Demonstrace se šíří Evropou: V Paříži se bude v sobotu demonstrovat za FREXIT

Demonstrace se šíří Evropou: V Paříži se bude v sobotu demonstrovat za FREXIT

Zřejmě v reakci na mohutné protesty v Německu, kde se postupně k zemědělcům přidalo i mnoho dalších profesí, hlásí další země podobné akce, většinou namířené proti stávající politice vlád či EU.

Jak jste si zde již mohli přečíst, tak v sobotu se bude demonstrovat ve Vídni a na tentýž den je demonstrace v podobném duchu hlášena i z Paříže. Jistě se průběžně přidají i další evropská města.

Hlavním tématem pařížské demonstrace je odchod z EU – tedy FREXIT.

V pozvánce na demonstraci se uvádí:

 

Všichni máme dobrý důvod chtít opustit Evropskou unii!

Na základě tohoto hesla vás vyzývám, abyste se shromáždili na prvním velkém národním průvodu tohoto nového roku 2024 v Paříži tuto sobotu 13. ledna, sraz ve 14 hodin Port Royal (RER).

Boj za Frexit, naše osvobození, nebyl nikdy tak aktuální! Za prvé proto, že rok 2024 s evropskými volbami 9. června bude rozhodujícím rokem pro vysvětlování a boj! 

Potom proto, že naši krajané více než kdy jindy vidí absolutní naléhavost opustit EU, opustit všechny oligarchické struktury, aby mohli najít naději a budoucnost.

Krize volného obchodu a zemědělství, migrační pakt, evropský trh s elektřinou, války, penzijní reforma, nová smlouva, která chce z EU udělat „jeden stát,“ rozšíření o Ukrajinu a Balkán, korupce, střety zájmů…

Všichni máme, více než kdy jindy, dobrý důvod chtít opustit Evropskou unii!

Tento boj se dokonale prolíná s bojem za svobody, který Les Patriotes drží velmi vysoko! Protože osvobodit se od Evropské unie znamená odmítnout digitální identitu, digitální euro, cenzuru sociálních sítí evropským nařízením DSA, nezdravé tajné dohody s farmaceutickým průmyslem a veškerou lobby, která nás nutí k nátlakové a nebezpečné zdravotní politice.

Takže tuto sobotu 13. ledna hodně z vás očekávám! Národní průvod je zjevně otevřený všem a bude dokonale zabezpečen. Začíná v Port Royal a končí v Palais Royal.

Uvidíme se v sobotu !

Ať žijí patrioti!
Ať žije Francie !
Florian Philippot, Les Patriots


Je pravděpodobné, že podobné akce proběhnou také například ve Španělsku, kde se demonstruje již téměř dva měsíce a možná i v několika dalších zemích.

Pokud budou v neděli k dispozici videa z těchto akcí, tak je samozřejmě zveřejním…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 4.7]

6 thoughts on “Demonstrace se šíří Evropou: V Paříži se bude v sobotu demonstrovat za FREXIT

  1. to není jak u nás kdy v opozici je Slovensky Stbák jehoš strana která Czexit nechce jen aby měl ty své pojebane dotace na Agrofert 🤮

    1. No já myslím, že na jeho místě by jste také nechtěl czexit. Vždyť tomu trojskému koni jde jen o dotace a pokud nebude EU nebudou ani dotace. Bohužel vysvětlete to českým vovcím, ty mají klapky na očích jako pivovarští koně, čímž je zabráněno širokému vidění a jiní než už ve vládě byli šanci nemají, oni si to už tzv. politici za podpory ústavní mafie ohlífají.

    2. Babiš zavedl nejhorší teror, co kdy náš stát pamatuje. Lhal až se mu od úst prášilo. Nikdy dříve kvůli klonu chřipky nebyly takové orgie, cenzura a totalita. Stejně to nakonec každý dostal.

      Volit Bureše je masochismus a touha po likvidaci Čech. Rozvědčík PePa jako voják umí poslouchat a plnit rozkazy – není to politik. Bohužel plní rozkazy z Brusele.

  2. Aj v Poľsku sa začínajú masové protesty, no z iného dôvodu. Poľsko sa ocitlo na pokraji občianskej vojny, ktorá by Európe len prospela. Reálne totiž hrozilo ,že Tusk alebo Kaczynski nastolia požiadavky vrátenia „ukradnutých“ území a začnú vydierať susedov. Nielen Ukrajinu, Rusko a Bielorusko, ale aj Nemecko , Česko a Ukrajinu. Čím skôr sa tento odporný štát zmení na európske Somálsko, a na rozdiel od 80. rokov ho už nikto nezachráni /ani Jaruzelski, ani Walesa, presnejšie Leiba Kohne/ , tým lepšie. A na záver malá spomienka na teenagerské časy: Jediné poľské kazety , ktoré za niečo stáli, boli tie od firmy Takt Music…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout