Vatikánské organizace a Charita volají po legální migraci pro 20 milionů klimatických uprchlíků každý rok

Vatikánské organizace a Charita volají po legální migraci pro 20 milionů klimatických uprchlíků každý rok

Mnoho evropských zemí je již díky nekontrolovatelné invazi zcela zaplaveno džihádisty, přesto se stále důsledně prosazuje agenda totálně změnit Evropu zejména z etnického a kulturního hlediska.

Výměna obyvatel je v plném běhu a zdá se, že si na situaci většina lidí dávno zvykla. I když je letos invaze na rekordních číslech, drtivé většině Evropanů to nijak nevadí.

Nikde nevidíme demonstrace jako v roce 2015 – a pokud ano, pak jsou proislámské.

Výměna obyvatel je přitom plánována i v rámci Agendy 2030, která počítá s migrací asi miliardy lidí do roku 2030 (má jít o migraci směrem nejen do Evropy, ale i USA, Austrálie, Kanady apod.).

To by odpovídalo návrhu Vatikánské charity, která počítá s legálním přesunem 20 milionů lidí z rozvojových zemí do zemí rozvinutých ročně.

Vše tedy pokračuje přesně podle plánů globalistů na výměnu evropského obyvatelstva. Těmi, bez koho by celá invaze nešla tak hladce, jsou samozřejmě i podvratné promigrační neziskovky, velmi štědře dotované jak z Bruselu, tak z rozpočtů národních států.

Kromě všeobecně známých neziskovek a dalších frontových organizací funkční elity hrají nezanedbatelnou roli církve, které pokračují v regulaci toku migrantů do Evropy obvyklým způsobem.

Bergoglio byl ostatně na svůj post dosazen právě za účelem urychlení výměny obyvatel a islamizace Evropy. Jeho příkladu následuje církev i v jednotlivých národních státech – a to nejen katolická.

Například v Německu jsou církve největším sponzorem pašeráckých neziskovek. V Itálii pak Vatikánem vlastněné bytové komplexy, původně určené chudým Italům, již slouží výhradně invazním jedincům.

Církve tedy patří k hlavním hybatelům výměny obyvatel a to přesto, že samy se tímto způsobem odsuzují – minimálně na území Evropy, kde převládne islám – k zániku.

S ohledem na tuto skutečnost vyzvala Caritas Internationalis před klimatickou konferencí COP28 k včasným migračním příležitostem pro obyvatelstvo postižené změnou klimatu. 

„Neregulovaný pohyb uprchlíků souvisí s porušováním lidských práv,“ píše se na domradio.de. Jinými slovy: To, co se tu v současnosti děje neregulovaně, je nehumánní.

Proto je třeba celou invazi legalizovat a dovážet džihádisty do Evropy bez toho, aby museli platit pašerákům a riskovali nebezpečnou cestu přes Středozemní moře.

Ne nadarmo se v posledních letech masivně rozdmýchává klimatická panika. Po útlumu zájmu o další „události,“ které přišly dříve, jako je Covid nebo válka na Ukrajině, se nyní dostává do popředí zájmu právě klimatický alarmismus.

Neustálá přítomnost klimatických šílenců na silnicích, kde blokují dopravu nebo v muzeích, kde ničí umělecká díla, případně v uhelných elektrárnách či dolech,  má vyvolat dojem, že je údajná klimatická krize skutečná.

Totéž je nám do hlav podprahově vtloukáno i v různých reklamách, které se stále častěji ohání výrazy jako „uhlíková stopa“ nebo „udržitelnost.“

V tomto duchu vatikánská organizace kritizuje vlády, protože údajně dělají více pro zabezpečení hranic než pro řízenou legální migraci:

Mluvit o „ekonomických migrantech,“ když jsou lidé zbaveni prostředků na živobytí kvůli změně klimatu, je zavádějící. Nemůžete očekávat, že budou čekat tak dlouho, než emigrují, vždyť je to otázka života a smrti ,“ říká doslova.

Záměr je jasný: ekonomický migrant by se měl stát klimatickým migrantem. Tedy každý, kdo by přicházel z míst, kde je jakkoli nepříznivé klima (což platí pro značnou část Afriky), by měl být legální migrant, který bude mít také právo nejen na azyl, ale i na brzké získání občanství.

Protože však většina „žadatelů o ochranu,“ kteří do zemí EU přicházejí, již nesplňuje kritéria Ženevské úmluvy o uprchlících, je třeba provést zlepšení. Vatikánská charitativní organizace k tomu uvádí:

„Caritas Internationalis vidí jako problém, že ztráta živobytí související s klimatem nespadá pod důvody útěku podle Úmluvy OSN o uprchlících. Ženevská úmluva z roku 1951 by měla být odpovídajícím způsobem změněna.“

A to není vše. dále také uvádí:

„Přibližně 3,3 miliardy lidí žije v zemích, kde by změna klimatu mohla vážně omezit životní podmínky. O lidském původu klimatických změn již nelze pochybovat, píše papež ve 13stránkovém dopise. 

 A kdo jsou ti zlí lidé odpovědní za všechnu tu bídu? Samozřejmě, že jsou to lidé v rozvinutých zemích, do kterých se mají tito „klimatičtí uprchlíci“ nastěhovat.

 A nakonec i samotná Vatikánská charita, která už  i tak vydělává obrovské peníze na péči o migranty, si chce dále přilepšit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

15 thoughts on “Vatikánské organizace a Charita volají po legální migraci pro 20 milionů klimatických uprchlíků každý rok

  1. Pápež František je asi taký kresťan, ako Golda Meirová… a dnešná katolícka cirkev , aspoň teda jej špičky, dávno nemá s tou pôvodnou konzervatívnou nič spoločné.

      1. Je nespochybniteľným faktom, že dalajláma sa často a rád zúčastňoval na Havlových orgiách. Aj sexuálnych… To isté platí o vodkyni ujgurských teroristov, financovanej CIA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout