Nejpozději za 10 dní musí být oznámena konečná podoba změn Mezinárodních zdravotních předpisů WHO

Nejpozději za 10 dní musí být oznámena konečná podoba změn Mezinárodních zdravotních předpisů WHO

Jak již jistě víte, tak za pouhé 4 měsíce má dojít ke schválení dvou velmi nebezpečných dokumentů, které by doslova zavedly jednu světovou vládu pod kuratelou nikým nevolených diktátorů z WHO.

Zatímco pandemická smlouva se ještě bude i nadále dolaďovat, tak změny Mezinárodních zdravotních předpisů již mají získat konečnou podobu za pouhých 10 dní. Poté už nebude možné v nich provádět žádné další změny.

Pokud by se ovšem stalo, že by nebyla stávající podoba dokumentu schválena, tak by se hlasování ke změnám muselo odložit na jiný termín.

Schůze, na které se má v rámci 77. Světového zdravotnického shromáždění hlasovat o obou dokumentech, má proběhnout 27. května 2024.

Termín, do kterého má pracovní skupina pro změny Mezinárodních zdravotních předpisů předložit svůj KONEČNÝ BALÍČEK cílených změn, je 27. ledna 2024.

Pokud generální ředitel neoznámí text jakýchkoli navrhovaných změn všem smluvním státům před konečným termínem (27. 1. 2024), pak Světové zdravotnické shromáždění NEMÁ žádné zákonné právo přijmout jakékoli změny na 77. světovém zdravotnickém shromáždění v květnu 2024.

Níže je zdůrazněn článek, který potvrzuje, že ke schválení konečné podoby změn MZP musí dojít nejpozději 4 měsíce před hlasováním na Zdravotnickém shromáždění:

27.1. je tedy úplně poslední šance na zabránění přijetí změn MZP již v květnu. Není ovšem jasné, jakými cestami lze přijetí konečné verze změn MZP zabránit.

Pokud budou změny MZP přijaty, vstoupí v platnost o 10 měsíců později pro všechny země, které do té doby nevystoupí z WHO. Změny, které by byly schváleny na shromáždění WHO v květnu, by tak začaly platit v březnu 2025.

Národy, které zůstanou i nadále členy WHO, pak budou vázány novými ustanoveními změn – a to včetně těch, které budou případně hlasovat proti přijetí navrhovaných diktátorských změn.

Pandemická smlouva vyžaduje dvoutřetinovou většinu přítomných členů a vstoupí v platnost, jakmile ji ratifikuje prvních 30 zemí.

O třicet dní později vstoupí smlouva v platnost pro všechny země, které ji podepsaly. Všechny země, které smlouvu nepodepsaly, jsou z jejích ustanovení vyloučeny. Země, které smlouvu podepíší, musí čekat tři roky, než mohou z pandemické smlouvy vystoupit.

Nejaktuálnější verzi smlouvy ze dne 30. října 2023 naleznete zde. Mezivládní vyjednávací výbor (INB) dostal pokyn předložit další návrh do příštího zasedání, které je naplánováno na 19. února až 1. března 2024, takže se očekávají další revize.

Pravděpodobně bude do pandemické smlouvy začleněna i „klimatická nouze,“ jak nedávno požadovalo OSN a nyní i WEF. Jaké další změny se v dokumentu objeví, se teprve uvidí.

Různé mezinárodní petice proti WHO najdete ZDE , ZDE a ZDE.

K tématu nedávno hovořil také Tucker Carlson se svým hostem,  profesorem evoluční biologie Bretem Weinsteinem (celé video níže – anglicky s německými titulky):

Z asi hodinového rozhovoru vyjímám jen malou část o dokumentech  WHO a týmu odborníků, kteří proti nim bojují.

K tématu hovoří poté, co rozebere problémy s mRNA injekcemi a big Pharmou, jejímž cílem je udržovat lidi nemocné (již jsem zmínila v jiném článku).

K dokumentům WHO Weinstein poznamenal, že problém, kterému nyní čelíme, je ten, že WHO se svými dodatky k Mezinárodním zdravotním předpisům  a Mezinárodní smlouvou o pandemii se snaží získat kontrolu nad všemi médii na celém světě.

Pokud změny MZP a smlouva projdou, WHO by měla výhradní pravomoc rozhodovat o tom, jaká je lékařská pravda, a od všech zemí by se vyžadovala cenzura, a to jakýmikoli prostředky.

Vzhledem k tomu, jak důležité byly alternativní zprávy při informování lidí o realitě za COVIDu (mnoho cenzurovaných informací se ukázalo jako pravda), co se stane, když budeme nuceni snášet další vyhlášenou pandemii bez nich?

Dalo by se snadno říci, že svoboda projevu v kontextu zdraví a medicíny je otázkou života a smrti. Pokud budou potlačeny vědecké debaty a protichůdné názory, počet obětí lékařské propagandy bude nevyhnutelně ještě vyšší, než jsme již viděli.

Weinstein pokračuje v revizi plánovaného převratu WHO prostřednictvím dodatků MZP a její pandemické smlouvy. Obecně řečeno, tyto dva nástroje mají za cíl dosáhnout globální vlády hrstky a úplné kontroly mas pod rouškou veřejného zdraví.

Stručně řečeno, tato smlouva vyžaduje, aby všechny členské státy, které ji podepíší, postoupily svou národní suverenitu WHO, čímž se z ní stane de facto totalitní vládce celého světa.

Podle tvrzení WHO se pandemie COVID tak zhoršila, protože národy nespolupracovaly. Proto, argument zní, potřebujeme mezinárodní smlouvu, která centralizuje pravomoci kontroly pandemie ve WHO.

Problém je samozřejmě v tom, že většina zemí se naopak řídila iracionálními a nevědeckými doporučeními WHO. Jejich neschopnost – ať už úmyslná nebo ne – zdevastovala ekonomiky a vedla ke zbytečným úmrtím.

Podle navrhované smlouvy bude mít WHO pravomoc vyhlásit stav nouze v oblasti veřejného zdraví na jakémkoli základě, bez nutnosti podání důkazů a bude mít pravomoc nařídit nápravná opatření, která musí všechny členské státy zavést.

Mezi ně patří například očkovací povinnosti, cestovní omezení, určování, které léky lze a které nelze použít, a cenzura všeho, co nesplňuje oficiální doporučení WHO, abychom jmenovali jen několik příkladů. 

Důležité je, že cenzura se neomezuje pouze na skutečné dezinformace.

Jak vysvětluje Weinstein, nejdůležitějším pojmem, kterému musíte porozumět, je termín „dezinformace,“ definovaný jako pravdivé informace, které způsobují nedůvěru v autoritu.

Takže když poukazujete na lži vládních úředníků, dopouštíte se dezinformačního činu, který nyní americké ministerstvo pro vnitřní bezpečnost kromě šíření dezinformací a dezinformací zahrnuje do své definice teroristických činů. 

„To je naprosto děsivé, protože terorismus je právní termín, který způsobuje, že všechna vaše práva se vypaří,“ říká Weinstein a dodává:

„Ve chvíli, kdy ministerstvo pro vnitřní bezpečnost říká, že jste vinen z určité formy terorismu, protože říkáte pravdivé věci, které způsobují, že nedůvěřujete vaší vládě, říká vám to také něco o tom, jaká práva má, aby vás umlčela.

To nejsou normální práva. Takže všechny tyto věci jsou děsivé a myslím, že pandemie COVID nás upozornila na spoustu struktur, které byly kolem nás vybudovány, něco, co bývalý úředník NSA William Binny kdysi nazval totalitní stát na klíč. Totalitní stát se kolem nás buduje, ale neaktivuje se. A pak, jakmile se zavede, se klíč otočí.

Nyní zažíváme… něco, co přesahuje popis Williama Binnyho, protože je to totalitní planeta na klíč. Světová zdravotnická organizace je nad úrovní národů a bude moci, pokud budou tato ustanovení schválena, diktovat národům, jak se mají chovat ke svým vlastním občanům, a potlačit jejich ústavy.“

Weinstein nakonec upozornil i na to, že stále rostoucí tým mezinárodních odborníků již dlouhodobě proti dokumentům bojuje, ale nyní potřebují maximální podporu celosvětové veřejnosti…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Nejpozději za 10 dní musí být oznámena konečná podoba změn Mezinárodních zdravotních předpisů WHO

 1. haló , probuďte se lidičky ale ovce spí
  je všem jasné jak to dopadne když máme petidemolici?
  -povinné očkování
  -konec cestovat
  -digitalni měna
  -digitalni id
  -zpravy bude kontrolovat umělá inteligence
  -vyvrazdit celou bílou populaci
  digitální koncentráky, dokud nechcipneme
  to je plán WHO,wef, Gatese,Jourove, Sorose a Židů
  Pojďme a společně udělat defenestraci, dokud je čas.
  40000 policajtů neochrání politiky, kteří se spolčili v čele s pěti demolicí, na vyvraždění českého lidu

 2. ještě je čas…
  tak to je zpráva z kruhů v obilí…
  ještě je čas, aby nás nevyvrazdili všechny
  rozum do hrsti❗❗❗
  Genocida lidstva je v plném proudu, ovečky ❗❗❗
  Nevěříte???
  Umírají očkovaný, my ne ❗❗❗
  Haló, budíček 💣💣💣

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout