Šéf WHO propadá panice kvůli odporu proti pandemické smlouvě (video)

Šéf WHO propadá panice kvůli odporu proti pandemické smlouvě (video)

Dnes už nikdo, kdo si alespoň zhruba nastudoval pandemickou smlouvu (dnes již nazývanou „dohoda“) a navrhované změny Mezinárodních zdravotních předpisů, nepochybuje, že jde o diktátorské dokumenty, jejichž jediným cílem je uvržení prakticky celého světa pod kuratelu WHO v případě, že bude vyhlášena pandemie a podle všeho dokonce i klimatická krize.

Dne 22. ledna se uskutečnil brífink Světové zdravotnické organizace (WHO), aby informoval členské státy o jednáních o globální pandemické smlouvě a o posílení Mezinárodních zdravotnických předpisů.

Slovní opovržení generálního ředitele WHO proti jakékoli kritice plánů ukazuje, jak mu tečou nervy, tváří v tvář snahám o zastavení jeho plánů na drastické rozšíření vlastní moci.

Ve své úvodní řeči Tedros Gehbreyesus řekl:

„Členské státy se zavázaly k historickému úkolu předložit v květnu letošního roku Světovému zdravotnickému shromáždění pandemickou dohodu a balíček změn ke zlepšení Mezinárodních zdravotnických předpisů. (…)

Tato práce není snadná a odehrává se ve velmi obtížném prostředí. INB (skupina pro pandemickou dohodu) a pracovní skupina IHR pracují uprostřed záplavy falešných zpráv, lží a konspiračních teorií.

Někteří tvrdí, že pandemická dohoda a změny MZP přenesou suverenitu na WHO a dají sekretariátu WHO pravomoc uvalit na země lockdowny nebo povinné očkování.

Vědí, že jde o fake news, lži a konspirační teorie. Tato tvrzení jsou zcela nepravdivá. Víte, že dohoda nedává WHO takové pravomoci, protože jste ji sami napsali.

Nemůžeme dovolit, aby tuto historickou dohodu, tento milník v globálním zdraví sabotovali ti, kteří úmyslně či nevědomky šíří lži. 

Potřebujeme vaši podporu, abychom čelili těmto lžím tím, že budete mluvit doma a řeknete vašim občanům, že tato dohoda a pozměněné MZP nepředávají a nemohou postoupit suverenitu WHO, ale že zůstává členským státům.“

Dalo by se to brát vážně, kdyby nebylo tak snadné dokázat, že je to čirá, zoufalá lež. Ostatně, revizní komise sestavená ze zástupců některých členských zemí před rokem usoudila, že řada zkoumaných návrhů by oslabila členské státy ve prospěch WHO.

A dokonce i renomovaný odborník na mezinárodní právo s mnohaletými zkušenostmi řekl, že za svůj život ještě nespatřil něco tak diktátorského.

V tomto světle sám generální ředitel šíří hrubě zavádějící informace, když tvrdí, že hrozbu ztráty suverenity si zlomyslní, lživí nebo hloupí jedinci pouze představují, aby sabotovali WHO v jejím božském díle.

Ve skutečnosti již oba dokumenty napadli právníci z celého světa, aby upozornili na v obou dokumentech jasně zmiňované převzetí kompetencí v případě, kdy bude vyhlášena pandemie, ale nově zřejmě i klimatická krize.

Otázka povinného očkování také není zdaleka tak jasná, jak tvrdí  šéf WHO. Ostatně přijal nechvalně známý očkovací průkaz EU jako vzor pro budoucí mezinárodní očkovací průkaz, bez něhož by v budoucnu nemělo být cestování vůbec možné.

Stačí navíc připomenout, jak se lhalo za covidu, také tehdy se tvrdilo, že genové injekce budou zcela dobrovolné a kdo je odmítne, ten nebude diskriminován.

Nakonec byly lidem injekce vnucovány pod výhružkami a neočkovaní byli zcela bezdůvodně vyčleněni ze společnosti. Mnohde bylo na čas zavedeno i povinné očkování.

Věřit tak zločinci Tedrosovi nebo neméně zločinným vládám není příliš moudré. Aktuálně je situace taková, že EU již potvrdila za všech 27 členských zemí přijetí pandemické smlouvy, ale stejně se již vyslovily například i Čína, USA a naposledy včera deklarovala její přijetí i Velká Británie.

Mezi odpůrci jsou údajně většinou menší země z Afriky či Asie, jejichž vládám se příliš nechce pandemickou smlouvu schvalovat.

V případě pandemické dohody je zapotřebí 2/3 souhlasu členských zemí a zdá se, že Tedros má strach, že onu potřebnou 2/3 většinu nezíská.

U změn MZP stačí pro schválení nadpoloviční většina.

K hlasování dojde na květnovém shromáždění WHO v Ženevě.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Šéf WHO propadá panice kvůli odporu proti pandemické smlouvě (video)

  1. Najzábavnejšie sú posledne debaty ku mainstreamovým článkom, ako: Náhle zemřel… Akonáhle niekto pridá komentár s otázkou, či mal a ak áno koľko zosnulý „teček“, tak sa začínajú zúfalé útoky, urážky, osočovanie a nálepkovanie antivaxermi… Pravdu si ani teraz nechcú tí úbožiaci priznať, ani hľadať a ani zisťovať koľko ľudí a na aké diagnózy zomieralo ročne pred 2020 a aký je od vtedy trend v preočkovaných krajinách či v ČR a SR ich nezaujíma! A redaktori ešte väčšie tupelo a primitívna falošná chamraď mainstreamu hľadá či naznačuje iracionálne, často úplne idiotské príčiny… Ale sa obávam, že tých počtov bude len pribúdať a panika očkovaných tiež, aj keď si to verejne nepriznajú. Hanbia sa, za svoj vystrašený alebo debilný, servilný, alibistický, davový, vypočítavý prístup a tupé, naivné rozhodnutie. Ale my ostatní, sa už týmito témami nemusíme zaoberať či zaťažovať… problémy budú mať iní, tí „lepší ľudia“ od nás, nedezoláti, opice, egoisti, tmári či konšpirátori… Z prenasledovaných zodpovednými sa stávajú diváci… a zo zodpovedných obete…

  2. Přičmoudlý zmetek propadá panice? Potřebovat by spíše přes tu odpornou držku! Přece není normální, aby nás komandoval nějaký negr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout