Švédská vláda odstupuje od Agendy 2030

Švédská vláda odstupuje od Agendy 2030

Je to udivující, že jako první dokázala od těchto cílů, které byly implementovány všemi vládami po celém světě, odstoupit právě švédská vláda. Dalo by se to očekávat od jiných vlád, ale Švédsko je už nějakou dobu v některých ohledech na „jiné“ cestě.

V tom kontextu je třeba připomenout, že již za Covidu se Švédsko silně vymykalo – nemělo ani jeden den zavedeny lockdowny, nikdy tam nebyly povinné roušky a ani na den nebyly zavřené školy či restaurace (u nich byl jen omezen noční provoz).

Je velmi obtížné odhadnout, co za tím stojí, vždyť v jiných ohledech se Švédsko plně podřizuje globalistické politice. Země je navíc již natolik islamizovaná, že prakticky neexistuje mírové řešení, které by mohlo postupující přechod na chalífát odvrátit.

Každopádně by mne velmi zajímalo, zda si některá další země vezme ze Švédska příklad. Neočekávám, že by k tomu došlo u nás.

Stávající vláda je lokajská ve všech ohledech a příští, ve které by kralovalo hnutí ANO (pravděpodobně po boku ODS), k ničemu podobnému také nepřistoupí, protože to byla právě Babišova vláda, kdo u nás v roce 2018 Agendu 2030 implementoval.

Její přijetí měla pro změnu na svědomí Sobotkova vláda v roce 2015.

Ale zpět ke Švédsku, které jako zřejmě první evropská země odstupuje od Agendy 2030 a postupně ruší všechny původní implementace.

Švédsko dělá v poslední době spoustu správných věcí. Už zrušili plány na obnovitelné zdroje energie a prosazují více jaderné energie.

V novém roce Švédsko ZRUŠILO klimatické daně na pohonné hmoty, což způsobilo propad cen nafty o více než 4 SEK za litr.

V roce 2022, kdy byli u moci sociální demokraté, dosáhla cena nafty neuvěřitelných 28 SEK za litr (asi 63 Kč). Poté, co pravicová vláda zrušila klimatické daně, dosáhly ceny v novém roce téměř 17 švédských korun za litr. To je přibližně o 39 % nižší cena nafty.

Byly však podniknuty další kroky…

Předchozí socialistická vláda zahrnula do směrnic vládním organizacím ve Švédsku formulace, že musí pracovat na dosažení cílů Agendy 2030.

Nová vláda seškrtala rozpočet na spolupráci obcí a krajů v rámci Agendy 2030.

A nyní, během vánočních svátků, ODSTRANILI cíle Agendy 2030 ze směrnic vládním organizacím, jako je mimo jiné Švédská energetická agentura, Švédská agentura pro chemické látky, Švédská agentura pro mořské a vodní hospodářství a Švédská potravinová agentura.

Věděli jste, že Bill Gates daroval neuvěřitelných 1.27 miliardy dolarů na financování globálních cílů Agendy OSN 2030? A velká část těchto peněz jde na GLOBAL DIGITAL ID.

Je to velké vítězství pro pravicové Švédské demokraty, kteří jsou s tímto krokem velmi spokojeni.

„Obecně nevidíme v práci na Agendě 2030 žádnou přidanou hodnotu a vítáme tento vývoj. Za vlády sociálních demokratů a Strany zelených byla všude zavedena Agenda 2030 a rovnost žen a mužů a nemyslíme si, že je to jeden z nejdůležitějších úkolů pro úřady,“ řekl Martin Kinnunen, mluvčí Švédských demokratů pro životní prostředí.

Tak tady to máme. Švédsko začalo jít proti globálním cílům Agendy 2030.

Bude následovat ještě někdo?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 50 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Švédská vláda odstupuje od Agendy 2030

  1. Nuž keď im zamrzla celé hromadná doprava v krajine – elektroautobusy, tak to bola si posledná kvapka debilizmu Agendy 2023 ! Ale u nás sa budú tlačiť veterné elektrárne, aby sa vyrúbalo viac lesov, zabilo viac vtákov, zabetónovalo a naplnilo olejom viac veterníkov s nenávratnosťou investícii a rovnako to bude aj so slnečnými panelmi.
    U nás žiaľ väčšina politikov nemá rozum a svedomie alebo gule prijať pravdu a kopa slniečkárov chorobne a slepo verí v Bruselskú mantru a psychopatov s bielym práškom na nose v EU parlamente, rovnako stále veľa ofcí verí Pfizerovi ! Takže chorobaX zrejme uprace čo sa inak už nedá… resp. spiace bunky s chorobami u očkovaných sa asi po alebo počas Olympiády prejavia ! Deagle hovorí o roku 2025, ale myslím si, že WEF začne zabíjať už tento rok ! A nepoučiteľné a pyšné ofce sa budú ešte veľmi čudovať… a mnohé nabehnú aj na ďalšie jedy zadara !

    1. Tak CR aj SR maju stratil cca 7,5% populacie oproti 2017 roku (u CR je to cca 800 tis., u nas cca 412 tis.), takze to az taka katastrofa nebude. Ale je pravda, ze tie prepady v pripade Zapadu (a to od USA ci Britanie az po Rakusko) to maju byt podstatne vacsie cisla…..osobne si naozaj neviem predstavit ani ako to dosiahnu a ani preco tie ciele……..vladnut nejakym Nigercanom neviem ci bude nejaka radost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout