USA: Nový balíček pomoci Ukrajině obsahuje formulaci pro automatický impeachment pokud Trump ukončí financování války na Ukrajině

USA: Nový balíček pomoci Ukrajině obsahuje formulaci pro automatický impeachment pokud Trump ukončí financování války na Ukrajině

Donald Trump již dříve deklaroval, že záhy po nástupu hodlá vést jednání k ukončení ukrajinského konfliktu a zároveň také zastavit další financování ukrajinské války.

Obojí samozřejmě odmítají jestřábi uvnitř americké administrativy, často financovaní zbrojní lobby. Nyní se rozhodli, že si pojistí, aby v případě, že bude Trump zvolen, nemohl beztrestně ukončit financování války na Ukrajině.

Americký Senát na neobvyklém zasedání, které se konalo v neděli při Super Bowlu, odhlasoval posun kupředu podstatného balíčku pomoci ve výši 95 miliard dolarů, který podpoří Ukrajinu, Izrael a Tchaj-wan, a to bez jakýchkoli bezpečnostních opatření na jižní hranici.

Balíček zahrnuje 60 miliard dolarů pro Ukrajinu a 14 miliard dolarů pro Izrael. Hlasování získalo podporu RINO (pozn.: republikáni z řad Trumpových odpůrců, loutky Deep State) s konečným výsledkem 67:27.

Podle The Hill Schumer nabídl republikánům možnost hlasovat o pozměňovacích návrzích výměnou za urychlení legislativního procesu.

Šedesát sedm senátorů hlasovalo pro financování války, zatímco 27 senátorů bylo proti výdajům, z nichž všichni byli republikáni (tzv. MAGA republikáni, podporující Trumpa).

Legislativa prošla ve vzácném nedělním hlasování při Super Bowlu.

V pondělí ráno zveřejnil senátor J.D. Vance (R-OH), který podporuje Trumpa, ohromující zprávu na X. Podle senátora Vance obsahuje senátní finanční balíček formulace, které prezidentu Trumpovi znemožňují ukončit financování války na Ukrajině v případě jeho druhého funkčního období.

Tato formulace byla vložena do balíčku pomoci s ohledem na prezidenta Trumpa. Tito špinaví RINO a demokraté hlasovali o zákonu, který pošle Ukrajině nekonečné miliardy bez ohledu na to, jak zoufalá by byla situace v zemi.

„V textu zákona je pohřbena časovaná bomba impeachmentu pro příští Trumpovo prezidentství, pokud se pokusí zastavit financování války na Ukrajině. Musíme hlasovat proti tomuto katastrofálnímu zákonu,“ napsal senátor Vance.

A 17 republikánských RINO tento balíček podpořilo!

Senátor Vance dodal:  „Tento nový ukrajinský zákon se snaží učinit v případě Trumpa NELEGÁLNÍM udělat to, co slibuje v kampani. Je to – prostě a jednoduše – spiknutí proti prezidentu Trumpovi.“

Tolik nová zpráva z USA, která jen potvrzuje, že Deep State má nebývalý zájem na tom, aby zabíjení na Ukrajině pokračovalo i nadále – a to očividně i příští rok, kdy teprve nastoupí na svůj post nově zvolený prezident.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “USA: Nový balíček pomoci Ukrajině obsahuje formulaci pro automatický impeachment pokud Trump ukončí financování války na Ukrajině

  1. je dulezite pouzit presne takovou silu ktera prekona odpor.
   Pouziti vyssi sily je plytvani.
   Na odstreleni Truma dojit muze, pokud selzou jine moznosti.
   Havarie vrtulniku jsou v posledni dobe velmi popularni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout