Rakousko: Za zabití otce dvou dětí podmínka a odškodné 100 eur

Rakousko: Za zabití otce dvou dětí podmínka a odškodné 100 eur

Jistě vám ihned došlo, že podobný trest dostal jedinec, který údajně přišel Evropu obohacovat.

Případ, ve kterém byl hlavním aktérem 19letý Syřan, bude opět pro jeho soukmenovce povzbuzením, neboť ti si mohou být jisti, že za případné zabití káfira příliš přísný trest nedostanou.

V dnešní „pokrokové“ Evropě skončí s podmínkou nebo na psychiatrii.

Loni v prosinci byl v Burgenlandu Syřanem zbit Rakušan, otec dvou malých dětí. Později zemřel na následky krvácení do mozku.

Pachatel i jeho komplic byli nyní odsouzeni k nesmyslně nízkým trestům, protože znalecký posudek uvádí, že nemůže s jistotou zaručit, že smrtelné krvácení do mozku bylo způsobeno násilným útokem.

Případ vyvolal zděšení loni v prosinci.

Během adventního období zaútočil 19letý Syřan na 42letého otce před diskotékou v burgenlandské obci Schattendorf. Dvaačtyřicetiletý Rakušan musel být hospitalizován. Později zemřel v nemocnici na následky krvácení do mozku. Zanechal po sobě dvě dcery.

Za tento zločin stanuli před soudem 19letý Syřan s bydlištěm v okrese Neunkirchen v Dolním Rakousku a 17letý mladík z Burgenlandu.

19letý Syřan od počátku přiznával vinu, zatímco spoluobžalovaný zcela popíral, že by se na násilí podílel. Verdikt vyvolal pobouření.

Je tomu tak proto, že soudní lékařská zpráva dospěla k závěru, že smrtelné krvácení do mozku nelze s absolutní jistotou připsat předchozímu vystavení násilí.

Oba obžalovaní byli proto odsouzeni pouze za pokus o těžké ublížení na zdraví k 15 měsícům vězení, z nichž 14 bylo podmíněných. Vzhledem k tomu, že soud zamítl dát smrt do souvislosti s napadením, byl trest značně snížen.

Vzhledem k tomu, že oba si již odpykali svůj trest během vyšetřovací vazby, byli ihned po soudu propuštěni. Kromě toho musí oba odsouzení zaplatit každý 100 eur jako odškodnění za bolest a utrpení dcerám zesnulého, což je výsměch pozůstalým.

Verdikt o vině vynesla soudkyně Birgit Falbová. Při rozsudku se řídila údajně tím, že smrt oběti  nemohla téměř s jistotou připsat bití. Nástup smrti v důsledku krvácení do mozku jen krátce po útoku mohl mít údajně i jiné příčiny.

Zůstává nejasné, jaké byly příčiny, které se údajně odehrály několik hodin mezi násilným útokem a smrtí. Soudkyně Falbová nicméně tvrdí: „Oba obžalovaní nejsou za smrt zodpovědní.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Rakousko: Za zabití otce dvou dětí podmínka a odškodné 100 eur

 1. Zkorumpovaný doktor, který vystavil lékařský posudek, zkorumpovaná soudkyně. Oba podělaní strachy z event. následků svého rozhodnutí. Je to u nás lepší?

  1. Treba zverejňovať mená a robyť si zoznam, až to privandrovalci odpália, tak ich už nikto a nič nebude, už budú len sprostý kafìri a budúce mŕtvoly

 2. Treba zverejňovať mená a robyť si zoznam, až to privandrovalci odpália, tak ich už nikto a nič chrániť nebude, už budú len sprostý kafìri a budúce mŕtvoly

 3. Kym naivni a makki ludia nevezmu spravodlivost do vlastnych ruk a neurobia poriadky s tymi hovadami sudcovskymi, prokuratorskymi a lekarskymi, NIČ sa nezmeni!!! A to sa tyka aj politikov , policajnych sefob, samospravnych idiotov atd. Viac tu niet co dodat.

 4. Jak dlouho se Evropané ještě nechají okrádat,vraždit a mrzačit od zdivočelých poloopic a mlčky přecházet jejich řádění za podpory zdegenerovaných soudců?To už jsme tak zblblí,že si necháme všechno líbit?Nejvíc mne vždy dojmou ty slinty o právním státě.

 5. Během odvetného období zaútočil 19letý Syřan a zavraždil…co také čekat od muslima.
  Bude válka už se těším.
  Po válce nové uspořádání už bez těhle „lidí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout