Nejen do Evropy, ale také do USA proudí hordy džihádistů z Afriky a Středního východu (video)

Nejen do Evropy, ale také do USA proudí hordy džihádistů z Afriky a Středního východu (video)

Myslíte si, že je náhoda, že v letošním roce zaznamenává rekordní invazi nejen Evropa, ale také USA? A tentokrát navíc nejde v případě mohutných davů, mířících do USA, výhradně o Jihoameričany, jako tomu bylo v minulosti.

Nyní se v těchto davech objevuje stále víc mladých mužů ve vojenském věku ze stejných oblastí, ze kterých proudí invaze i do Evropy. Ovšem zatímco na cestě do Evropy stačí přeplout Středozemní moře, případně přejít pěšky z Asie, na americký kontinent se lze dostat jen letecky.

To jen potvrzuje, že je vše organizované a řízené. Letošní rekordní invaze do evropských zemí i USA tedy není náhoda, jde jen o pokračování výměny obyvatel.

To potvrzují i opakovaně zamítané deportace zločinců v různých evropských zemích. Je zde tedy patrná snaha nejen držet hranice otevřené (a to jak ty do Evropy, tak do USA), ale také zajistit, aby co nejvíc džihádistů, mnohdy přicházejících bez dokladů, v zemi zůstalo.

A to nehovořím o milionech těch, kteří nejsou v žádných evidencích, takže o nich nemají úřady ani ponětí.

Amerika Joea Bidena.

Masivní řada mužů ve vojenském věku z celého světa, včetně Afriky a Středního východu, ilegálně překročila hranice do Lukeville v Arizoně ve středu pozdě večer.

Stalo se tak poté, co ve středu došlo na jižní hranici ke 12 000 střetům s nelegálními přistěhovalci.

Od doby, kdy byl Joe Biden v lednu 2021 instalován, zaplavilo USA více než 10 milionů nelegálních cizinců – převážně mužů ve vojenském věku.

„Další obrovská řada stovek a stovek dospělých mužů z celého světa překročila včera v noci ilegálně hranice do Lukeville v Arizoně a nyní čekají na pohraniční hlídku, aby si je vzala do péče, protože očekávají, že budou propuštěni do USA. Nepřetržitý proud nelegálních přechodů pokračuje,“ řekl reportér Fox News Bill Melugin.

Na jiných místech proudí dírou v plotě zejména jihoameričtí migranti – a to i s pomocí pohraniční stráže (což je podobné i v případě Evropy, kde funguje pohraniční stráž v Itálii či Španělsku stejným způsobem).

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

One thought on “Nejen do Evropy, ale také do USA proudí hordy džihádistů z Afriky a Středního východu (video)

  1. Samozrejme nielen do USA, ale aj do Kanady. Dovtedy nepatrná islamizácia týchto krajín /a genocída bielych/ sa prudko zrýchlila potom, čo sa na ich čelo dostali moslimovia – Obama a Trudeau. Vygooglite si fotku prvého, ako sa klania saudskoarabskému kráľovi /asi ako Hácha Hitlerovi/, a druhého, ako sa modlí v tradičnom odeve v mešite.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout