Pravidelný prostor jen pro čtenáře

Pravidelný prostor jen pro čtenáře

Jak jsem vás již před měsícem informovala, tak na základě příkladu některých zahraničních webů jsem se rozhodla, že budu pravidelně – prozatím 1x měsíčně, vždy 1. sobotu v měsíci – zde ponechávat prostor pouze pro vás.

Místo posledního článku dne zde tedy vždy první sobotu v měsíci najdete diskuzní prostor jen pro vás.

Můžete si zcela volně diskutovat na jakékoli téma – a pokaždé také sama nějaké nastolím. Ovšem vy si můžete samozřejmě diskutovat o čemkoli, mnou nastolené téma je spíš jen jedna z mnoha možností.

Témat je jistě dostatek.

Jen malá technická poznámka: pokud chcete dávat odkazy, tak vždy pouze 1 odkaz na jeden komentář. Více odkazů musíte zveřejnit ve více komentářích, jinak příspěvek neprojde.

Systém je tak nastaven – a pak můžete třeba i delší dobu čekat, než příspěvek schválím. Obzvlášť nyní, kdy mám technické problémy, to je navíc poněkud problematické.

Dnes nadnesu dvě možná témata. Jedno: Jak by měla vypadat nová antiglobalistická politická strana, která by vznikla sloučením všech stávajících?

A napadá mne ještě jedno téma: Co myslíte, chystají na nás „plandemii 2,0“? Kdy předpokládáte, že odstartuje? A co to bude tentokrát?

První uvedené téma jsem více rozvedla i v novém pořadu, který je již jak na YouTube, tak na Rumble.

Druhé témě rozvedu v novém pořadu během 1 – 2 týdnů, ale bude už poněkud rozsáhlejší, neboť snad denně se k němu objevují nějaké nové informace…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

12 thoughts on “Pravidelný prostor jen pro čtenáře

 1. Navrhujem aj ďalšiu tému, a to: Prečo ani Marine Le Penová a jej prípadné víťazstvo Francúzsko nezachráni pred nepokojmi a zrejme ani občianskou vojnou? Prečo tak fanaticky podporuje Izrael a chráni Židov? Uskutoční sa vôbec olympiáda v Paríži, respektíve bude zrušená už po útoku na úvodný ceremoniál?

 2. Co se týče strategie pro politické, národnostní a kulturní přežití České republiky, myslím si, že je obtížné nějak sjednotit politiky a voliče pod jednu antiglobalistickou stranu, která by ve volbách získala širokou voličskou podporu. Myslím, že by bylo potřeba vůbec definovat jaké strany jsou antiglobalistické a pak ještě vyčlenit jednu koalici zaměřenou pravicově a levicově. Spojení SPD a Trikolóry do voleb EP naznačilo, že míchat pravici a levici dohromady je spíše kontraproduktivní.

  Takže k té definici.
  – Antiglobalistická strana by musela mít v programu vystoupení nebo alespoň referendum o vystoupení z EU. Pokud chce setrvání v EU a její reformu, jde pravděpodobně jen o řízenou opozici. Podobně by měla taková strana mít v programu vystoupení ČR z NATO a OSN, včetně všech odvozených organizací jako je WHO. Ideálně pak ještě k tomu nějaké vyjádření k zákazu jakékoliv spolupráce s WEF a korporacemi s významným vlastnickým podílem Vanguardu a Blackrocku.

  Když budeme mít takovouto definici antiglobalistické strany, která tímto vyloučí trojské koně jako je PRO, Motoristé a Přísaha, ANO a podobné, viděl bych jako vhodný další krok vytvoření koalic s pravicově a levicově zaměřenými stranami a tyto koalice by pak mohly kandidovat. Voliči by pak ideálně neměli tříštit hlasy na strany nebo koalice, které nemají šanci přejít mandatorních 5% hlasů.

  1. Obávam sa, že ešte sme ako spoločnosť nedozreli na takú stranu. Ešte si ľudia dostatočne nevšimli to zlo súčasného globalizmu, takže ak by taká strana aj vznikla, nemala by dostatok hlasov. Takisto nie je celkom jasné, ako si štáty BRICS vlastne ten globalizmus predstavujú, pretože sa mu čiastočne podriaďujú – každý svojim tempom. Je to ten istý globalizmus, ako plánoval WEF, alebo je to nejaká iná forma…, aká? A Čína ? Zatiaľ sa snažíme nepustiť si do života liberalizmus a volíme „menšie zlo“, pretože nie je dostatočný počet prebudených. Menšie zlo je forma globalizmu, ktorú nám ponúkne BRICS – a ako bude vyzerať…????

   1. Dá se předpokládat, že taková koalice antiglobalistických stran by rozhodně nevytvořila hned po prvních volbách většinu v parlamentu, ale byl by to potřebný první krok, u kterého by se vidělo, „že to postupně půjde“. Už jen to, že by alespoň několik stran mělo takový program, mohlo by samo o sobě šířit jisté povědomí mezi obyčejnými lidmi, kteří nechodí na alternativní servery.

    Byl by to podobný princip, jaký se objevuje v médiích hlavního proudu. Zmiňují se ta témata, která jsou považována za důležitá a o ty jsou pak přirozeně více „na očích“ a o těch se více mluví. Antiglobalistické strany by určitě neměly bezduše přejímat témata v médiích hlavního proudu, ale mít své vlastní, za kterými si stojí. Když takové věci budou přímo v programu, už jen to samo může být první kostičkou domina, která postupně uvede do pohybu další.

  2. Je asi velmi naivní se domnívat, že se ti, co jsou u moci, nechají od ní odstavit nějakým hloupým lidovým hlasováním. Těmi „u moci“ samozřejmě nemyslím ty kašpárky ve „vládě“ a v parlamentu, ale ty, co je řídí. Existuje řada způsobů jak ovlivnit takzvané volby, aby dopadly vždycky tak, jak tihle chtějí.

   1. Záleží na tom, co si představujete pod pojmem „odstavení od moci“. I kdyby všechny volby všude na světě odteď vyhrály jen antiglobalistické strany, loutkaři v pozadí stále budou mít moc. Ale to neznamená, že bychom se neměli snažit o lepší společnost založenou na racionálním kritickém uvažování a upřednostňování rozumu před emocemi. Že bychom se neměli snažit budovat nezávislost, soběstačnost a odpovědnost. Jít příkladem, který dá vzor dalším, podobně smýšlejícím.

    Samozřejmě, že snaha by se neměla zaměřovat jen na oblast politiky a moci. Je potřeba jít příkladem v základních věcech a ukazovat, jak se vypořádat s manipulací, propagandou a organizovaným nátlakem. Ukázat, že klasické ctnosti, dnes považované za slabosti a klasické slabosti dnes považované za ctnosti nezměnily své póly a mají stále tentýž význam, jako dříve. Na osobním příkladě ukazovat jakou cestou jít, což může postupem času strhnout ostatní, kteří ještě stále nezavrhli přemýšlení a neupřednostňují jednoduchost podřizování se povelům. Nikdy nevíte, kdo se stane „stou opicí“, která překročí kritickou mez nevědomí a díky které se myšlenka, nápad, idea začne šířit mezi ostatními.

 3. Nаvrhujі rоzеbrаt v nějаkém článku tоhо Аrménѕkéhо tеrоrіѕtu, ktеrý útоčí nа důсhоdсе а реtіční ѕtánеk ( všеmі рrоѕtřеdkу ) а сеlkоvě tu uрlаtіtеlnоu іnfluеnсеrѕkоu ѕсénu, ktеrá nаjеdnоu tеď zаrуtě mlčí. Přеd рár rokу nа něhо kvůlі jеhо рrоtірrávnímu jеdnání útоčіlу ѕtеjně jаkо nа ТVТwіxx а jеjісh zарálеný аutоbuѕ а tеď nаjеdnоu všісhnі nіс.

  Ѕісе Сіmbál už něсо rоzеbrаl (vіz dоlе) аlе nеní tаm všесhnо.

  https://denik.to/znamy-youtuber-mikejepan-ve-jmenu-vlady-sikanuje-duchodce/

  https://www.facebook.com/xcimbal/videos/485963307239088

  1. Pokud máte pocit, že v článku Pavla Cimbála něco chybělo, tak to můžete doplnit rovnou sama. Tohle je právě prostor pro čtenáře, kde se můžete realizovat. Navíc, psát další článek o tom samém člověku, když je dobře zpracován jinde, je nošení sov do Atén. Je tolik jiných aktivistů, kteří dělají podobně záškodnickou činnost a propagandu. Pokud vám takovýto obsah chybí, klidně přispějte svým komentářem.

   Podle mého názoru, tento server má trochu jiné zaměření cílené na mnohem vyšší patra, než nějací přízemní „influenceři“, kteří jsou jen malé ryby řízené a směrované odjinud. Mohl bych vám vyjmenovat x dalších podobných streamovacích příživníků a nebude to mít takovou důležitost, jako jiné články zde běžně Slovankou uváděné.

 4. JAK BY MÉLA VYPADAT NOVÁ SJEDNOCENÀ ANTIGLOBALISTICKA STRANA ?TO JE NESMYSL.

  35 let VŠECHNY politické strany selhávají a budou dále selhávat.Nikdo z intelektuálú nebyl schopen doposud navrhnout sjednocující program a tak to půjde dále dokola.
  Tady musí přijít něco úplně nového a doposud nevídaného.
  Je třeba,aby elita samých voliču,kteří i tady diskutujíci vytvořila vzorový návrh Programu Národních Zájmu a ty si budou muset dát do svých doposud naprosto nemožného materiálu pro tzv „sjednocení“ dát do svých doslova bobkových listu všechny politické subjekty ,které chtějí být zvoleny ,jinak je volit nesmíme neboť to dopadne zas jako obvykle a Společnost Voliču opět a znovu zvolí takové své zástupce,kteří stejně jako doposud budou juž předem jen shnilé ovoce,které si koupíme,zjistíme potom ,že je zkažene a smrdí,ale nebudou existovat mechanizmy jak ho vyměnit či dokonce zahodit ,no ni?

  1. Odpověď najdete před každým velkým obchodem, plné koše. Většina se má dobře a má na očích klapky, nechce ani vidět ani slyšet.

  2. Veľký reset preberie každého zo sna a zistí, že akékoľvek politikárčenie bolo len zdržiavaním pred oveľa dôležitejším rozhodnutím čo a ako urobiť a ako naložiť so svojimi životmi a životmi najbližších.

  3. Pane Adamec,nechtějte,aby se věci řesily tou nejhorší zbraní,která existuje to je HLAD.

   O to usiluje nynější režim kapitalismu bez přivlastkú rozuméjte SKRUPULI.Ten nastolil president ODS a neustále nás bude dále a dále škrtit.
   Ten profesor zbožňuje známého darebaka Friedmana a voliči si myslí,že nemají sílu to změnit.
   Zkuste navrhnout do prozatím fiktivního Programu Národních Zájmu vámi zformulovány další bod k už existujícím 5 kusum,no ni?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *