„Epstein zřejmě nespáchal sebevraždu“ – rozhovor Tuckera Carlsona s bratrem pedofilního pasáka (video)

„Epstein zřejmě nespáchal sebevraždu“ – rozhovor Tuckera Carlsona s bratrem pedofilního pasáka (video)

Včera byla odtajněna další část dokumentů včetně jmen dalších lidí napojených na Epsteina, mezi nimiž byli politici i hollywoodské celebrity.  Každopádně je jisté, že mnoho lidí mělo zájem na tom, aby Epstein nevypovídal. I to je důvod, proč jen málokdo uvěřil oficiální verzi o sebevraždě.

Více o tom ví také Epsteinův bratr, který upozornil na některé málo známé okolnosti smrti pasáka.  Epstein mnohé hlavouny dokonce vydíral, což jen posiluje podezření, že za jeho smrt někdo velmi dobře zaplatil.

Tucker Carlson ve čtvrtek zveřejnil rozhovor s jediným žijícím příbuzným Jeffreyho Epsteina – jeho bratrem Markem Epsteinem.

Jeffrey Epstein, známý pedofil a kuplíř dodávající nezletilé dívky stovkám bohatých a mocných, byl nalezen mrtvý ve své vězeňské cele na Manhattanu v srpnu 2019, týden poté, co se údajně pokusil o sebevraždu.

Mnoho lidí nevěří, že se Epstein zabil poté, co byla po jeho smrti odhalena řada podivných náhod a nesrovnalostí.

Tucker Carlson dělal rozhovor s bratrem Jeffreyho Epsteina Markem Epsteinem.

Mark Epstein se odmítl objevit na kameru, když mu Tucker položil řadu otázek týkajících se smrti jeho bratra.

Mark Epstein řekl, že interní zdroje mu řekly, že bloky cel byly odemčeny tu noc, kdy jeho bratr Jeffrey Epstein zemřel ve své vězeňské cele. Věří také, že někdo byl nastrčen, aby zabil Jeffreyho Epsteina, protože několik vězňů bylo převezeno ven v noci poté, co byl Epstein nalezen mrtvý.

Epstein byl nalezen v srpnu 2019 oběšený ve své cele, kde visel z palandy s vězeňským prostěradlem omotaným kolem krku.

Epstein, který měří 180 centimetrů, údajně připevnil prostěradlo k horní palandě a omotal si ho kolem krku.

Mnoho lidí blízkých Epsteinovi se obává, že byl zavražděn, a CBS News s odvoláním na nejmenovaný zdroj v úterý také uvedla, že ráno v den Epsteinovy smrti bylo z Epsteinovy cely slyšet křik. Zdroj také řekl, že slyšeli, jak vězeňští důstojníci říkají „dýchej, Epsteine, dýchej,“ zatímco se ho snažili oživit.

Epstein měl několik zlomených kostí v krku, což je běžné u vražd uškrcením.

Mezi zlomenými kostmi v Epsteinově krku byla i jazylka, která může být zlomena během oběšení, pokud je jedinec starší, nicméně podle forenzních expertů je častější u vraždy uškrcením.

Špičkový forenzní patolog Dr. Cyril Wecht uvedl, že pouze 1 % úmrtí oběšením skončilo zlomeninou jazylky.

Epstein byl nalezen mrtvý den poté, co byly rozpečetěny dokumenty, které usvědčovaly několik elit a demokratů, včetně Ala Gora a bývalého guvernéra Billa Richardsona.

Bill Clinton byl s Epsteinem dobrým přítelem a cestoval jeho soukromým tryskáčem přezdívaným „Lolita Express“ více než dvacetkrát a podle pilotních záznamů byly na letech s Clintonem nezletilé dívky.

Newyorský soudní lékař nakonec označil Epsteinovu smrt za sebevraždu.

V roce 2019 úřad soudního lékaře ve svém prohlášení uvedl, že pitva a další důkazy potvrdily, že se 66letý finančník oběsil ve své cele ve federální věznici.

V lednu 2020 prokurátoři sdělili soudci, že byly nalezeny „chybějící“ záznamy z bezpečnostních kamer před Epsteinovou vězeňskou celou v noci, kdy se v červenci pokusil o sebevraždu.

Prokurátoři pak soudci sdělili, že video z bezpečnostních kamer bylo zničeno kvůli chybě při vedení záznamů.

Ještě horší bylo, že záložní systém pro videodohled údajně nefungoval kvůli technickým chybám.

„Požadované video již v záložním systému neexistuje a není nejméně od srpna 2019 v důsledku technických chyb,“ napsali žalobci.

Generální inspektor ministerstva spravedlnosti loni ve své zprávě rozhodl, že Epsteinova smrt byla sebevraždou.

Generální inspektor ministerstva spravedlnosti obvinil z Epsteinovy sebevraždy nedbalost a pochybení vězeňského dozorce.

„Soudní lékař, který provedl pitvu, podrobně popsal, proč Epsteinova zranění byla více konzistentní a svědčila o sebevraždě oběšením než o vraždě uškrcením,“ uvádí se ve zprávě.

Soudní lékař také sdělil OIG, že brázda ligatury byla příliš široká na to, aby byla způsobena elektrickým kabelem zdravotnického prostředku v Epsteinově cele, a že krevní toxikologické testy odhalily, že v Epsteinově těle nebyly žádné léky ani nelegální látky.

Soudní lékař si také všiml absence úlomků pod Epsteinovými nehty, stop na rukou, pohmožděnin na kloubech nebo modřin na jeho těle, které by naznačovaly, že Epstein bojoval, což by se dalo očekávat, pokud by Epsteinova smrt byla vraždou uškrcením.

Ať už to bylo jakkoli, asi jen málokdo věří verzi sebevraždy. Podobných „náhodných úmrtí“ je například v okolí Clintonových desítky. Příliš mnoho lidí na ně jakkoli napojených ukončilo svůj život předčasně v důsledku nehody nebo sebevraždy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

5 thoughts on “„Epstein zřejmě nespáchal sebevraždu“ – rozhovor Tuckera Carlsona s bratrem pedofilního pasáka (video)

    1. To je ale fakt .Na mrtvole udajného Epsteina která byla letmo k zahlídnutí si všimli věci které neseděli tvar uší a podobně .Nevěřím že by se tak mazaný člověk 1/. nepojistil a neměl schovaných pár pikantních videí i na lidi kterým by zveřejnění zrovna neprospělo . 2/. Další věc je že mu mohli pomoct uprchnout a žije si někde luxusní život dál na jiném ostrově. Takovéto lidi mocný chrání.

  1. Benjamin Fulford má tiež zaujímavých informátorov z Mossadu na túto tému. Tí mu povedali, že Epstein bol dobrý človek a jeho smrť bola fingovaná.

  2. „„chybějící“ záznamy z bezpečnostních kamer“ presne ako u generala Lucanskeho, posledna poistka rezimov je samovrazda v cele, v stredoveku sa vyrhavali jazykym, dnes sa kazdy samoobesi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout