Šéf Palestinského islámského džihádu: „To, co jste viděli v okolí Gazy, uvidíte i jinde, dá-li Alláh“ (video)

Šéf Palestinského islámského džihádu: „To, co jste viděli v okolí Gazy, uvidíte i jinde, dá-li Alláh“ (video)

Před pár dny natočené video, které je namířeno nejen na Izraelce, ale na celý nemuslimský svět, je de facto výzvou pro muslimy nejen v pásmu Gazy.

Jedná se tedy o další vyhlášení džihádu, přičemž právě v této situaci byla dnes v Praze povolena demonstrace těch, kdo podporují jedince, jako je ten ve videu.

Džihád je samozřejmě celosvětový.

„Mluvčí vojenského křídla Palestinského islámského džihádu varuje před dalšími útoky v Izraeli a v zahraničí: Sionisté nevědí, co jsme pro ně připravili – co jste viděli v okolí Gazy, uvidíte na jiných místech:

Televize Al-Džazíra (Katar) odvysílala 12. října 2023 audionahrávku zprávy Abú Hamzy, mluvčího Brigád Al-Quds, vojenského křídla Palestinského islámského džihádu, v níž varoval před útoky na Západním břehu Jordánu, v Izraeli v hranicích před rokem 1967 i mimo něj.

Obrátil se na „ubohé sionisty“ a řekl, že nevědí, co pro ně Palestinský islámský džihád připravil v Palestině i mimo ni. Abú Hamza dodal: „To, co jste viděli v okolí Gazy, uvidíte na jiných místech.“

Abú Hamza: „My, Brigády Al-Quds a palestinský odpor, oznamujeme, pátý den hrdinské operace Povodeň Al-Aksá, že válka již není omezena pouze na Gazu. Nepřítel již byl svědkem našeho aktivního odporu na Západním břehu, který by se mohl brzy rozšířit do okupovaných oblastí (před rokem 1967) a na další místa, podle vývoje na místě.

„Vy sionističtí ubožáci, oheň se šíří. To, čeho jste byli svědky ve vesnici Duheira v jižním Libanonu – zuřivé zabíjení vašich důstojníků a velitelů brigád – je jen nepatrný příklad hrůz, které vás čekají, a blížících se nočních můr, které zničí vaše sny.

[…]

„Ó sionisté, to, co nevíte, je to, co jsme pro vás připravili – mimo Palestinu, stejně jako uvnitř Palestiny. To, co jste viděli v oblasti Gazy, uvidíte i na jiných místech, dá-li Alláh.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Šéf Palestinského islámského džihádu: „To, co jste viděli v okolí Gazy, uvidíte i jinde, dá-li Alláh“ (video)

  1. kdyby takoví blbci zabili toho kokota co si bere pořad muj nick tu pochybnou existenci MUDr. Jebavý rozhodně by si to ten frustrat zasloužil ubohy 15 lety kluk co nemá jinou zabavu než ze sebe dělat mě ten musi mít maličke scvrkle kulky MUDr. Jebavý jseš jen Kokot nic víc kdyby tvuj Fotr tě radši vystřiknul na podlahu než do tvé zkurvene matky udělal by lepe

  2. Určite už každý zaznamenal šesťcípe hviezdy na dverách židovských obyvateľov v Berlíne. Aj politickú korektnosť „novinárov“ v žolde všemocných korporácií – nikde sa nespomína slovo na „i“ ani na „m“. Nepochybujem,že o pár rokov budú Židia nielen v Nemecku obyvateľmi III. kategórie /spolu s kresťanmi/ a za odpadlíctvo od islamu či ateizmus bude trest smrti… II. kategóriu /ak vôbec vznikne, čiže ak dostanú „falošní“ moslimovia od vládcov sveta milosť/ budú tvoriť vyznavači iných vetiev islamu než sunnitskej, podobne ako v Saudskej Arábii.

  3. chutnají mě filcky mám je každý den nic jiného už defakto nejím mám je od své Zkurvené matky a jsou velice chutné jim je každé ráno odpoledne i jako večeří někdy mám jako sálat chlupy od svého fotra tež dobré

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout