Šokující: O 50 % více úmrtí na nemoci u mladých lidí

Šokující: O 50 % více úmrtí na nemoci u mladých lidí

Tyto alarmující zprávy nyní přichází z poměrně silně proočkovaného Norska, kde se však později injekce lidem do 65 let nedoporučovaly, nicméně v počátku tam byla podobná vakcinační hysterie jako v jiných loutkových zemích.

Znepokojivé nové statistiky z Norska – vědci bijí na poplach.

Děje se něco velmi znepokojivého. Zdá se ale, že to zatím nikdo v mainstreamových médiích nebral vážně. Z nějakého důvodu počet mrtvých raketově roste a vědci jsou na rozpacích, co by mohlo být důvodem.

Šokující nová statistika z Norska ukazuje, že úmrtnost mezi mladými lidmi ve věku 1 až 39 let do roku 2023 vzrostla o více než 50 procent.

Čísla jsou alarmující.

  • o 32 % více úmrtí na kardiovaskulární onemocnění.
  • o 51 % více úmrtí souvisejících s jinými nemocemi.
  • 36% nárůst úmrtí ze všech příčin.

Dominantním faktorem úmrtí souvisejících s nemocí (oněch 51% nadúmrtí) jsou „jiné příznaky a neurčité stavy“ – jinými slovy jde o úmrtí, na jejichž příčiny nemají odpověď. To je divné.

Mainstreamová média uvádějí , že někteří vědci věří, že Covid je jedním z hlavních důvodů nadměrné úmrtnosti. Další odborník, se kterým mainstreamoví novináři mluvili, chce poukázat na to, že lidé by si rozhodně neměli myslet, že za problém stojí covidové vakcíny…

Norský institut veřejného zdraví však nevěří, že příčinou vysokého počtu úmrtí je Covid. Místo toho jsou předkládána jiná vysvětlení, jako jsou masivní změny ve společnosti během pandemických let (což pravděpodobně odkazuje na věci jako sociální distancování a podobně).

Nadměrná úmrtí však byla i jinde v Evropě.

V roce 2021 mělo Portugalsko nejvyšší proočkovanost na světě. Začátkem tohoto roku země zaznamenala nejvyšší počet úmrtí v Evropě.

Již ve 49. týdnu roku 2022 bylo v Evropě mezi dětmi ve věku 0-14 let o 43,3 % více úmrtí než během pandemie od roku 2020 do poloviny roku 2021 (dětem se začaly genové injekce podávat až koncem léta – na podzim 2021).

V roce 2022 došlo v Evropě k více než 408 000 dalším úmrtím, což média prakticky vůbec nezajímalo. To bylo poté, co všichni dostali „bezpečné a účinné“ injekce mRNA.

Takže teoreticky by nemělo dojít k dalším úmrtím, pokud by injekce skutečně fungovaly!

Dnes víme, že injekce proti Covidu nebyly bezpečné ani účinné.

Nedávná studie ukázala, že Covidové injekce jsou pravděpodobně spojeny s poškozením mozku. Už víme, že způsobují menstruační nepravidelnosti a myokarditidu.

Lidé nebyli o těchto vedlejších účincích informováni, když byli nuceni si injekci nechat aplikovat.

A nyní Moderna právě obdržela velkou zakázku z USA na výrobu nových mRNA vakcín proti ptačí chřipce…

Proč nikdo nemluví o dalších úmrtích?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Šokující: O 50 % více úmrtí na nemoci u mladých lidí

  1. Vědci nemají co věřit. To nejsou žádní vědci, ale pavědci. Vědci musejí VĚDĚT a když nevědí, tak musejí pochybovat, teoretizovat a zkoumat, aby věděli. O tom je věda. Pavěda je o věření. To jsou zase sračky.

  2. A Gates a jemu podobné svině už připravují další očkovací sajrajty. Kdekdo už ví, co očkování způsobilo a způsobí a svině si chodí dále po světě a otravují ostatním život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *