USA: Výrazný nárůst infarktů u černochů od roku 2021 je připisován rasismu

USA: Výrazný nárůst infarktů u černochů od roku 2021 je připisován rasismu

V posledních třech letech se objevují stále bizarnější výmluvy, které mají zdůvodnit náhlý nárůst některých zdravotních problémů, nadměrných úmrtí či rekordně nízké porodnosti.

V USA zkoumali výhradně černošskou komunitu, která údajně od roku 2021 vykazuje neobvykle vysoký nárůst počtu infarktů. A genové injekce – jako obvykle – nebyly ani na chvíli mezi „hlavními podezřelými.“

Tak jak je to dnes v USA typické, našli výmluvu, která se již stala vysvětlením na jakýkoli problém uvnitř černé komunity: systémový rasismus.

A co víc, mezi „odborníky“ v tomto údajně existuje konsensus.

Přitom v posledních desetiletích jsou v zemi černoši výrazně zvýhodňováni – a pokud je už nějaký rasismus otevřeně projevován, pak výhradně ten protibělošský.

Nicméně jako vysvětlení náhlého nárůstu infarktů se hodila i tato výmluva. Otázka je, jak asi zdůvodní totéž u bělochů, kteří také vykazují zvýšený počet infarktů.

Podle tvrzení „woke“ šílenců totiž nic jako protibělošský rasismus neexistuje a rasista může být jen běloch.

Nárůst srdečních infarktů v černošské komunitě od roku 2021 je způsoben „rasismem,“ podle takzvaných expertů na Mayo Clinic financované Světovým ekonomickým fórem (WEF).

Srdeční infarkty se od roku 2021 šíří po celém světě a odborníci kreativně obviňují tento nárůst ze všech možných nepravděpodobných příčin, včetně přílišné radostipozdního vstávání o víkendech, klimatických změn, nenošení roušekplynových sporákůvideoher a memů a drobných částic ve vzduchu. 

To vše a mnohé další se najde mezi nesčetnými dalšími bizarními výmluvami publikovanými mainstreamovými médii v posledních letech.

Experti se také snažili obviňovat nárůst počtu srdečních zástav profesionálních fotbalistů z píšťalek rozhodčích.

Podle Dr. LaPrincess Brewer z Mayo Clinic však stoupající míra hypertenze v černošské komunitě není způsobena životním stylem černochů nebo zavedením vakcíny proti Covidu, ale lze ji připsat systémovému rasismu.

Dr. Brewerová (viz titulní obrázek) je lékařka, jejíž výzkum se údajně snaží lépe objasnit sociální determinanty kardiovaskulárního zdraví a jak přispívají k rasovým a etnickým rozdílům v kardiovaskulárních onemocněních, jak uvádí její bio Mayo Clinic.

Síť Mayo Clinic News Network uvedla, že všichni jejich takzvaní „experti“ souhlasí s Dr. Brewerovou, že „rasismus“ je důvodem, proč srdeční selhání u černochů v posledních třech letech prudce vzrostlo.

Podle Brewerové rasismus ve Spojených státech způsobuje nejistotu potravin a bytovou nejistotu, což skutečně omezuje určité jedince v získávání příležitostí a zdrojů ke zlepšení svého zdraví.

Instituce zaznamenává masivní nárůst kardiovaskulárních onemocnění od doby, kdy byly mRNA vakcíny vypuštěny na svět. Média kontrolovaná korporacemi obviňují vše od proměnlivého počasí a letního času, přes špatné jídlo až po příliš mnoho televize a dokonce příliš mnoho sexu.

Najednou všechny normální věci, které lidé dělají dlouhodobě, magicky způsobují jinak zdravým lidem infarkt nebo mrtvici, což se před operací Warp Speed ​​nikdy nestalo.

Sázka je vysoká a ti, kdo pandemii způsobili, vědí, že jejich dny jsou sečteny. Čím více je toho odhaleno, tím více se snaží zakrýt pravdu, i když jejich zastírání je zjevně falešné.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

5 thoughts on “USA: Výrazný nárůst infarktů u černochů od roku 2021 je připisován rasismu

  1. Zisla by sa podobne tupa studia mainstreamu aj pre slovenske a ceske ofce, ktore dodnes neveria zdravotnemu “ prinosu“ mRNA zazracneho patoku, aspon by sme sa dobre pobavili. 🤣🤣🤣
    Nie len v USA a nielen cernosi su naivni blbeckove…

  2. Možná jsem to přehlédl ale nikde jsem se nedočetl, kolik ti černoši výžili. Jestli to bylo od 150 výše se bo nedivím a že jich tam je. Nedavno mi do telefonu dorazilo video, kde jsem si zprvu myslel, že je to záběr na Hucul valachy. Kdepááák, byly to černošky a takovou dámskou kotelnu jsem ještě neviděl. K zblití.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout