Vrah, který záměrně srazil cyklistu, se chlubí, že bude venku z vězení do 30 dní

Vrah, který záměrně srazil cyklistu, se chlubí, že bude venku z vězení do 30 dní

Díky stávající politice prosazované v USA jsou příslušníci jistých etnik naprosto přesvědčeni o své beztrestnosti – a to nejen v případě každodenního rabování v obchodech v některých demokraty řízených státech.

Na titulním obrázku můžete vidět pachatele vraždy muže, který jel po silnici v Las Vegas na kole, o které jste si zde mohli již dříve přečíst.

Tito dva teenageři se rozhodli, že se „dobře pobaví“ a zřejmě skutečně od začátku počítali s tím, že – i když budou dopadeni – nebudou potrestáni.

I proto se asi natáčeli a záběry vraždy, kterou provedli kradeným automobilem, záhy zveřejnili na sociálních sítích. I po zatčení stále očekávají, že nebudou potrestáni…

Mladík z Vegas, který minulý měsíc bezcitně pokosil policejního šéfa v důchodu, se policistům chlubil, že za 30 dní bude z vězení venku.

Jak již bylo dříve oznámeno, Jesus Ayala, který právě dosáhl 18 let, čelí obvinění z vraždy poté, co smrtelně zasáhl 64letého policejního šéfa v důchodu Andrease Probsta. 14. srpna dva teenageři údajně ukradli Hyundai, využili vozidlo na zločinecké řádění a nahráli ho telefonem.

zavražděný důchodce – bývalý policejní šéf Andreas Probst

29. srpna našli detektivové lasvegaské policie nahrávku z telefonu na sociálních sítích a zjistili, že čin byl úmyslný.

Podle policie se řidič Jesus Ayala (na obrázku vlevo) toho dne podílel na dalších krádežích aut.

Video zveřejněné na sociálních sítích ukazuje telefonní nahrávku zevnitř ukradeného auta, jak Ayala, kterému bylo v té době 17 let, úmyslně spáchal útok. Ayala křičí z okna poté, co náhodně narazí do auta. Po nárazu a útěku Ayala a Keys uviděli před sebou cyklistu a rozhodli se ho srazit.

Ayala ho poté úmyslně srazil. 64letý Andreas Probst byl zasažen ve vysoké rychlosti a přeletěl auto. Náraz rozbil čelní sklo. „Udeř ho do zadku,“ řekl teenager, než Probst narazil do čelního skla.

Ayala se policistům chlubil, že bude z vězení venku za 30 dní už krátce poté, co byl zatčen za to, že srazil Probsta. Policie mu o obvinění z útoku neřekla.

Jesus Ayala je zadržován bez kauce poté, co byl obviněn z 18 obvinění, včetně vraždy, velké krádeže, použití smrtící zbraně a pokusu o vraždu.

Ayalův pasažér, Jzamir Keys, 16, byl tento týden zatčen a obviněn ze 3 obvinění, včetně obvinění z vraždy.

Oba teenageři se ve čtvrtek objevili před soudem a byli obviněni jako dospělí.

„Oba tito obžalovaní budou obviněni z úmyslné vraždy, pokusu o vraždu a mnoha dalších souvisejících obvinění,“ řekl tento týden novinářům okresní prokurátor okresu Clark Steve Wolfson.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Vrah, který záměrně srazil cyklistu, se chlubí, že bude venku z vězení do 30 dní

  1. tady to vidite lidi že pokud se nanaučite držet spolu a nebudete se učit branit negři a arabaši vás všechny pozabijou tak snad vite co máte dělat než to v budoucnu přijde radím každemu připravte se dokud to ještě jde než bude pozdě

  2. Závidím Číňanom, že tam neexistuje žiaden mimovládkový teror, koncepcia „ľudských práv“ s nadprávami menšín, ani kaucie pre zločincov. A hlavne to, že tam majú trest smrti aj za iné zločiny než vražda. Mimochodom, aj na Slovensku by boli pre Cigánov či Vietnamcov vhodné rovnaké tábory ako v Číne pre Ujgurov a Tibeťanov…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout