Velká Británie: V průlomovém rozsudku vyhrála žena, která byla suspendována a pokutována za to, že kritizovala trans agendu

Velká Británie: V průlomovém rozsudku vyhrála žena, která byla suspendována a pokutována za to, že kritizovala trans agendu

Rozsudky, jako tento konkrétní, jsou velmi důležité zejména proto, že jsou výjimečné, neboť v podobných případech se zatím odpůrcům trans a LGBTQ „ideologie“ daří jen velmi výjimečně soudy vyhrát. Průlomový rozsudek by tak brzy mohly následovat další.

Žena, která byla ze svého postu suspendována šéfy radnice kvůli přesvědčení, že muž, který se prohlásí za ženu, je stále muž, vyhrála přelomový soudní spor.

Rachel Meadeová z Dartfordu v Kentu vyhrála případ diskriminace na základě svého přesvědčení chráněného podle zákona o rovnosti z roku 2010.

Žena, která byla vyhozena šéfy radnice kvůli přesvědčení, že člověk nemůže jen tak změnit své pohlaví, vyhrála přelomový soudní spor.

Po podání stížnosti v roce 2020 jí bylo uděleno roční varování od Social Work England.

Na Meadeovou byla podána stížnost poté, co na Facebooku natočila a lajkovala genderově kritické příspěvky.

Sociální pracovnice byla pokutována organizací Social Work England a následně suspendována městskou radou Westminsteru za hrubé pochybení.

Šéfové rady také zahájili disciplinární vyšetřování a varovali, že by mohla být propuštěna za pochybení.

Meadeová obdržela poslední písemné varování poté, co byla suspendována. Tvrdila, že byla šikanována, aby mlčela, když se snažila mluvit za práva žen.

Příspěvky byly většinou zveřejněny během období vládních konzultací k reformě zákona o uznávání pohlaví jen na základě prostého prohlášení.

Jednapadesátistránkový rozsudek prohlásil, že příspěvky Meadeové na Facebooku spadají do jejích chráněných práv na svobodu myšlení a svobodu projevovat své přesvědčení.

K uvedenému případu jen připomínám, že Velká Británie patří k zemím, kde platí „genderové zákony,“ podle nichž se kdokoli může prohlásit za jakékoli pohlaví, aniž by byla zapotřebí operace či hormonální terapie.

Ve Velké Británii se také díky tomuto zákonu objevuje v ženských sportech, věznicích, na toaletách, ženských odděleních nemocnic či v šatnách stále více mužů.

Tím samozřejmě dochází k degradaci ženských sportů či napadání žen v místech, kde by se měly cítit bezpečně. Právě za kritiku této skutečnosti byla Meadeová suspendována…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Velká Británie: V průlomovém rozsudku vyhrála žena, která byla suspendována a pokutována za to, že kritizovala trans agendu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout