Jak dopadl včerejší soud v Kostarice, ve kterém žalobci požadovali, aby byla takzvaná „Covid vakcína“ prohlášena za biologickou zbraň? (video)

Jak dopadl včerejší soud v Kostarice, ve kterém žalobci požadovali, aby byla takzvaná „Covid vakcína“ prohlášena za biologickou zbraň? (video)

Jak již víte, tak včera proběhl soud, který měl rozhodnout o tom, zda bude tak, jak to žalobci žádali, prohlášena takzvaná „Covid vakcína“ za biologickou zbraň.

Soud skončil vzhledem k časovému posunu prakticky před pár hodinami.

Nedopadl však tak, jak jsme možná mnozí doufali, nicméně optimistické je alespoň zjištění, že soudci měli spíše technické a procedurální připomínky, které neměly s podstatou kauzy nic společného.

Žalobci se tedy rozhodně nevzdávají a ve svých snahách budou pokračovat i nadále, ale již si dají pozor na to, aby další soud neztroskotal na dalších procedurálních chybách, údajně způsobených tím, že na případu pracovali právníci, kteří nebyli až tak dobře znalí kostarického právního systému.

Nicméně asi nejlépe je nechat hovořit ty, kdo se sami soudu účastnili…


Jednání je u konce a soud předběžné opatření, které by takzvané „vakcíny“ zakázalo, NEUDĚLIL.

Ale nebojte se, protože jsme prohráli na pouhých technických záležitostech, které nemají nic společného s otázkami experimentování nebo nezákonnosti, a můžeme podat HLAVNÍ PŘÍPAD, abychom vyhráli.

Soud nás poslal podat HLAVNÍ PŘÍPAD k prokázání neplatnosti a řekl nám, že to stále máme jako možnost.

Soudci se tvářili velmi vážně a soucitně – ale měli pravdu, chtěli jsme, aby byly nové vyhlášky zrušeny, ale oni řekli, že nemohou pozastavit žádnou novou vyhlášku poté, co jsme podali soudní příkaz. 

Podali jsme žádost před rokem, takže některé problémy se staly diskutabilními.

Můžeme znovu požádat o zastavení injekcí v nové akci a z pozice vlády jsme se dnes hodně naučili. Je zajímavé, že pouze jedna vládní agentura tvrdila, že produkt je skutečně vakcína – všechny ostatní vypadaly nervózně a nesouhlasily. To je sakra důležité vědět.

Celkově vzato nejsme příliš naštvaní, protože soud řekl, že stále máme hlavní případ, který musíme podat co nejdříve, a opravdu si myslíme, že ho můžeme vyhrát!

Bylo to částečně kvůli některým problémům s naší nedostatečnou odborností při podání, protože tento soud má velmi specifická pravidla, která jsme příliš neznali, protože nejsme vystudovaní právníci z Kostariky.

A částečně to bylo proto, že to bylo podáno tak dávno, že soud nemůže rozhodnout o pozastavení žádného nového dekretu vydaného poté, co jsme jej 7. října 2022 podali opět.

Také některé původní záležitosti týkající se dětských vakcín byly diskutabilní a již pozastavené.

Soud se k nám choval s respektem a úctou a bral nás vážně. Náš právník řekl, že soudci obvykle křičí a jsou panovační, ale nám se zdáli docela sympatičtí.

Experti byli v pohotovosti, ale nevyslechli je. Soud trvá na tom, že můžeme podat hlavní případ.

Soud velmi jasně řekl, že to neznamená, že nemáme případ, máme, jen se soud domnívá, že musíme podat hlavní případ, abychom skutečně prokázali škodlivost těchto experimentálních produktů.

V hlavním případě můžeme začít znovu s přesnějším a aktuálním požadavkem na předběžné opatření k zastavení injekcí. Rozhodně to nekončí a teprve začíná.

Po slyšení IOJ se sešli odborníci a právník a máme v úmyslu navrhnout a podat NEJLEPŠÍ PŘÍPAD NA PLANETĚ ZEMĚ A VYHRÁT HO.

Toto slyšení je jen začátek. IOJ znamená naše motto: “Proč být odporem, když můžete být VYTRVALOSTÍ!“

Toto slyšení NEBYLO zbytečné, i když jsme nedostali, co jsme požadovali. 

Ve skutečnosti to každému pomáhá pochopit, jaký je postoj vlády ve vztahu k prezentovaným faktům a stala se úžasná věc, kdy pouze jedna agentura trvala na tom, že tyto produkty jsou vakcíny. 

Všechny ostatní vládní agentury nezpochybnily, že se stále jedná o experimentální genové injekce, a tedy ne o vakcíny. 

Soudci nám řekli, že stále můžeme podat náš hlavní případ.

IOJ, odborníci a právník se po rozsudku setkali, aby potvrdili, že spojíme síly, abychom vypracovali a podali ten NEJLEPŠÍ PŘÍPAD NA CELÉM SVĚTĚ a jsme všichni rozhodnuti, že to nakonec vyhrajeme!

IoJ se nezastaví, dokud nebude tento problém vyřešen. Soudci se shodli, že musíme podat hlavní případ. Pojďme to udělat!

Umíte-li anglicky, můžete si poslechnout debatu o soudu níže:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Jak dopadl včerejší soud v Kostarice, ve kterém žalobci požadovali, aby byla takzvaná „Covid vakcína“ prohlášena za biologickou zbraň? (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout