Německo: Katoličtí biskupové se otevřeně staví proti demokracii a podporují rychlou islamizaci země i globalistickou agendu

Německo: Katoličtí biskupové se otevřeně staví proti demokracii a podporují rychlou islamizaci země i globalistickou agendu

Bergogliovci již jako mor ovládli katolickou církev po celé Evropě. To je znát u každých dalších voleb, kde své „ovečky“ nabádají k volbě stran, jejichž výsostným zájmem je výměna obyvatel a tedy i islamizace dané země.

Ještě možná chybí, aby se církev vrátila ke středověkým inkvizicím a okrádání všech, kdo neuznávají jedinou pravdu, kterou razí ti, které současná církevní sebranka podporuje.

Pokud se podíváte na jejich výzvu, tak přesně odpovídá všemu, co prosazuje Bergoglio. A tento totalitní církevní spolek se neštítí ohánět demokracií v situaci, kdy ve svém pamfletu dává jasně najevo, že právě demokracie je to, co z hloubi duše nenávidí.

Ostatně, právě v řadách německých církví jsou největší škůdci, díky jejichž přičiněním jsou do Evropy dováženi vojáci džihádu. Vždyť právě německá církev (a to jak katolická, tak evangelická) je hlavním sponzorem pašeráckých neziskovek.

Výzva, ve které štve německá katolická církev proti AfD, jen ukazuje, že je jedině dobře, že této církvi houfně odchází její „ovečky.“

Šest katolických biskupů odpovědných za východní Německo varuje před letošními regionálními volbami údajně před pravicově populistickými stranami:

„My, biskupové, dáváme jasně najevo, že na pozadí svědomí nepodporujeme postoje extrémních stran. Nemůžeme to přijmout, ani stranu Heimat, ani AfD.“

To potvrzují biskupové z Berlína, Hamburku, Magdeburku, Erfurtu, Görlitzu, Drážďan, Míšně ve „Společném slově,“ které bylo zveřejněno v pátek. Mezi zmíněné diecéze patří zcela nebo zčásti spolkové země Berlín, Braniborsko, Meklenbursko-Přední Pomořansko, Sasko, Sasko-Anhaltsko a Durynsko.

„Mnoho lidí už nerozumí politickým rozhodnutím,“ uvádí se v prohlášení. „Jsou nejistí, naštvaní a bojí se společenského úpadku. To nás nesmí vést k tomu, abychom se nechali strhnout populistickými prohlášeními a zdánlivě jednoduchými řešeními.“

Biskupové se znepokojením pozorují, že demokratické procesy a instituce v Německu jsou v současné době „zpochybňovány a opovrhovány.“

„Populistické, krajně pravicové a antisemitské postoje se stávají stále společensky přijatelnějšími. Nedůvěra, nenávist a neklid rozdělují společnost.

Válka a nacistická zvěrstva však učily, že úcta k lidské důstojnosti musí být nejvyšším vodítkem veškeré státní činnosti. Politické strany, které tento princip zpochybňují, nemohou být podle našeho názoru alternativou.“

Biskupové naléhavě vyzývají:

„Braňte náš svobodný a rozmanitý společenský řád na základě naší ústavy! To platí zejména u volebních uren. Primitivní fantazie o deportaci migrantů a jejich podporovatelů nebo odmítání nabídek ochrany pro uprchlíky, ale také popírání člověkem vyvolané změny klimatu a obecné pohrdání politickými aktéry a institucemi jsou neslučitelné se základními hodnotami společnosti.

Takto katoličtí biskupové ospravedlňují své jasné odmítnutí extremistických stran jako je AfD.“

Biskupové vybízejí k uctivé politické debatě a jsou přesvědčeni, že neexistuje lepší forma vlády než demokracie.

„Postavme se za to rozhodně a aktivně a společně utvořme lepší budoucnost.“

Tolik z pamfletu, ve kterém jsou tito černoprdelníci naopak proti jakékoli demokracii, protože zpochybňují svobodnou volbu každého občana.

Jejich odmítání deportací v islamizované zemi, kde právě tito „dovezení“ jedinci způsobují jimi výše zmíněný „antisemitismus,“ je pak ukázkou idiocie autorů tohoto pamfletu nebo jde jednoduše o záměr ve snaze získat hlasy naštvaných občanů pro „kartelové“ strany.

Každopádně by měl být reakcí všech slušných věřících odchod od podobné církve, která svými prohlášeními i činy již dlouhodobě otevřeně podporuje rozvrácení Evropy a výměnu evropských obyvatel.

Navíc, jak sami vidíte, otevřeně přiznávají, že podporují i klimatickou agendu (a předtím i genové injekce či LGBTQ agendu).

Nebo snad věřící potřebují být v církvi, jejíž vyšší patra zaujímá podobný odpad??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.8]

10 thoughts on “Německo: Katoličtí biskupové se otevřeně staví proti demokracii a podporují rychlou islamizaci země i globalistickou agendu

  1. Jak to zpival Hutka, Cirkevni tatici certu se prodali, za upis mlceni pohodli dostali, do klesti chytili uceni Kristovo, dali si odpustky za prolhane slovo, Aleluja!

  2. Sú napojení na prachy od vlády a vždy budú spievať ich pesničku. Hajlovali s Hitlerom , blahoželali Stalinovi a teraz budú lízať riť aj diablovi len aby ich neodpojil od peňazí , ktoré štát leje do ich inštitúcií (i keď je tam formálna odluka ale naoko). Navyše vo východnom Nemecku je katolíkov zlomok , ledva 5% , tak sa môžu ísť pásť. Podobné je to e evanjelikmi , tí sú ešte horší tu aj u nás!

  3. To by měli katoličtí potentáti zvěstovat svým věrným ovečkam kdo je vlastně pro ně ten jediný a nejdůležitější když už to teda není Ježíš ale Aláh. To jsou teda obraty.

  4. Zjevení Janovo 17, 4-6: Ta žena (CÍRKEV) byla oděna purpurem a šarlatem a ozdobena zlatem, drahokamy a perlami; v ruce držela zlatý pohár, plný ohavností a nečistoty svého smilství a na čele měla napsáno jméno – je v něm tajemství: „Babylón veliký, Matka všeho smilstva a všech ohavností na zemi.“ Viděl jsem tu ženu, zpitou krví svatých a krví Ježíšových svědků. Velice jsem užasl, když jsem ji viděl.

  5. To jsou Jidášové, kteří dělají ostudu věrným kněžím. Nikdo, kdo má aspoň špetku rozumu a pudu sebezáchovy, nepodpoří nával migrantů, kteří přišli jako dobyvatelé. A tak se i chovají. Jejich kriminální činy jsou bohužel skutečné, běžní občané zemí, kde je migrantů hodně to denně zažívají na vlastní kůži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout