Co stojí za náhlým obratem Billa Gatese v narativu o klimatické zkáze?

Co stojí za náhlým obratem Billa Gatese v narativu o klimatické zkáze?

V New Yorku tento týden probíhá klimatický summit. Na něm samozřejmě nechyběli hlavní iniciátoři této propagandy – Al Gore a John Kerry. Oba opakovali své apokalyptické vize a Kerry dokonce vyzval k výraznému omezení zemědělství.

K tomu vyzval poté, co Bill Gates skoupil většinu zemědělské půdy v USA a nyní se v tomto směru soustřeďuje na Evropu i další kontinenty. Dosud byl Bill Gates spolu s uvedenými dvěma „klimatickými fosiliemi“ v popředí klimatické agendy, ale náhle došlo k obratu.

Stojí za tímto obratem fakt, že by mělo dojít podle návrhů Kerryho k razantnímu omezení zemědělské půdy nebo za ním stojí něco úplně jiného?

Chystá se snad nová agenda, protože ta klimatická je vzhledem k tomu, že je založena na lžích, jimž může uvěřit jen mentálně omezený jedinec, dlouhodobě neprůchodná?

O tom se samozřejmě můžeme jen odhadovat. Ale proslov Billa Gatese naznačuje, že globalisté již chystají něco nového, co nebude možné tak jednoduše ubít argumenty.

Spoluzakladatel Microsoftu a klimatický alarmista Bill Gates ustoupil od proroctví o „klimatické zkáze.“ Politické a finanční elity, které dlouho bojovaly za bezprostřední klimatickou zkázu, si už možná uvědomují, že veřejnost prohlédne jejich trapné šarády.

V roce 2021 Gates varoval před apokalyptickými důsledky, pokud svět nedosáhne nulových čistých emisí uhlíku do roku 2050. Propagoval také svou novou knihu „Jak se vyhnout klimatické katastrofě“ (strach prodává).

Ve čtvrtek Gates náhle otočil svůj příběh o klimatické zkáze a nyní očekává, že „žádná země mírného pásma se nestane neobyvatelnou.“

Gates promluvil na živé akci v The Times Center v New Yorku a argumentoval: „Pokud se pokusíte zavést klimatickou hrubou sílu, přijdou lidi, kteří řeknou: ‚Mám rád klima, ale nechci nést tuto cenu a snížit svou životní úroveň.“

Odmítl také výsadbu stromů na záchranu planety a zeptal se: „Jsme vědci nebo jsme idioti?“ řekl. „Kým chceme být?“

Gatesovy poslední komentáře jsou výrazně rozdílné od jeho prohlášení v době před několika lety, kdy varoval moderátora „Fox News Sunday“ Chrise Wallace:

„Migrace, kterou jsme viděli ze Sýrie kvůli jejich občanské válce, která byla poněkud závislá na počasí, budeme mít 10krát více migrace, protože rovníkové oblasti se stanou neobyvatelnými.“

Gatesův obrat přichází poté, co generální ředitel BlackRock Larry Fink opustil termín „ESG“ (cíle Agendy 2030 – životní prostředí, sociální oblast a řízení). A „zelená bublina“ se hroutí.

A Gates je samozřejmě chytrý. Chápe, že propaganda už nefunguje a musí rezonovat s většinou, aby zabránil tomu, že se nestane dalším propadákem ve stylu „Bud Light“.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Co stojí za náhlým obratem Billa Gatese v narativu o klimatické zkáze?

  1. Gates je obyčejný darebák, ale v zákulisí jsou jiní hráči, těm je třeba zatrhnout tipec. Jsou to ti, co ovládající skryté satanské zlo. Čas se jim krátí.

  2. william gates III bol vždy vychcaný čurák, kto chcete, pozrite si film „Piráti zo Sillicon Valley“, kde pekne a celkom humorne ukazujú začiatky Microsoftu a Apple a veľmi výstižne charakter gatesa, balmera, či Jobsa!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout