Jak dopadne vyšetřování covidových zločinů na Slovensku?

Jak dopadne vyšetřování covidových zločinů na Slovensku?

Jistě pro vás není žádnou novinkou, že se konečně na Slovensku rozběhlo vyšetřování zločinů z „doby covidové.“ Podobné vyšetřování již dříve proběhlo i v některých jiných zemích světa, kde po „covidistech“ převzaly vládu nové strany, které se na covidovém teroru nijak nepodílely.

K vyšetřování ze strany opozice došlo v několika zemích, ale nikdy nebyli ve finále žádní viníci odsouzeni a vše šlo víceméně „do ztracena.“

Všichni odpůrci nezákonných a ničivých restrikcí, nuceně podávaných genových injekcí i záměrné segregace neočkovaných, přitom s nadějí čekají na první zemi, která skutečně dospěje k potrestání covidových zločinců.

Jakmile dojde k prvním takovým rozsudkům, může jít o precedens, který pomůže i dalším zemím po celém světě a strhne s sebou lavinu dalších žalob.

Dnes je již potvrzeno, že například restrikce, které byly po celém světě nařizovány, nevycházely z vědeckých poznatků, ale byly doslova „vycucány z prstu,“ což nedávno ostatně přiznal i Fauci, který je sám „vynálezcem“ nesmyslných rozestupů, které, jak nyní sám potvrzuje, neměly žádný jiný účel než prachobyčejnou buzeraci.

Většina opatření i nucení k aplikaci genových injekcí měly jediný základní cíl: ověřit, jaká je ovladatelnost mas.

Přibývá také důkazů o tom, že již od samého začátku se vědělo, že genové injekce nezajistí bezinfekčnost a ani nesníží možnost nákazy či lehčího průběhu nemoci. Například ve Velké Británii je nyní nejvíc úmrtí „s covidem“ zaznamenáno u lidí se 4 dávkami mRNA.

Na lži byly založeny i tzv. „covid pasy,“ které byly (a dosud dokonce jsou!!) prezentovány jako potvrzení bezinfekčnosti.

Je toho skutečně hodně, co by se dalo žalovat a čím se covidoví zločinci zcela beztrestně oháněli, zatímco využívali nouzové stavy k beztrestným krádežím.

Pevně tedy doufám, že na Slovensku neskončí vyšetřování ve „ztracenu“ jako tomu bylo v dalších zemích, kde se nástupci covidistů pustili do vyšetřování.

Pro ty, ke kterým se čistě náhodou nedostaly informace o tom, co se v tomto směru děje na Slovensku, to nyní zmíním alespoň ve zkratce.

Na Slovensku bude zřízena komise, která bude hodnotit přístup ke Covidu, v jejímž čele má být Peter Kotlár. Nyní se chystá sestavit tým.

Výbor musí prošetřit, zda opatření přijatá během koronavirové pandemie byla zákonná, účinná a účelná. Podle Fica byl přístup tehdejší vlády charakterizován neschopností chránit základní práva a svobody.

Kotlár se musí postarat o to, aby se něco podobného neopakovalo.

Poslanec již dříve uvedl, že chce vyšetřit, zda opatření proti Covidu nebyla zločinem proti lidskosti a hrozbou pro veřejné zdraví.

Kotlár, který je lékař, bude také vyšetřovat média, osobnosti veřejného života a politiky, kteří šířili propagandu.

Vyšetřovat se má však mimo jiné i složení genových injekcí. To ovšem může být docela problém, protože jednotlivé šarže se mnohdy velmi zásadně liší.

Zde bych tedy doporučila spolupráci se zahraničními odborníky (samozřejmě mainstreamem zatracovanými), kteří se již těmto analýzám věnovali.

Fico také připomněl, že po aplikaci genových injekcí došlo ke zvýšení úmrtnosti na kardiovaskulární onemocnění.

Mimochodem, to, zda je tentokrát skutečně míněno vyšetřování, které jistě potrvá dlouhé měsíce, myšleno vážně, poznáme již v květnu, až se bude na půdě WHO rozhodovat o velmi zásadních dokumentech: Pandemické smlouvě a změnách Mezinárodních zdravotních předpisů.

Pokud bude Slovensko hlasovat proti nim, pak lze brát celé vyšetřování vážně. Pokud ne, pak by šlo jen o divadlo…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Jak dopadne vyšetřování covidových zločinů na Slovensku?

  1. ZDENIO,
   pošlete panu Ficovi odkaz na članek z nejstaršího vědeckého časopisu světa NATURE ze dne 9.11.2015,kde se tzv „vědci „chvástáji jak vyvolali do světa virus,který nikdy v přírodě neexistoval a světě div se članek byl a je dodnes ignorován.

   https:// http://www.nature.com/articles/nm.3985

   Český překlad najdete,když si dáte do hledáčku název pokecu

   „SARS -skupina netopýřích koronaviru DEMONSTRUJE potenciál přechodu na človeka“.

   Na konci článku je seznam těchto vědcu (9) a (6)institutu,kteří zkasirovali tučné granty za tu prasárnu,ktera je dodnes utajovana💥💰🤐🐸a to,že byla zaplacena z peněz určených na Zelený úděl je třešnička na jedovatém dortu majiteli velkých peněz a jejich bílých koní typu Gates je dodnes samozrejmosti ve které hodlají tito zločinci pokračovat,když se proti nim nikdo nezvedne. No ni?

 1. „Vysetrili sme sa a zistili sme ze sme nevinni“. Asi tak. Uverim az zacnu padat hlavy(hlavne Matovic a Mikas), nie len nejaki pochodzkari co sikanovali ludi v uliciach ked im to protiustavne bolo nariadene. Male ryby musia pikat ale hlavne najvyssie postaveni co zradili svoj lud musia hnit v base. A to sa nestane..

 2. Autoka, autorka a ty máš v hlave iba gumičku aby ti nespadli uši
  Veď ten čo je poverený vysetrovaním, Kokotlár, predsa do kamery jasne povedal: Cieľom komisie nie je hľadať vinníkov, ale poučiť sa z minulých chýb….

  1. Jasné Okoloidúci ..Bude ti vešat na nos do kamery ,že ťa bude hľadať ..Však keď už niečo nájdu ,čo určite nájdu tak zároveň asi aj niekoho nájdu na zodpovednosť …Sa už len neboj .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout