USA: Dvě sedmdesátnice čelí hrozbě 11 let vězení za to, že blokovaly vchod do potratové kliniky

USA: Dvě sedmdesátnice čelí hrozbě 11 let vězení za to, že blokovaly vchod do potratové kliniky

Připomínám, že po nepokojích BLM, při nichž docházelo k rabování, žhářství, fyzickým útokům a ničení nebyl téměř nikdo zatčen, drtivá většina pachatelů zůstala na svobodě a bez jakéhokoli obvinění.

Ovšem rabování a žhářství současné USA zcela zřejmě nepovažují za trestuhodné, zejména pokud vše probíhá v režii toho správného etnika či demokraty podporované Antify.

Za mnohem horší přečin se totiž považuje blokování vchodu do potratové kliniky, která mimo jiné provádí i potraty plně vyvinutých plodů, což je dnes běžná praxe například (ale nejen) v Kalifornii.

Blokováním takových klinik totiž dochází k narušování depopulační globalistické politiky, což je samozřejmě považováno za těžký zločin s možnou vysokou sazbou.

Ministerstvo spravedlnosti/FBI Joea Bidena loví pro-life, konzervativní babičky, zatímco ignoruje militanty Antify a BLM.

Porota ve Washingtonu DC v pátek odsoudila tři obžalované, mezi nimi i dvě ženy starší 70 let, za blokování vstupu na potratovou kliniku.

Obžalovaní čelí maximálně 11 letům vězení, tříletému propuštění s dohledem a pokutě až 350 000 dolarů.

Tři obžalovaní – Jonathan Darnel, 41 let, z Arlingtonu ve Virginii.; Jean Marshall, 73 let, z Kingstonu, Massachusetts; Joan Bellová, 74 let, z Montague, New Jersey – byli odsouzeni za zločinné spiknutí proti právům a trestný čin FACE Act, oznámilo v pondělí ministerstvo spravedlnosti.

Všichni tři obžalovaní byli okamžitě zadrženi. Jejich odsouzení bude naplánováno na pozdější datum, uvedlo ministerstvo spravedlnosti.

Na sociálních sítích je pod oznámením FBI o zatčení dvou důchodkyň za to, že stály u vchodu do potratového centra, bezpočet negativních reakcí.

Ty mimo jiné připomínají, že transka, která před časem zapálila těhotenské centrum, nebyla vůbec souzena. Mnoho lidí upozorňuje na dvojí metr FBI a hodně jich připomíná Epsteinovy klienty a komplice, kteří dosud nebyli za jejich pedofilní rejdy nijak potrestáni.

Stejně tak připomínají, že klimatičtí extremisté, kteří v USA blokují dopravu – či nedávno připoutaní řetězy vchod do banky – nebývají také nijak postiženi. A pokud ano, tak maximálně symbolickou pokutou, kterou za ně zaplatí jejich bohatí mecenáši.

Zač tedy hrozí 11 let vězení?

V roce 2020 skupina pro-life aktivistů vstoupila na potratovou kliniku ve Washingtonu DC a „zablokovala“ ženám možnost jít na potrat.

Podle důkazů byli Marshallová a Bellová mezi skupinou, která vstoupila na kliniku a začala blokovat dveře kliniky pomocí svých těl, nábytku, řetězů a lan.

„Pět spolupachatelů akce bylo v srpnu 2023 odsouzeno za stejné body. Lauren Handy, 28 let, z Alexandrie, Va.; John Hinshaw, 67 let, z Levittownu, NY; Heather Idoni, 61 let, z Linden, Mich.; William Goodman, 52, z Bronxu, NY; a Herb Geraghty, 25 let, z Pittsburghu, Pa., byli také odsouzeni za zločinné spiknutí proti právům a trestný čin FACE Act.

Jeden spoluobžalovaný, Jay Smith, přiznal vinu a byl odsouzen k 10 měsícům vězení, po nichž následovaly tři roky pod dohledem,“ uvedlo ministerstvo spravedlnosti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “USA: Dvě sedmdesátnice čelí hrozbě 11 let vězení za to, že blokovaly vchod do potratové kliniky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout