslední summit G20 v Brazílii, kde byla právě klimatická agenda  – potažmo Agenda 2030 – hlavním tématem.

Zásadním bodem závěrečného usnesení zemí „všech azimutů“ pak byla nutnost tvrdé cenzury názorů, které neodpovídají klimatickému narativu.

Zdá se, že se nyní tato propaganda rozjede na plné obrátky, proto je třeba přinášet podobné „ověření faktů.“

Tedy pokud si někde na mainstreamu přečtete, že se pevnina potápí, pak vězte, že jde o nechutnou lživou propagandu, která má za cíl ospravedlnit zavádění ničivé politiky Green Dealu.

Je tedy opět čas na malou kontrolu reality u samozvaných proroků soudného dne. Zatímco generální tajemník OSN António Guterres fantazíruje o „biblickém stěhování národů“ kvůli stoupající hladině moří, vědecká data vykreslují zcela jiný obrázek: Země – tedy pevnina – roste.

Ano, čtete správně. Zatímco obvyklí podezřelí již plánují evakuaci celých pobřežních měst, holandská studie výzkumného institutu Deltares zjistila něco hluboce nepříjemného:

Od roku 1985 naše planeta získala více půdy, než ztratila. Konkrétně jde o oblast o velikosti jezera Michigan. Opět se tak ukazuje, že pokud klimatičtí alarmisté tvrdí, že mají na svojí straně vědu, pak možná jen tu „koupenou.“

Obzvláště zajímavé: Bangladéš, tedy země, která je pro klimatické apokalyptiky častým vzorem, se od roku 1990 rozrostla o neuvěřitelných 13,7 procenta. Země měla být již dávno ponořena do záplav – alespoň kdyby se věřilo proroctvím aktivisty OSN Noela Browna z roku 1989.

Šestina země měla být podle jeho vizí pod vodou, 25 milionů klimatických uprchlíků – nic z toho není pravda. Místo toho se rozloha země rozrostla ze 134 382 na 137 656 kilometrů čtverečních.

Pobřeží v Bengálském zálivu se zvětšilo téměř o sedminu. Populace nyní vzrostla na 173 milionů lidí – Bangladéšané zřejmě nedostali zprávu o jejich blížícím se zániku.

Ale kdo chce slyšet taková fakta, když místo toho můžete surfovat po nejnovějších modelech počítačů IPCC? Velkoryse předpovídají zvýšení hladiny moře o jeden metr do konce století – za předpokladu, že globální teplota vzroste o 4 stupně Celsia.

Reálná měření hladiny naopak ukazují skromné ​​2 milimetry za rok. Ale kdo si chce kazit krásnou náladu zkázy nudnými naměřenými daty?

Světové ekonomické fórum tato čísla snadno trumfne a okamžitě oznámí „totální kolaps“ grónského ledovce – již v příštím roce. Stoupnutí hladiny moře o jeden až dva metry je „nevyhnutelné,“ tvrdí WEF. 

Guardian, vždy spolehlivý na frontě paniky, jde ještě o krok dále a před několika lety v něm promluvila stovka takzvaných „specialistů,“ kteří předpovídali nárůst o 1,3 metru za 80 let.

Stefan Rahmstorf z Postupimského institutu, Al Capone mezi klimatickými alarmisty, už vidí, jak se Miami, New York, Alexandrie, Benátky a Bangkok potápí do záplav. Ani ostatní mainstreamová média se nikdy neunaví malovat takové hororové scénáře.

Země mezitím stále stoicky roste. Dr. Fedor Baart z Deltares Institute to ve zkratce říká:

Vytvořili jsme více pevniny, než by mohl pohltit vzestup hladiny moře. To je zjištění, o kterém se pravděpodobně nebude diskutovat na žádném klimatickém summitu.

Nakonec by to mohlo ohrozit lukrativní obchod s „klimatickými reparacemi“ – chytrý systém, v němž chudí lidé v bohatých zemích platí bohatým lidem v chudých zemích.

Až si tedy opět někde na mainstreamu přečtete o potápějící se planetě, vzpomeňte si na tuto studii…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *