Francouzská vláda likviduje vlastenecká sdružení, vadí jim zejména „Divize Martel“

Francouzská vláda likviduje vlastenecká sdružení, vadí jim zejména „Divize Martel“

Nedávný útok tlupy muslimů na vesnickou slavnost v Crépolu, v jehož důsledku byl zavražděn mladý ragbista Thomas a 17 dalších lidí bylo zraněno, byl poslední kapkou pro stále více naštvané Francouze, kterým nesmírně vadí, že v jejich zemi probíhá „velká výměna.“

Přesně tak nazývá většina Francouzů stávající proces, při kterém je původní obyvatelstvo postupně vyměňováno za Araby a Afričany – to vše s pomocí vlády pod dohledem globalistického prezidenta Macrona.

Macronův oddaný slouha, ministr vnitra Darmanin, moc dobře ví, že bez hlasů muslimů by nebyl jeho vůdce zvolen.

I proto nebyla potrestána drtivá většina muslimů, kteří začátkem letošního léta asi týden řádili v ulicích francouzských měst, přičemž způsobili miliardové škody.

V hledáčku Darmanina jsou nyní spíš ti, kdo se mají stát obětí „velké náhrady,“ tedy původní obyvatelstvo.

Záhy po útoku na vesnické slavnosti v Crépolu došlo k několika pouličním demonstracím různých vlasteneckých skupin. Tři z nich chce nyní Darmanin zakázat.

Zde je jedna z velkých demonstrací, které jsou namířeny i proti EU: „Nechceme EU, jsme Francouzi!“

Další demonstrace: „Francie Francouzům! Revoluci!“

Demonstrace v Lyonu:

Darmanin chce nyní rozpustit další 3 vlastenecká sdružení, samozřejmě s podporou Macrona. Není to ve skutečnosti o tom, že by vlastenci vystavili Francii nebezpečí, ale jde o to, že vlastenci jsou nebezpečí pro islám a potažmo Macrona…

Tak je třeba jim rychle zavřít ústa, ať je Francouzi neslyší…

Ministr vnitra, který přiznává, že se třese strachy před skupinou vlastenců jménem Division Martel, to pro Francii není uklidňující.

Jistě netřeba všem historie znalým připomínat, kdo to byl Charles Martel, který v roce 732 zastavil muslimskou invazi.

Darmanin přiznává, že se skutečně bojí, že ve Francii dojde k převratu, že vlastenci, které nazývá extrémní pravicí, povedou zemi do občanské války.

Přitom ji do občanské války již dlouho vedou samotné francouzské vlády, včetně té současné.

„Věřím, že došlo k mobilizaci ultrapravice, která nás chce dohnat, jak řekl pan Roussel, do občanské války ,“ prohlásil Gérald Darmanin.

„Krajní pravice nás vede směrem k dálnici občanské války v Evropě a ve Francii, a činí tak plnou silou.“

Darmanin ve svém proslovu také prohlásil:

„Ze čtyřiceti rozpuštění, které jsem navrhoval od doby, kdy jsem se stal ministrem vnitra, byly dvě zamítnuty Státní radou. A podotýkám, že všechny malé ultrapravicové skupiny byly rozpuštěny, když jsem je navrhl prezidentu republiky.“

Zde jen připomínám, že je to asi dva roky, co se na Macron zaměřil na vlastenecké skupiny. Drtivá většina jich byla zakázána, v čele se známou skupinou identitářů, zatímco islámské radikální spolky mohou fungovat bez problémů.

Důsledkem protestů minulý týden nebyl jen zákaz tří dalších vlasteneckých spolků, ale také velmi rychlé odsouzení účastníků protestů.

Je až zarážející, jak rychle vlastence za protesty, při nichž nevznikly žádné materiální škody, dokázali odsoudit, zatímco muslimové, kteří řádili v ulicích před cca 5 měsíci, přičemž způsobili nedozírné škody, většinou zůstávají na svobodě.

Trestní soud ve Valencii v pondělí okamžitě odsoudil šest lidí k trestům odnětí svobody na šest až deset měsíců za „účast ve skupině vytvořené za účelem přípravy násilí nebo ponižování.“

Gérald Darmanin to uvítal a věří, že reakce úřadů a policie umožnila „vyhnout se irskému scénáři,“ s odkazem na nepokoje, které minulý týden zasáhly Dublin po útoku nožem, který si vyžádal čtyři zraněné.

Na závěr připomínám, že poté, co vypadala obec Montargis po řádění muslimů jako válečná zóna, byl z asi 300 ničících a rabujících jedinců zatčen pouze jeden jediný.

To snad hovoří za vše…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Francouzská vláda likviduje vlastenecká sdružení, vadí jim zejména „Divize Martel“

  1. Samozrejme,že rôzne vahhábistické spolky, mešity, školy, getá a podobne sa zákazu /a spravodlivého trestu napr. za šírenie terorizmu v kázňach/ obávať nemusia… a nielen v Žabožrútsku! A nehrozí ani prerušenie veľmi blízkeho spojenectva Macrona so saudskoarabskou kráľovskou rodinou…

  2. Nečudujem sa konzervatívcovi starej školy Alainovi Delonovi, že je zhrozený z osudu svojej vlasti a nevie sa dočkať smrti . Plne chápem aj fakt, že Gérard Depardieu prijal ruské občianstvo.

  3. Stádo už by konečně mohlo pochopit, že nějaké volby nic neřeší. Jedni zm.di vystřídají druhé a jede se dál. Jediné řešení je revoluce a likvidace všech zrádců a slimáckých pohůnků. Pak je teprve možno zatočit s tou slimáckou pakáží a nastolit v Evropě opět civilizovaný řád.

  4. a takto dopadne každý, kto sa postaví na odpor … treba týchto sluhov sionizmu eliminovať joc aj fyzicky, kým nenapáchajú škody podobne ako macron vo Francúzsku!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout