Irové i Portugalci odmítají pokračující výměnu obyvatel (videa)

Irové i Portugalci odmítají pokračující výměnu obyvatel (videa)

Aktuálně neprobíhají jen protesty zemědělců proti Green Dealu, ale v některých evropských zemích si již začínají původní obyvatelé uvědomovat, že je jejich vlády záměrně vyměňují za jedince z nepřátelských kultur.

Proto vyráží do ulic, aby žádali o deportace a zastavení islamizace země.

V pondělí se v Dublinu konala velká demonstrace proti plánům irské vlády na přeměnu země na multikulturní společnost s populací třetího světa.

Tamní premiér indického původu se netajil svým odporem proti bělochům a stávající politika vlády jasně ukazuje, že současné obyvatelstvo hodlá vyměnit za jiné, „pestřejší.“

Demonstrace v Dublinu se účastnily tisíce lidí, jedenáct bylo zatčeno. Tentokrát se protesty obešly bez nepokojů, k jakým došlo před Vánoci  po útoku muslima na malé děti.

„Irsko je plné,“ znělo jedno z hesel.

Protiakci pod heslem „Refugees Welcome“ uspořádala Antifa spolu s promigračními neziskovkami na jiném místě v Dublinu.

 

Také v portugalském hlavním městě se protestovalo proti velmi rychlé islamizaci, která zemi tíží:

Jen pro představu: i toto je Portugalsko:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Irové i Portugalci odmítají pokračující výměnu obyvatel (videa)

 1. Otazka znie, ci im to v niecom este pomoze, kedze su tak silno preockovanymi jedmi narodmi. Slobodomurari sedia vo svojich strážených rezidenciach, popijaju vino alebo whisky a s usmevom pozeraju na svoje hodinky… a v roku 2025 ci 2030 uz bude zrejme po vsetkom…

 2. „…ale v některých evropských zemích si již začínají původní obyvatelé uvědomovat, že je jejich vlády záměrně vyměňují za jedince z nepřátelských kultur.“
  Takže lidi si uvědomují, že je jejich vlády zaprodávají, zrazují národ a lidi jdou protestovat máváním vlajek a zpěvem? Možná plně nepochopili význam slova „VÝMĚNA“, protože si někteří mylně myslí, že když afričtí imigranti přijdou do jejich země, tak vláda vlastní lidi pošle „VÝMĚNOU“ třeba na Bahamy, Bali nebo na Maledivy. Pravý smysl slova „VÝMĚNA“ v globalistickém slovníku totiž znamená „ELIMINACE“ původního obyvatelstva, v tomto případě rukama pozvaných imigrantů, na jejichž straně bude stát původní, předobře podplacená vláda. A to už fakt nezměníte skotačením v ulicích…

  1. BOJOVÀ LEŽ PŘATEL ISLAMU S CILEM OVLADNOUT PROSTOR JEJICH INVAZE ZNI.
   1.
   Každý muslim zmate nevěřící (to jsme my voliči vśěch vladnich zrádců ),tím,že ka-ka ram je mírové náboženství .
   A protože kromě nich neznají jeho přikázání tj na příklad Suru **Zabíjejí nevěřící,všude, kde je nalezneš,zvláště,když se k tobě obrátí zády **neví,že tím zmatenim způsobí jejich porážku tj souhlas s jejich výměnou ,což ve skutečnosti znamená v překladu de fakto eliminaci původního obyvatelstva země inbaze a jeho totální zotročovani což je i cíl ideologii SWABISTU siřény pod názvem Neomarxismus zejme na Piráty z pètidemolice.
   2.
   Občané ve státě invaze,mohou o tom vědět ,ale nevěří tomu,co je čeka slovy VITAME VAS jejich lež spolknou i s navijákem.

   Kdo věří ismamisticke propagandě je tímto způsobem ohlupovan a kdo ji śiři a toleruje je ničema .💥👹🖕No ní fialova okurk o ooo🥒o?

 3. Paradoxné je,že s výmenou obyvateľstva v Portugalsku začal už počas svojej diktatúry odporca rasizmu /!/ ,Horthyho ochranca a homosexuál Antonio Salazar. Od začiatku 60. rokov bežne hrajú za túto krajinu černosi z dnes už bývalých kolónií /za Francúzsko nastúpil prvý Afričan už roku 1927!/ .

 4. To čo robia je veľmi málo. Mali by urobiť farebnú revolúciu. Inak ich vymenia a oni s tým aj tak nič neurobia. Treba si zvoliť takých lídrov, ktorí budú hájiť jednotlivé štátne záujmy a nie bastardov, čo vás predaju za mysu šošovice. Takto to dopadne keď do vedenia sa dostanú debili!!! A v EU je kopa debilov pri moci. Potom mi logicky vychádza, že ich museli voliť ešte väčší debili. Kam sa podela národná hrdosť? Cudzie nechcem, ale svoje si nedám!!! Mysleniu zdar!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout