Německá vláda si díky novému zákonu zajišťuje více než dva miliony nových voličů

Německá vláda si díky novému zákonu zajišťuje více než dva miliony nových voličů

Zákon, který právě chystá německá vláda, by samozřejmě mohl v mnohém také u nás inspirovat vládu současnou, i když ta by zřejmě cílila na poněkud jiné skupiny, než vláda „semaforu.“

S takovým zákonem by ani nebyly potřebné korespondenční volby, rozdávání občanství na potkání je mnohem efektivnější.

Ostatně, již dlouhé roky se ví, že některé politické strany po celé západní Evropě podporují výměnu obyvatel právě proto, aby měly svoje voliče zajištěny i do budoucna.

Ovšem i v Německu má tato snaha vládní koalice nemalý háček: muslimů je totiž v zemi už tolik, že by tam mohla mít úspěch i islámská strana, o jejímž založení se již vážně hovoří.

Německá vládní koalice ve čtvrtek vypustila na světlo světa svůj další zákon o národní sebedestrukci a zničení Německa: ve Spolkovém sněmu se konalo první čtení nového zákona o naturalizaci.

Podle ministryně vnitra Nancy Faeserové by migranti měli mít možnost získat německé občanství ještě rychleji než doposud. Zatímco v současné době musí v zemi žít nejméně osm let, v budoucnu to bude pouze pět.

S dobrými výsledky ve škole, v práci, dobrými jazykovými znalostmi nebo dobrovolnickou prací to budou dokonce jen tři roky. Kritéria jsou tak vosková a pružná, že u většiny lze předpokládat naturalizaci po třech letech.

Samozřejmě, že se nemusíte vzdát ani stávajícího  občanství. Každý by měl mít možnost stát se Němcem s cestovním pasem se všemi právy a bez závazků, aniž by se musel vzdát své skutečné identity a občanství.

Německý průkaz totožnosti se tak stane ještě více než dříve klubovou kartou a potvrzením o nároku na plný přístup k celoživotní sociální podpoře. Nejsou zapotřebí ani žádné zásadní podmínky, důkaz „integrace“ nebo cokoli jiného.

Dokonce i písemné zkoušky z němčiny a naturalizační zkouška, které byly dosud povinné, mají být v budoucnu zrušeny zejména pro starší lidi, kteří přišli do země jako pracovníci na základě státních náborových smluv.

Stačí dokázat, že umíte „komunikovat německy“ v každodenním životě. Avšak v případě vlády, která zároveň ničí jazykovou soudržnost své země, takže se téměř neví, co je to německý jazyk, je třeba předpokládat, že se jedná o pouhou formalitu.

Na tuto skupinu se již nevztahuje ani dřívější požadavek na prokázání, že je daný jedinec schopen se sám uživit. Zelený politik Filiz Polat již oznámil, že v dalších konzultacích by se mělo brát v potaz, že se setkávají i s lidmi, kteří se stali nezaměstnanými bez vlastního zavinění.

Jinými slovy: občanství by měl dostat téměř každý.

Je zřejmé, že jediné, na čem zde záleží, je být schopen provést co nejvíce naturalizací – a to co nejrychleji. Skutečné adaptační a integrační úspěchy  již nejsou vyžadovány.

Hlavním podporovatelem této levicové noční můry je koaliční FDP. Tamní ministr spravedlnosti Marco Buschmann řekl, že jde o to ukázat, že Německo je „liberální demokracií“ a ne „společenstvím krve a půdy.“

Právě tak je však nyní země vnímána – už ne autochtonními Němci, kteří se stále více dostávají do menšiny, ale většinou muslimských přistěhovalců, kterým blesková naturalizace nabízí ještě rychlejší přístup k sociálním dávkám nebo volebnímu právu, a kteří považují Německo za kolonizační oblast.

Rozmělnění pojmu „Němec“ příhodně zakrývá nápadné statistické nadhodnocení cizinců ve statistikách kriminality, stejně jako vzdělanostní deficity a socioekonomickou slabost přistěhovalců. Prostě z nich uděláte „Němce“ – problém je vyřešen.

Plány vlády tak činí z Německa ještě větší magnet pro ilegální imigraci a domov džihádistů z celého muslimského světa. V budoucnu již nelegální migrace nebude existovat jako trestný čin – a to je přesně to, co je v sázce.

Již dnes platí, že každý, kdo jen vysloví slovo „azyl,“ může bez problémů vstoupit do země a nemusí očekávat, že ji bude muset ještě někdy opustit. Od nynějška budete také za nelegální překročení hranic odměněni německým občanstvím.

Motivy kartelu systémových stran jsou zřejmé: ve směsi hlouposti, naivity a iluzí mocenské politiky doufají zejména SPD a Zelení, že tímto způsobem získají nové voliče.

Tím, že rozdávají občanství jak na běžícím pásu, dovážejí si své vlastní voliče z důvodů udržení moci – v duchu Brechtova bonmotu, že vláda si volí své vlastní lidi.

Vůbec je nezajímá, že za tímto účelem jsou dovezeny miliony celoživotních sociálních případů, náboženských fanatiků a zločinců.

Poslanec za AfD Gottfried Curio ve svém včerejším vášnivém a ostrém projevu ve Spolkovém sněmu uvedl, že semafor se už neodvažuje ani požadovat znalost němčiny od generace gastarbeiterů, kteří se přistěhovali před desítkami let, protože zjevně nevěří v jejich existenci v nesčetných paralelních prostředích.

Curio také poukázal na kolaps školského systému, protože ve třídách je stále méně dětí, které rozumí němčině, a obvinil vládu, že se snaží zakrýt příčiny kriminality a mnoho dalších problémů s masovou naturalizací.

„Německo je víc než jen sídelní oblast a nikdo není občanem státu po několika měsících“, pokračoval Curio.

Zde se však mýlí: Německo je nyní otevřeno k osídlení pro všechny, kdo o to mají zájem. Tento vývoj již nelze zastavit. Semafor tento vývoj všemi prostředky urychluje a od Evropské unie nelze očekávat žádnou nápravu, spíš naopak.

Destrukce kultury, tradic a zvyků, náboženských a etických otisků a především jazyka jako charakteristických rysů etablovaného kulturního prostoru je v plném proudu.

Všechny body zvratu jsou již dávno překročeny. V tomto kontextu je konečná devalvace občanství jen logická.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Německá vláda si díky novému zákonu zajišťuje více než dva miliony nových voličů

  1. Aj keď má Orbán často pekné reči o EÚ a boji proti migrantom, v skutočnosti nikdy nebol proti legálnej migrácii a už od začiatku svojej diktatúry /2010/ doslova každý deň dováža do Maďarska nových voličov jeho fašistickej strany Fidesz. O tom, že odmieta vystúpenie z EÚ, neplánuje zrušiť registrované partnerstvá teplých, vždy podporil /niekedy po tvrdom nátlaku/ všetky nezmysly z Bruselu aj Berlína a má na východe krajiny obrovskú americkú okupačnú základňu, som už x-krát písal. Aj o tom,že je fanaticky oddaný Izraelu, Turecku a Číne – v žiadnom prípade nie Rusku – a sna o posunutí hraníc sa nikdy nevzdal.

  2. A kdo bude vraždit a znásilňovat jen malinko,dostane občanství už za tři roky. Opět je ve hře přerozdělování kozomrdů po Evropě. A hádejte co? Pošlou nám ty začleněné,nebo ten nejhorší syfl co tam mají? Do pí.e s celou unií

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout