Také McDonald’s přichází s reklamou s transkou (video)

Také McDonald’s přichází s reklamou s transkou (video)

V poslední době se firmy snaží seč mohou získat další a další body ESG – a to bez ohledu na fakt, že tím mnohdy ztratí zákazníky. To se děje ve velkém zejména v USA, kde jsou reklamami s transkami doslova zaplaveni.

Nedávno vydaná reklama je prý určena pro USA a Západ (lze tedy předpokládat, že se objeví i v multikulturní Evropě), přičemž v samotných USA již konzervativci zareagovali výzvami k dalšímu bojkotu.

Seznam firem, které podporují globalistickou agendu, se tak obludně rozrůstá…

Na Západě se McDonald’s chopil příležitosti zvýšit své skóre indexu rozmanitosti a inkluze na měsíc tím, že projevil svoji podporu „woke“ politice touto směšnou reklamou (viz výše):

„Černé trans ženy mají velmi jednoduché poselství: přestaňte nás zabíjet.“

To je woke ideologie v praxi, kdy malá menšina vnucuje své ideály a přesvědčení drtivé většině. Jen velmi málo z většiny chce slyšet o tom, co tento morbidně obézní černý tranďák říká, zatímco si dává hamburger plný cholesterolu.

Ovšem gigant rychlého občerstvení si dovolí podobnou reklamu tak akorát v USA nebo „woke“ Evropě. V Japonsku přišla firma ve stejnou dobu se zcela odlišnou reklamou, která klade důraz na rodinu, neboť tuší, že něco podobného jako v USA by jim tam neprošlo:

Stovky uživatelů X reagovaly na příspěvek End Wokeness, který srovnává obě reklamy, přičemž mnozí vyjádřili nedůvěru nad ostrým kontrastem v reklamě mezi zeměmi.

A samozřejmě mnoho Američanů opět vyzývá k úspěšnému bojkotu, jaký se již letos podařil u piva Bud Light propagovaného transkou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Také McDonald’s přichází s reklamou s transkou (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout