Afričtí vetřelci říkají: „Znásilňování žen je normální“ (video)

Afričtí vetřelci říkají: „Znásilňování žen je normální“ (video)

Jak má asi podle představ EU a různých neziskovek vypadat „multikulturní obohacování,“ můžeme vidět na dramaticky rostoucích statistikách znásilnění v nejvíce obohacovaných zemích. Tyto statistiky jsou jen zlomkem skutečného počtu případů, protože oběť se velmi často bojí vypovídat.

Bojí se totiž případné pomsty ze strany „obohacovače“ či jeho kumpánů. Mnohdy je navíc žena, která násilníka ohlásí, nařčena z rasismu a xenofobie.

Pokud tedy vidíte oficiální čísla, pak je třeba si uvědomit, že jde jen o špičku ledovce, mnohdy se hovoří o tom, že nahlášeno je jen asi 10% znásilnění.

Sami násilníci pak svoje konání považují za něco zcela normálního, protože zejména v Africe je v mnoha zemích znásilnění doslova „národním sportem.“ Muslimové pak považují znásilnění nemuslimky za přínosné, neboť jen konají to, k čemu je nabádal jejich lžiprorok Mohamed.

Sami afričtí invazisté nezávisle na sobě přiznávají, že znásilňování žen považují za něco zcela normálního.

Dva samostatné klipy představující Afričany, kteří míří na Západ a přiznávají, že si myslí, že mají právo znásilňovat ženy, se staly virálními na X.

V prvním klipu hovoří britský moderátor Ross Kemp se dvěma Afričany, kteří ani nejsou schopni pochopit koncept traumatu ze znásilnění.

„Je to, jako by chtěly být znásilněny, chápeš,“ říká jeden z mužů Kempovi.

„Je to, jako by si to užívala,“ říká další černoch.

Afričan pak uznává, že je špatné znásilnit ženu, ale když se ho moderátor zeptá na „důsledky toho, jak to ovlivňuje znásilněnou osobu,“ myslí jen na to, jaké důsledky to může mít pro něho.

„Mohla by křičet, lidé by se mohli probudit,“ říká.

Když se je Kemp snaží přimět, aby se vypořádali s emocionálním a fyzickým traumatem oběti znásilnění, jeden z černochů pronese:

„Někdy víme, že se může stát, že ji znásilníme a zítra se probudíme s viry, jako je HIV.“

Kemp se jich ptá, jestli by mohli litovat toho, co oběti udělali, ale zdá se, že druhému muži záleží jen na tom, aby dívka otěhotněla a oni mohli zplodit dítě.

„Ale co její osobní pocity?“ ptá se Kemp otázkou, která se setkává s mlčením.

Další klip ukazuje ještě drzejšího Afričana, který přiznává, že už znásilnil ženu.

Na otázku, co se mu děje v mysli, muž odpověděl: „Jen mi dej sex a budu spokojený. A pokud to neuděláš, vymyslím plán, jak tě zabít.“

Poté je dotázán, jak se cítí při nakažení oběti znásilnění virem HIV, kterým je – jak se sám přiznal – nakažen. Na to odpoví: „Jsem mocný, mocný chlap.“

„Vím, že jsem HIV pozitivní, takže chci ten HIV šířit,“ dodává s tím, že vždy „udělá plán, jak ženu dostat.“

Mnoho komentujících poukázalo na to, že právě tito muži jsou těmi, které Západ importuje v rámci plánované výměny obyvatel…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Afričtí vetřelci říkají: „Znásilňování žen je normální“ (video)

 1. Primitivní opičky, co jiného. Úplněně jiný svět, když se zrazí studená fronta s teplou obyčejně to přinese problémové počasí.

 2. Povojnový pád koloniálnych panstiev Veľkej Británie a Francúzska, samozrejme nielen v Afrike, bol Európe – ako vidieť najmä od roku 2015, teda začiatku migračného šialenstva – čert dlžný… Keď napríklad Francúzsko vládlo Vietnamu a Británia Nigérii, nehrozilo, aby sa po bývalom Československu či po Taliansku rozťahovala rákosnícka a opičiacka mafia!

 3. Úmyselné šírenie nákazlivej choroby odkedy nie je trestným činom ? Alebo títo noví páni Európy už môžu fakt všetko ? Chalana za nejakú ruskú nášivku dajú na súd. A toto…? Toto je akože normálka ! Fuj! Preč s takým zhnitým svetom! Putin – konaj!

  1. Putin konaj?🙄🙄🤦‍♂️🙏
   Máte svoji zem, my taky a my bychom se měli postarat o naši bezpečnost a ne rusové. Abychom se nedivili, protože jak jsme se k nim zachovali, že nás hodí přes palubu a řeknou si vyžerte si to teď sami.

 4. V subsaharskej Afrike je veľmi rozšírená povera , ktorej samozrejme veria aj tie milióny Afričanov v Európe, že znásilnenie ženy zbaví muža chorého na AIDS vírusu HIV…

 5. Třeba je, ale lidé v evropě by jim pomocí zbraní, holí atd. měli vysvětlit, že tady nejsou v africe. 6e opice v evropě patří do zoo.

 6. Jen uplny blbec muze chtit od opice totez, co od cloveka. Kdo osobne pozna cernochy, nemuze nebyt rasistou. To je moje osobni zkusenost, i ze me udelali rasistu velmi brzy.

 7. Tady jde o víc než trauma ze znásilnění . Špiní náš ROD, Slovanskou krev a jen přihlížíme ,naši předci by se jim postavili a hnali je odkud přišli. Stateční Slovanský muži, ochránci, vymřeli. Zůstali otroci chodící do montoven živící tuhle degenerovanou chátru. Jdou především po velmi mladých dívkách a vědí proč.
  „Kemp se jich ptá, jestli by mohli litovat toho, co oběti udělali, ale zdá se, že druhému muži záleží jen na tom, aby dívka otěhotněla a oni mohli zplodit dítě. “
  https://slovanskalipa.cz/kony-rita/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout