Dr. David Martin: Varovali nás předem, co chystají, ale nikoho to nezajímalo (video)

Dr. David Martin: Varovali nás předem, co chystají, ale nikoho to nezajímalo (video)

Globalisté vždy dají předem vědět, co chystají. Zpravidla jde o různé náznaky, někdy však hovoří docela na rovinu. Na totéž v rozhovoru upozornil také dr. David Martin.

Jak dnes již víme, tak Moderna se na chystanou „pandemii“ připravovala předem. A samozřejmě mnohé napověděla i „Událost 201,“ organizovaná několik měsíců před vyhlášením pandemie.

Náznaků, že se něco podobného chystá, však bylo mnoho. A dnes je také celkem jasné, že prvním „nácvikem“ byla prasečí chřipka v roce 2009. V dalších letech se vše aktivně připravovalo, včetně koordinace loutkových vlád a médií.

Nikoho však nenapadlo si vše to dát předem do souvislosti a předpovědět, co by se mohlo stát. Realita pak také předčila cokoli, co by si většina lidí mohla  předem představit.

Dr. Martin v rozhovoru říká:

„Proč by v dubnu 2019 společnost  Moderna, která nikdy neměla žádné odborné znalosti v oblasti respiračních patogenů, měnila patentové přihlášky, které byly zamítnuty, tak, aby obsahovaly formulaci ‚NÁHODNÉ NEBO ÚMYSLNÉ UVOLNĚNÍ RESPIRAČNÍHO PATOGENU‘, pokud se někdo nepřipravoval na uvolnění respiračního patogenu?“

„Nic mě nepřekvapilo.“

„Zločinci ve skutečnosti říkali veřejnosti, že to udělají… a nikoho z veřejnosti to nezajímalo.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Dr. David Martin: Varovali nás předem, co chystají, ale nikoho to nezajímalo (video)

  1. SVĚT: Patříte k obětem, kterým bylo poškozeno zdraví po aplikaci genových injekcí? Či vám snad zemřel někdo blízký po injekci nebo kvůli špatné covidové politice, která odmítala léčit? Byli jste kvůli velmi dlouhým lockdownům poškozeni finančně? Byli jste pokutováni za nenošení roušek či napadeni policií za nedodržování restrikcí, případně za účast na demonstraci? Jste obětí zvůle covidfašismu? Dovolávali jste se spravedlnosti, ale marně?

    Pokud jste na některou z úvodních otázek odpověděli kladně, pak máte šanci se domáhat spravedlnosti v rámci celoevropských žalob. Na celoevropské úrovni se však nemají řešit jen oběti politické zvůle, ale také ti, kteří za touto zvůlí stáli.

    Všichni lidé, kteří jsou ochotni se kampaně zúčastnit, by měli zaregistrovat své kontaktní údaje zde na webu MWGFD.

    https://cz24.news/smrtici-vakcinacni-injekce-vyzva-vsem-postizenym-chysta-se-spolecna-zaloba-vsech-evropskych-obeti-covidovych-restrikci-a-ockovani/

    původní zdroj – https://www.mwgfd.org/2024/01/aufruf-an-alle-zur-europaweiten-einreichung-von-strafanzeigen/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout