Patrick Moore: Green Deal je recept na masovou sebevraždu (video)

Patrick Moore: Green Deal je recept na masovou sebevraždu (video)

Patrick Moore, zakladatel Greenpeace, se dlouhodobě vyslovuje nejen proti tupému aktivismu organizace, která mu byla ukradena, ale především proti politice „nulového uhlíku“ také nazývané „Green Deal.“

Každý myslící člověk si samozřejmě uvědomuje, že jde o politiku silně depopulační – a to z mnoha důvodů. Málo CO2 znamená méně rostlin – potažmo méně potravy, což v kombinaci s razantním omezením konzumace masa povede k hladomorům.

Tato politika také zlikviduje energetickou bezpečnost a spolehlivě zajistí deindustrializaci, což již vidíme i v Evropě, která je nyní odstrašujícím příkladem celému světu.

První udržitelnou zemí (tedy uhlíkově neutrální) se měla stát Srí Lanka. Dva roky politiky „udržitelnosti“ způsobily razantní pokles nejen zemědělské produkce, ale celkové ekonomiky a životní úrovně obyvatel.

Jak to v zemi dopadlo, si všichni moc dobře pamatujeme. Lid vtrhl do paláce a vyhnal vládce, který byl vyměněn za jiného – opět člena WEF.

Nicméně globalisté si přejí, aby stejně jako Srí Lanka dopadly i ostatní země.

Politika zeleného údělu je ideální politikou depopulační. Stačilo dostatku lidí vymýt mozky a realizovat politiku, se kterou by nikdo soudný nemohl souhlasit.

Jak by svět dopadl, pokud by se skutečně tato šílená politika naplno realizovala, sdělil také Patrick Moore…

Spoluzakladatel Greenpeace, Dr. Patrick Moore, o politice Net Zero/Green Dealu a o tom, co se stane, pokud do 12 let ukončíme užívání fosilních paliv, jak to plánuje  Green Deal:

„Je to recept na masovou sebevraždu. Proč by někdo hlasoval pro něco, co bude mít za následek smrt téměř všech lidí na Zemi?“

„V podstatě by to zahájilo proces kanibalizmu mezi lidskými druhy, protože potraviny by už nemohly být dodávány do obchodů uprostřed měst.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Patrick Moore: Green Deal je recept na masovou sebevraždu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout