Zabíjení lidí pro legraci: Podívejte se, jaká je nová zábava amerických puberťáků (video)

Zabíjení lidí pro legraci: Podívejte se, jaká je nová zábava amerických puberťáků (video)

Amerikou nyní otřásají děsivé záběry vraždy muže, který jel na kole.

Bezcitní puberťáci ukradli auto a s ním pak řádili na silnicích. Sami si dokonce své činy natáčeli a jejich bezcitnost jen podtrhuje nadšení, které projevují v momentě, kdy v plné rychlosti srazí muže jedoucího na kole.

Toto násilí je v USA stále obvyklejší a je jen další součástí totálního úpadku tamní společnosti. Úpadku, ke kterému je tlačena i Evropa.

Ke každodennímu beztrestnému rabování a přibývajícím zdrogovaným zombie v ulicích tak nyní přibývají i vraždy jen tak pro zábavu (nejde o první podobný případ).

Stanou se nakonec i vraždy podobně beztrestnými jako je tomu v případě rabování obchodů? Nakonec, USA by tím jedině následovaly západoevropské země, kde se jistá etnika prohlašují za trestně nezodpovědná a posílají za vraždu na psychiatrii…

Hlavní sdělovací prostředky s progresivním sklonem bagatelizují nárůst násilných trestných činů ve městech a okresech ovládaných demokraty a často přehlížejí rostoucí kulturu násilí postihující mladou generaci.

Ve velkých městech po celých Spojených státech došlo k nárůstu násilí páchaného teenagery a mladými muži. Někteří odborníci zpochybňují, zda problémy s duševním zdravím vyplývající z covidových lockdownů jsou důvodem výbuchů násilí páchaného mládeží.

Nebo možná Hollywood znecitlivuje dospívající násilnými filmy, písněmi a videohrami. Nebo jsou to možná sociální média nebo stát propagující domovy bez otců.

I když je příliš brzy na to, abychom řekli, proč mladší generace cítí potřebu znovu ztvárnit scény z videohry „Grand Theft Auto,“ video se tento víkend stává virálním po incidentu z minulého měsíce, kdy se teenageři v Las Vegas vydali na joyride, nesmyslně se zaměřili na jiná vozidla a dokonce úmyslně srazili cyklistu.

14. srpna zatklo Metropolitní policejní oddělení Las Vegas 17letého řidiče vozu Hyundai, který utekl z místa činu poté, co úmyslně přejel a zabil Andrease Probsta, bývalého šéfa kalifornské policie.

Podle Las Vegas Review-Journal teenageři zveřejnili video z joyride na sociálních sítích. Policie mohla použít video jako důkaz, který ukázal, že řidič úmyslně zabil Probsta.

Video je šokující.

Obecnějším problémem je, že velká demokratická města se  potýkají s nárůstem kriminality mládeže. Důvodem je možná také justice, která je k některým kriminálníkům – zejména z preferovaných etnik – až extrémně měkká…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Zabíjení lidí pro legraci: Podívejte se, jaká je nová zábava amerických puberťáků (video)

  1. najprv budu tzv vigilantes co vezmu zakon do vlastnych ruk a lynchmoby ako v dobach davno minulych respektive krajinach tretieho sveta, potom az ludia budu zavyjat a prosit panstvo o poriadok tak poslu do ulic robocopov a terminator panduri zavedu totalnu kontrolu a policajny stat kde su si vsetci rovni okrem tych co su rovnejsi…..tak to bolo naplanovane a zatial im to tak vychadza……

  2. je jen dobře že jsem chodil začal chodit na treninky bojového umění Wing Chun dost mě to pomaha abych zlepšil sví bidne schopnosti v sebeobraně ještě že mám našetřeno do budoucna i na palné zbraně takovi revolver s pistoli bych si take pořidil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout