Velmi důležitá zpráva pro všechny občany EU od IT zaměstnance jisté velké pojišťovny (video)

Velmi důležitá zpráva pro všechny občany EU od IT zaměstnance jisté velké pojišťovny (video)

Níže můžete shlédnout video, ve kterém se dozvíte informace přímo z IT oddělení nejmenované pojišťovny. Vzkaz zaměstnance jisté velmi velké německé pojišťovny (jistě tušíte, která by to mohla být, neboť funguje globálně) je potvrzením, že celá takzvaná digitalizace je skutečně jen a pouze o absolutním dohledu každého z nás.

Další údajné konspirační teorie se tedy stávají realitou.

Upozorňuji, že video je z youtube, takže není jisté, jak dlouho vydrží, než bude zcenzurováno.

Níže je překlad videa:

Pracuji v IT oddělení velmi velké a známé pojišťovny – s centrálou v Německu. Bohužel to, co říkám přátelům a rodině o svých projektech, je odmítnuto jako „konspirační teorie.“

Mnoho lidí nevidí a nechápe, co je před touto velkou digitalizační revolucí čeká – především možná nebezpečí/zneužití.

Zde je malý výňatek z pilotních projektů, na kterých pracujeme.

Téma: Digitalizované auto (pilotní projekty již probíhají):

V příštích 10 letech již nebude možné pojistit stará auta.
Lidé si budou muset koupit „digitální“ auto  – jinak nebudou pojištěni.

Tyto vozy jsou nonstop „online“ a komunikují v reálném čase s pojišťovnou/dopravním úřadem/dálkovou údržbou/monitoringem/úřadem atd.

V závislosti na stylu jízdy, času/rychlosti/řidiči se automaticky upravuje pojistné. Tzn. pokud jedete moc rychle/riskantně -> nejenže zaplatíte pokutu magistrátu, ale automaticky se vám zvyšuje pojistné.

Pokud jste registrováni jako noční řidič (často jezdíte za tmy) -> vyšší pojistné. Pokud máte v autě více cestujících -> vyšší pojistné. Pokud nebude zaplaceno pojistné -> již nebudete moci nastartovat své auto.

Již nyní jednáme s několika velkými výrobci automobilů, abychom na trh přinesli celoevropské jednotné technické řešení „jedna velikost pro všechny.“ Mnoho lidí neví, že plně integrované alkoholtestery (Alcoguard) budou zahrnuty v příští generaci vozidel.

To znamená, že pod vlivem alkoholu již nemůžete nastartovat auto. I když budete pod limitem alkoholu (v zemích, kde je jistá hladina povolena), budou tyto údaje předány pojišťovně a budete penalizováni vyšším pojistným.

Pokud tento limit překročíte, budou o tom automaticky informovány příslušné úřady a vaše pojištění bude okamžitě zrušeno.

Při přístupu k osobním údajům, jako je zdraví, doprava, bydlení atd., také spoléháme na nadcházející digitální ID. Základem je, že všechna potřebná data zákazníků jsou již uložena a dokud neopustíte EU, je pro pojišťovnictví s GDPR vše v pořádku.

V dnešní době zákazníci snadno dávají svůj souhlas drobným písmem, abychom shromažďovali jejich osobní údaje. V případě pojistné události shromažďujeme v reálném čase lékařské záznamy, životní podmínky, údaje o vozidle atd.

Brzy budou naplánovány pilotní projekty s úvěrovými institucemi/bankami, které mají odměnit zdravý životní styl a potrestat nezdravý. V tomto projektu  sledujeme nákupní chování (v současnosti omezeno na okresy, ale je jen otázkou času, kdy se to rozšíří i na jednotlivce).

Pokud bydlíte ve čtvrti či obci, kde je velká spotřeba nezdravého jídla (za to je dnes považováno zejména maso) -> bude to mít vliv na vaše životní /důchodové pojištění atd…

Likviditu VŠECH zákazníků již prověřujeme, ale to je ještě dost staromódní. S nadcházejícím technologickým pokrokem (digitální ID, digitální měna) budeme schopni kontrolovat likviditu v reálném čase prostřednictvím rozhraní s bankami/úvěrovými institucemi/atd…, stejně jako daňovou situaci každého zákazníka.

Také je již plánovaná jako pilotní projekt pro rok 2025 spolupráce s  ministerstvem obrany/národní bezpečnosti každé země EU. Pokud je vozidlo registrováno na politicky exponovanou osobu a existuje podezřelý případ, tato osoba již nebude schopna své vozidlo nastartovat (bude deaktivováno prostřednictvím vzdáleného monitorování).

To platí pro všechna soukromá vozidla, ve kterých bude sedět politicky exponovaná osoba (s výjimkou úředně registrovaných vozidel).

Digitální ID karty jsou vybaveny výkonným RFID čipem. Ten umožňuje spojení krátkého dosahu do 10 m, ale sledování/lokalizaci s přesností cca 1000 m.

To zajímá především pojišťovny, protože můžeme snadněji lokalizovat osoby/škodné události/trestné činy/účastníky v případech poškození. Již nyní jednáme s „Evropským úřadem pro digitalizaci a ochranu dat,“ abychom měli k těmto údajům podrobnější přístup.

Je to odůvodněné bezpečností, přívětivostí k zákazníkovi a digitalizací.

V pozadí je boom havarijního pojištění a nás samozřejmě zajímá, jak často, kdy, jak a především kde se každý zákazník pohybuje. Zvláště zajímavé jsou naše pilotní projekty s propojením AI – zde ve spolupráci s Googlem a Microsoftem.

V příštích 5-10 letech, ne-li mnohem dříve, dojde k revoluci (jak v digitalizaci, tak v AI), díky níž bude vynález internetu vypadat jako vynález „tužky.“

Toto není konspirační teorie/vtip; Jde o projekty, které máme v pojišťovnictví již ve fázi implementace/testování.

Mimochodem: V příštích letech budou majitelé elektromobilů nuceni platit daň z baterií. Důvod: Baterie představují zvýšené riziko (požár) a znečišťují životní prostředí (likvidace).

Platba se bude provádět na klouzavé stupnici – watthodiny za kilogram. Pojištění pro „autopiloty“ již bylo zavedeno. Zde platí: čím vyšší pojistná částka, tím „bezpečněji“ váš autopilot funguje.

Nedělejte si iluze, že autopilot se v případě nehody chová ve všech vozidlech stejně. Vždy víme, kdo, kdy, jak, proč… je v autě.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 50 Průměrně: 4.9]

11 thoughts on “Velmi důležitá zpráva pro všechny občany EU od IT zaměstnance jisté velké pojišťovny (video)

  1. a to budou existovat i ledničky s kontrolou vašeho cholesterolu a váhy vaše digitalizovana lednička vás nepustí k pivku, sladkostem a k masu sbohem svobodo v rozhodovaní další kus našich práv bude fuč

  2. Je nutno okamžitě zákonem zrušit povinné zmluvní pojištění aut. Je to výpalné soukromých firem na občanech vylobováno a realizováno přes stát…

  3. Jen aby ta revoluce nepřišla i mimo digitalizaci ,lidi toho mají totiž už plné zuby. Kdo toleruje zlo ,jako by ho i sám činil a to platí i pro tuhle štědře placenou krasavici která dělá nehezkou budoucnost i svým dětem.

  4. Coz tohle sledovani je jen vrsek ledovce ktery sem pluje. Cina a MAsk chteji do zhruba stejne doby masivne bvyrabet roboty plne zastupujici cloveka. Tak ja ted nechapu ten smysl? Protoze pokud budou roboti vyrabet a starat se o vsechno tak kdo a za co bude nakupovat. To asi budou zase roboti co to budou zkupovat a likvidovat aby se cyklus uzavrel? A lidi jako co? Budou lezet na otomanech pripojeni na jedne strane k hadicka pro vyzivu a nadrhuhe pripojeni k UI-AI a nad nima alepson 5 kamer vcetne senzoru dychani – pohybu-CO2-tepla a ja uz nevim jake to senzory jeste budou. Ja takhle zit netouzim a radeji si sam neco vypestuji ci dojdu nakoupit. A rozhodne me nenaplnuje pocit blaha s toho ze nemusim nic delat. Mam pocit ze tu par filmu uz takovych bylo Treba film „nahradnici“, „BIG BAG“, „Ja robot“ a dalsi ……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout