Experti varují: Politika „uhlíkové nuly“ zabije více než 4 miliardy lidí

Experti varují: Politika „uhlíkové nuly“ zabije více než 4 miliardy lidí

Politika takzvaného Green dealu je základem všech stávajících depopulačních politik. To, že si s sebou ponese dalekosáhlé důsledky pro celý svět, bylo jasné již před mnoha lety členům Římského klubu i dalším podporovatelům velmi razantní depopulace.

Pokud by skutečně všechny země světa přistoupily na sebevražedné podmínky globálních zločinců a přestaly by rázem využívat fosilní paliva pro všechny stávající účely, došlo by během pouhého roku k velmi razantní depopulaci.

To je celkem jasné každému, kdo nemá hlavu jen na to, aby mu nepršelo do krku. Paradoxně si to nyní uvědomují spíše obyvatelé rozvojových zemí, než těch rozvinutých, které se zcela bezhlavě vrhly do této sebevražedné politiky – a to v čele s EU.

Přední odborníci nyní varovali veřejnost, že cíl nulového uhlíku (Net Zero) Světového ekonomického fóra (WEF) postupně vyřadit fosilní paliva povede k úmrtí více než čtyř miliard lidí.

Jak informoval Slay News, WEF a její nevolená globalistická organizace, Organizace spojených národů (OSN), naléhají na vlády po celém světě, aby postupně přestaly využívat fosilní paliva.“

Cíl „Net Zero“ ukončit používání fosilních paliv je součástí „Agendy 2030“ a „Agendy 2050“ pro lidstvo WEF a OSN.

Plány zahrnují drastické snížení závislosti na fosilních palivech do roku 2030 a úplné odstranění jejich používání do roku 2050.

Mnozí však vyslovují obavy, co to znamená pro civilizaci.

Dánský statistik Bjørn Lomborg v příspěvku na X varuje, že ukončení používání fosilních paliv povede ke smrti přibližně poloviny světové populace – a to hovoří pouze o smrti hladem.

„Čtyři miliardy lidí se při výrobě potravy spoléhají na fosilní hnojiva,“ řekl Lomborg.

„Bez toho budou 4 miliardy lidí hladovět. Je načase usměrnit neuvěřitelně destruktivní síly, bojující proti lidem,“ řekl.

Lomborg reagoval na zprávu britského ekonoma Neila Recorda.

Zatímco Lomborg odhaduje, že více než čtyři miliardy lidí budou hladovět v důsledku postupného vyřazování fosilních paliv, Record tvrdí, že může zemřít až šest miliard lidí.

Kampaň: „Stop ropě“. Absurdní. Více než 4 miliardy lidí spoléhají ve výživě na fosilní hnojiva. Bez nich budou 4 miliardy hladovět. Je čas postavit na jejich místo úžasně destruktivní a misantropické aktivisty.

„Pokud bychom doslova přestali používat fosilní paliva a vzdali se přírodních zdrojů, na kterých závisí svět, jeho ekonomika a jeho populace,“ říká Record, „do roka by pravděpodobně zemřelo šest miliard lidí.“

Record rozebírá, co by se stalo ve světě bez fosilních paliv, a zjistil, že většina lidí by trpěla výpadky proudu.

„Není možné odhadnout rozsah těchto výpadků proudu, ale síť by byla tak vážně poškozena, možná dokonce zcela zničena, že by mohly být blackouty rozsáhlé a trvalé,“ varuje Record v článku pro The Telegraph.

„Poptávka po elektřině by raketově vzrostla kvůli přechodu na elektrické vytápění, vaření a ohřev vody, takže je velmi pravděpodobné, že náhlý převis poptávky již nebude možné uspokojit a síť se stane nekontrolovatelnou.

„Žádná elektřina znamená žádné komunikační systémy – žádné mobilní telefony, žádná televize a žádná tekoucí voda. Bez elektřiny a topení umírají ti nejslabší.

Nejdříve staří lidé ve svých domovech, pak v nemocnicích, když dieselovým generátorům dojde palivo, ale pak se pro běžnou populaci objeví nové existenční problémy, pokud jde o dostupnost a distribuci potravin.

Pouze vzdálené venkovské komunity, které jsou soběstačné díky zemědělství, by byly relativně nedotčeny,“ dodává.

„Ale v městském světě by mnoho lidí bylo blízko hladovění,“ píše.

Bez fosilních paliv by se podle Recorda stalo jídlo a voda vzácné a jídlo a pití by se stalo luxusem, který by si mohli dovolit jen bohatí.

Bez fosilních paliv by nebylo možné čerpat vodu a vytápět domy. Record předpokládá, že jen hladem a zimou by zemřely dvě miliardy lidí.

Předpovídá, že svět „Net Zero“ WEF by mohl nakrmit pouze dvě miliardy lidí. Tito lidé by byli nejbohatšími členy společnosti, kteří by si mohli dovolit obrovské zásoby potravin.

Varování přicházejí, když WEF pokračuje v prosazování své agendy nulového uhlíku.

WEF nedávno vyzval světové daňové poplatníky, aby platili 3,5 bilionu dolarů ročně, aby splnili cíl globalistické organizace „Net Zero“ pro „dekarbonizaci“ planety.

WEF trvá na tom, že tento ohromující návrh zákona je nezbytný k financování údajného úsilí ušlechtilé globální mocenské elity dosáhnout čisté nuly a obnovit přírodu.

Kritici však tvrdí, že „dekarbonizace“ je jen eufemismus pro depopulační agendu WEF.

Průměrný člověk vydechne za den asi 2,3 kila oxidu uhličitého.

Pokud toto číslo vynásobíte globální populací 8,1 miliardy lidí, kteří vydechují 365,25 dní v roce, dostanete roční emise CO2 ve výši 3,4 miliardy tun.

Odborníci však rychle poukazují na to, že toto číslo je nesmyslné, protože lidské dýchání je součástí „uzavřeného cyklu,“ ve kterém jsou naše emise oxidu uhličitého kompenzovány oxidem uhličitým, který absorbují rostliny, včetně těch, které jsou pěstovány pro výživu.

Protiuhlíková agenda však přímo cílí na lidi a jejich aktivity.

Členové WEF opakovaně navrhli, že masivní snížení počtu lidí na Zemi by organizaci pomohlo dosáhnout cílů zelené agendy.

Dennis Meadows, prominentní člen WEF, vyzval k ohromujícímu snížení lidské populace o 86 procent a tvrdil, že tohoto cíle lze dosáhnout „mírově.“

Meadows je hlavním autorem knihy „Meze růstu,“ vydané Římským klubem roku 1972. Tato kniha zcela otevřeně  podporuje vylidňování.

Meadows je čestným členem Římského klubu a členem Světového ekonomického fóra. Přestože jeho kniha vyšla před více než 50 lety, jeho ideologie je stále velmi protilidská.

Meadows, který je stále naživu, tvrdí, že většina světové populace musí být vyhlazena, aby si přeživší mohli užívat svobody a vysoké životní úrovně.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.6]

4 thoughts on “Experti varují: Politika „uhlíkové nuly“ zabije více než 4 miliardy lidí

  1. A mezi prvními půjdou do kytiček uhlíkoví experti na depopulaci. Problém světa není přelidnění, ale pokles populace.
    Kolem roku 2100 se podle odhadů OSN zastaví světová populace lehce pod 11 miliardami a vyšší už nikdy nebude. Strach z přelidnění, o kterém se mluví po staletí, se rozplyne, protože populace následně začne klesat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout