Vláda Severního Irska zakazuje a kriminalizuje slogan „Na irských životech záleží“

Vláda Severního Irska zakazuje a kriminalizuje slogan „Na irských životech záleží“

Z Irska se již přenesly protesty i do Severního Irska, které je součástí Velké Británie. Sice tam nevládne cizinec jako v případě Irska či Skotska, nicméně severoirská vláda je progresivistická, velmi čile pracující na výměně obyvatel.

Paradoxně i zde jde o tzv. „nacionalistickou stranu,“ která považuje tento slogan za rasistický a trestný. Podobně jako v Irsku a Skotsku si tzv. „nacionalistické“ strany převzali ultralevicoví progresivci.

Tedy ti, kdo aktivně pomáhají vyměnit původní obyvatelstvo za to dovezené z Afriky či Asie.

Společenské napětí v Severním Irsku bylo poznamenáno nápisy a graffiti, což vedlo k policejnímu vyšetřování, protože úřady označily slogan „Irish Lives Matter“ za potenciálně rasistický a za incident z nenávisti.

Poblíž Tildarg Avenue v Belfastu byla spatřena cedule oznamující nesouhlas komunity s přesídlováním ilegálů, jak uvedla BBC.

Tento krok místních obyvatel zdůrazňuje problém imigrace, který nahlodává strukturu irské společnosti.

Kennedyho centrum na Falls Road bylo navíc také počmáráno graffiti s nápisem „Na irských životech záleží.“

Tyto incidenty vyvolaly ostrou kritiku ze strany krajně levicových politických vůdců a aktivistů woke komunity, kteří nereprezentují irský lid.

Gerry Carroll ze strany People Before Profit odsoudil tento slogan jako „rasistický jed“ a zdůraznil, že podkopává boj černochů a dalších etnických menšin.

„Neděláme si iluze, že ‚Irish Lives Matter‘ je rasistický slogan, který je v přímém protikladu k hnutím proti útlaku, kterému čelí černoši a další etnické menšiny,“ řekl podle BBC.

Poslanec za stranu Sinn Féin (prezentuje se jako nacionalistická strana) Paul Maskey tyto pocity zopakoval a označil nápisy za „hanebné“ a určené k zastrašování a vytváření strachu.

„Političtí a komunitní lídři musí stát při sobě, aby pokračovali v budování bezpečné, přívětivé a inkluzivní společnosti pro všechny,“ řekl.

Grainia Longová, výkonná ředitelka Housing Executive, zdůraznila, že takové incidenty neodrážejí hodnoty místní komunity. Ujistila, že přidělování bytů bude i nadále spravedlivé a v souladu se stávajícími pravidly.

Inspektor Andrew Matson z Policejní služby Severního Irska (PSNI) uvedl, že záležitost řeší jako incident z nenávisti. Vyzval každého, kdo má informace o tom, kdo tam cedule umístil, aby kontaktoval policii.

„Přistupujeme k této záležitosti jako k incidentu z nenávisti,“ řekl Matson.

„Náš místní policejní tým provádí šetření v této oblasti a každý, kdo má jakékoli informace týkající se vyvěšení oznámení, je žádán, aby kontaktoval policii na čísle 101 s uvedením referenčního čísla 343 ze dne 28/11/23.“ Případně se můžete hlásit online na https://www.psni.police.uk/report nebo důvěrně prostřednictvím Crimestoppers na čísle 0800 555 111,“ dodal.

Tento vývoj v Belfastu zjevně rezonuje s ozvěnami nedávných protiimigračních nepokojů v hlavním městě Irské republiky, které byly reakcí na útok Alžířana na malé děti.

Šlo o jeden z mnoha incidentů, které mají na svědomí „hosté“ současné vlády (i vlád minulých).

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Vláda Severního Irska zakazuje a kriminalizuje slogan „Na irských životech záleží“

  1. Krutá vojna medzi katolíkmi a protestantmi v Severnom Írsku bola oproti liberálno-fašistickému teroru, opísanému v článku, len neškodný konflikt…

  2. zido-globalisticka squadra je jiz plne odkopana.
    Genocida belochu za penize belochu je v plnem proudu,
    presto vetsina lidi dela nic, ceka tak na smrt.

  3. Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží! Na irských životech záleží!

    a pojebte sa írski liberálni NACISTI!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout