Mladá Němka, kterou unesl Hamás, je údajně naživu

Mladá Němka, kterou unesl Hamás, je údajně naživu

Je možné, že právě popularita mladé Němky je to, co jí nakonec zachránilo život. Příslušníci Hamásu se nakonec mohli rozhodnout, že – podobně jako mnoho dalších cizinců – bude mladá Němka cennější živá než mrtvá, neboť může být spolu s dalšími cizinci využita jako rukojmí.

To je možná důvod, proč měla údajně s těžkými zraněními skončit v nemocnici v pásmu Gazy.

Matka 22leté Němky byla citována ve zprávě včera odpoledne. Znovu se tak potvrzuje, že nahá žena se zkroucenými končetinami zobrazená na teroristickém videu je její dcera Shani Louk.

Nyní je údajně naživu  v nemocnici v Gaze s vážnými zraněními hlavy. Její matka apeluje na německou federální vládu o rychlé zprostředkování a přivedení její dcery domů.

Na základě záběrů bezvládného těla s nepřirozeně ohnutýma nohama se zdálo, že je Shani mrtvá, což nyní její matka popírá. Informace o zdravotním stavu mladé ženy však nelze nijak ověřit.

Její matka poznala Shani, která byla v Izraeli na hudebním festivalu, díky jejím výrazným tetováním. Teroristé Hamasu projížděli ulicemi s jejím bezvládným, nahým tělem, zneužívali ji jako trofej a také na ni plivali a uráželi ji. 

Je také pravděpodobné, že byla znásilněna. Na hudebním festivalu, který se konal pouhý kilometr od hranice s Gazou, zavraždili teroristé Hamásu kolem 260 neozbrojených mladých lidí.

Jak bylo možné, že jedna z nejbezpečnějších hranic na světě mohla být snadno překonána, je záhadou, kterou se snad podaří objasnit v následujících týdnech a měsících. 

Nelze vyloučit selhání nebo dokonce spoluúčast na straně izraelské vlády nebo bezpečnostních sil a armády.

Podle její matky byla Shani Louk unesena do pásma Gazy, kde prý leží s velmi vážnými zraněními v nemocnici. Apeluje na německou federální vládu, aby zasáhla a přivedla její dceru domů. 

Bohužel je otázkou, zda je v současné fázi horké války mezi Izraelem a Hamásem skutečně nějaká šance někoho ze země dostat.

Teroristé prý unesli další cizince a nyní je drží jako rukojmí. Hamás je známý tím, že používá rukojmí jako štít proti útokům z Izraele. To má zabránit izraelské armádě například v ostřelování nebo bombardování domů.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Mladá Němka, kterou unesl Hamás, je údajně naživu

  1. Izrael se dopouští válečných zločinů a otevřeně říká, že nebude brát ohledy, upozorňuje politolog Záhora. žvásty neomarxistů. svého vraha si nebudou pěstovat. už z výchovných důvodů by to bylo špatně. Ukončení pomoci Palestině by bylo silné gesto, říká Zahradil. ‚Riskujeme další konflikt,‘ míní Peksa. a zase české vši radí. kožich se musí pořádně vyprášit, už z výchovného hlediska, jinak nalezou zpátky ni krok… takže se zlegalizovala podpora teroristů, fialovej euhnus..

  2. Kto označuje Irán /lživo/ za sponzora terorizmu a nevadí mu vývoz a financovanie vahhábizmu zo strany Saudskej Arábie, ako to robí napríklad extrémistická nenávistná stránka Gatestone Institute /financovaná tajnými službami Rijádu, Tel Avivu aj CIA, a teda politicky korektná voči Saudskej Arábii/, zaslúži si smrť. Verím,že Izrael bude v blížiacej sa vojne drvivo porazený a že Irán vlastní a použije aj jadrové zbrane proti židovskému štátu a tiež americkým základniam v oblasti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout