„Vlastníme vědu,“ prohlásila zástupkyně OSN a vyzvala k tvrdé cenzuře (video)

„Vlastníme vědu,“ prohlásila zástupkyně OSN a vyzvala k tvrdé cenzuře (video)

Zde měla Melissa Flemingová, která v rámci OSN zastává obdobnou funkci jakou má Jourová v rámci EU (cenzura), na mysli zejména klimatickou agendu.

S tím, jak se prakticky denně objevují nové a nové důkazy, které odhalují největší podvod v dějinách lidstva, dochází v řadách globálních zločinců a jejich slouhů ke zděšení, neboť masy by již nemusely podlehnout podobné „hypnóze“ jako v případě covidového podvodu.

Celá současná – zejména západní – politika je založena na klimatickém podvodu, který hlásá, že se blížíme k apokalypse, která bude způsobena lidmi produkovaným CO2.

Drtivá většina lidí vůbec netuší, že život by byl mnohem levnější, pokud by ceny do značné míry neovlivňoval právě tento podvod. A netuší, že i v příštích letech jim budou velmi zásadním způsobem ničeny životy ve jménu tohoto podvodu, který má dva hlavní cíle: depopulaci a zavedení diktatury pod jednou světovou vládou.

Plánují umístění lidí v chytrých 15minutových městech, kde budou pod plným dohledem nejen oni, ale i jejich finance uložené v programovatelné CBDC.

To bude propojeno se zaváděním systémů sociálních kreditů, které rozhodnou o tom, kdo má mít k digitální měně přístup a co si za ni může koupit – to vše a mnohé další velmi úzce souvisí s klimatickým podvodem.

Vždyť stále častěji se hovoří o klimatických lockdownech a uhlíkové daně jsou již připraveny nejen pro firmy, ale i pro občany. Měření uhlíkové stopy má být základem pro systém sociálních kreditů.

Přesně tento podvod musí být dotažen do úspěšného konce, takže OSN nyní vyzývá k přísnější cenzuře informací o klimatu – tedy všech informací, které neodpovídají mainstreamovému narativu, jehož podstatou je právě ona lež o CO2 produkovaném člověkem.

Melissa Flemingová je „hlavní komunikátorkou“ OSN od roku 2019.

V podstatě se ovšem dlouhodobě věnuje oblasti cenzury sociálních sítí.

Její životopis na její substack stránce říká, že podporuje mírový, udržitelný, spravedlivý a humánní svět. Tak sama sebe popisuje. Ve skutečném životě je všechno, jen ne taková.

Flemingová je narcistka posedlá mocí, jejímž cílem je rozhodovat o tom, co si máte myslet, číst nebo slyšet.

Flemingová se tento týden stala virální na sociálních médiích poté, co byl zveřejněn její nedávný projev. Tato žena je chladnokrevná tyranka. A co hůř, je příliš arogantní, aby viděla, jak zle zní masám. A ona tvrdí, že její odborností je komunikace?

Ve virálním videu, které se tento týden objevilo online, Melissa Flemingová tvrdí: „Vlastníme vědu a myslíme si, že svět by to měl vědět.“

Diktátorská OSN chce spolu s WHO převzít moc nad světem. A vylhaná klimatická agenda má být jednou z cest jak na to…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “„Vlastníme vědu,“ prohlásila zástupkyně OSN a vyzvala k tvrdé cenzuře (video)

  1. citaty George Orwella
    Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost. Kdo ovládá přítomnost, ovládá minulost. Kdo řídí minulost řídí i budoucnost. Kdo řídí současnost řídí minulost. Moc není prostředek, je to cíl. Svoboda znamená svobodně prohlásit, že dvě a dvě jsou čtyři. Jestliže toto je dáno, všechno ostatní z toho vyplyne. Lež je vždy o krok před pravdou. Vědomí by si mělo vytvořit jakousi zábranu, kdykoli se vyskytne nebezpečná myšlenka. Diktatura se nenastoluje proto, aby se zabezpečila revoluce. Revoluce se dělá, aby se zabezpečila diktatura. Cílem mučení je mučení. Cílem moci je moc.

  2. Vědě, kterou někdo vlstní nelze důvěřovat. Proč? Protože když někdo něco vlastní, tak si s tím může dělat co chce. Taková věda je totálně zkorumpovaná. Elitáři už tak „tlačí na pilu“, že zapomněli na základní pravidla úspěšného lhaní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout