Tisková konference na půdě EU přinese šokující odhalení o zločinném jednání EMA při schvalování genových injekcí

Tisková konference na půdě EU přinese šokující odhalení o zločinném jednání EMA při schvalování genových injekcí

Malá hrstka europoslanců se již dlouhodobě bije za spravedlivé potrestání všech covidových zločinců. Tedy nejen těch na národních úrovních, ale především těch, kteří sedí v Bruselu.

Šokující důkazy o trestuhodném jednání zkorumpovaných regulátorů a politiků ovšem dosud nestačily k tomu, aby EMA nechala nebezpečné genové injekce stáhnout.

De facto by se tím potvrdilo, že tato sebranka nepatří na úřad, kde se rozhoduje o zdraví 450 milionů lidí, ale do vězení. I to je samozřejmě důvod, proč se ke svému zločinnému jednání – i přes veškeré důkazy- odmítají přiznat.

V úterý 21. listopadu od 15:00 do 15:30 se bude v Evropském parlamentu ve Štrasburku konat tisková konference.

Na této tiskové konferenci budou poslanci Evropského parlamentu Marcel de Graaff z Holandska (FVD) a Joachim Kuhs z Německa (AfD), Willem Engel, právnička Renate Holzeisen a lékařka Vibeke Manniche diskutovat o šokujících odhaleních, která vyplývají z dopisu Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA).

Tento dopis byl reakcí na žádost De Graaffa a Kuhse o okamžité pozastavení licencování takzvaných vakcín proti COVID-19.

Skupina osmi poslanců Evropského parlamentu požadovala, aby EMA pozastavila registrace pro používání vakcín Pfizer a Moderna.

Vady, které brání schválení, jsou velmi závažné. Například existuje rozdíl mezi testovanými a skutečně vyrobenými produkty. Také použití vakcín není v souladu s uděleným schválením. Kromě toho ještě nebyly dokončeny požadované testy.

Při obnovování schválení je třeba vzít v úvahu zjištěné nežádoucí účinky. Počet registrovaných případů, kdy vakcíny proti covidu vedly k vedlejším účinkům, explozivně vzrostl.

To vede k pochybnostem o dříve předpokládané bezpečnosti vakcín. V posledních letech se také objevily pochybnosti o jejich účinnosti.

„V sázce je zdraví občanů. Vedlejší účinky, jako je poškození srdce, způsobují, že lidé jsou invalidní po zbytek svého života. Proto by EMA neměla riskovat a okamžitě stáhnout tyto vakcíny z trhu,“ říká iniciátor Marcel de Graaff.

Tiskovou konferenci můžete sledovat živě zde. Tisková konference bude anglicky. Pokud nemůžete nebo nemáte zájem sledovat přímý přenos, nejpozději během středy zde zveřejním video i český přepis…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Tisková konference na půdě EU přinese šokující odhalení o zločinném jednání EMA při schvalování genových injekcí

 1. Jedovaty geneticky mRNA vopich nikdy nebyl a ani nemohl byt ucinny, nebot na vyvoj vopichu je treba minimalne 100 dni (udaj Pfitzeru) plus minimalne 20 dni na sber virovych vzorku ve svete. Kdyz Covid mutuje po 1.5 az 2 mesicich na novy virus, nemuze byt vopich („v “ neni chyba) ucinny, to pochopi kazdy s IQ nad 70. Je zname uz pres 100 let, ze proti viruru chripky neni z duvodu rychle mutace (3 mesice) vyvinout vakcinu. (Kdyz to vim ja a nejsem lekar, museli to i EMA korupcnici vedet). Cela korupcni banda EMA patri minimalne za mrize.

  1. Jenomže tyhle injekce s mRNA se vymýšlely, zkoumaly a testovaly dávno před covidem. Nebyla to žádná novinka. Tak rychle by to nikdy nedokázali.
   Covid a očko mRNA jsou spojené nádoby. Oboje bylo naplánováno ruku v ruce.

  1. To není nic k věci. Zde někdo účelově slučuje dva různé dokumenty.
   Pandemická smlouva se bude skutečně schvalovat až za půl roku v Ženevě.
   Ale do 30.11. se má zaslat výtka proti změnám Mezinárodních zdravotních předpisů schválených roku 2022, aby se nemohly spolu s pandemickou smlouvou schválit nové, diktátorské změny.
   Tuto výtku zatím nezaslala žádná země, případně to zatím není známo, i když některé vlády se k tomu údajně měly chystat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout