Podívejte se, jak „Novoněmec“ zkopal klimatické idioty (video)

Podívejte se, jak „Novoněmec“ zkopal klimatické idioty (video)

V Německu je několik vysoce chráněných skupin obyvatel, jimž si nikdo nedovolí zkřivit vlásek.

K těmto skupinám samozřejmě patří obohacující etnika, která mají postupně nahradit původní obyvatelstvo, dále různí příslušníci LGBTQI komunity a v neposlední řadě se miláčky systému stali také klimatičtí extremisté.

Ovšem nyní se naskýtá otázka: Co se stane, když dojde ke střetu dvou chráněných skupin?

V Mannheimu se klimatičtí idioti z „Poslední generace“ setkali s útokem jedince z nově naturalizované generace.

Podle záběrů pravděpodobně Arab, případně Turek, v médiích opět označovaný jako „muž“, nechal mluvit pěsti a nohy a během několika sekund vyklidil polovinu silnice.

Policie prý na místě ještě nebyla a zřejmě ještě ani nikdo nepodal stížnost. Mezitím už začala incident vyšetřovat kriminální policie.

Kritici „Poslední generace“, kteří ji také popisují jako teroristickou organizaci, hovoří o povznášejících scénách, které není vidět dost často.

Podívejte se, co se stalo v Mannheimu:

Na videu můžete vidět, jak nový občan, kterého systémová média označují tradičně jen jako „člověka,“ útočí plný hněvu na klimatické lepidlo.

Jednu protestující odhodí vysokým obloukem na kraj silnice, další dostane pěstí a kopanec nohou a další dostane také kopanec.

Pak muž pravděpodobně pokračuje ke svému autu. Nahrávka ukazuje pouze vypuknutí násilí, nikoli události, které k němu vedly, nebo to, co se stalo poté. 

Nyní se samozřejmě naskýtá otázka, jak se s tím policie popasuje. Pokud by zbil klimatické nálepky nějaký etnický Němec (nebo jakýkoli Evropan), pak by byly další kroky policie i justice velmi lehce předvídatelné.

Ovšem nyní bude řešení situace mnohem choulostivější. Jedinec jedné chráněné skupiny zaútočil na jedince jiné chráněné skupiny proto, že ho omezovali v cestě.

Pokud jde o události v Mannheimu, Kölner Stadt-Anzeiger nyní hlásí, že kriminální policie v Heidelbergu zahájila vyšetřování. Samozřejmě ne proti klimatickému lepidlu, ale proti „člověku“. 

K násilným scénám došlo před příjezdem policie a nikdo nepodal oznámení. Poslední generace mluvila s médii ve své obvyklé plačtivé roli oběti:

„Federální vláda ignorovala náš protest tak dlouho, že se nyní odehrály scény jako ty včerejší v Mannheimu. To nás mrzí a šokuje,“ říká zástupce Poslední generace.

Navzdory takovým scénám zůstaneme pokojní ve slovech i skutcích a protesty budou pokračovat,“ dodává.

Klimatickým šílencům jejich každodenní omezování dopravy samozřejmě jako vždy projde. Otázka je, jak se policie zachová k muži, který je (celkem právem) zbil, nicméně patří k podobně chráněné skupině obyvatel…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 42 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Podívejte se, jak „Novoněmec“ zkopal klimatické idioty (video)

  1. Moslimovia sú v hierarchii liberálnym fašizmom chránených menšín na úplnom vrchole – všetky ostatné, teda vegáni, Ukroši, ekoteroristi, Cigáni, teploši,lezby, transky, pedofili /jeden z nich, Cristiano Ronaldo, je už na Slovensku/ , závisláci na drogách atď. ležia nižšie. Je teda isté,že „páchateľ“ tohto „zločinu“ /zaútočiť na blokátora cesty v skutočnosti nie je zločin, a už vôbec nie zabiť ho!/ dostane iba symbolický trest, ak vôbec nejaký.

  2. No nic, bílý člověk bude s jiskrou v oku sledovat, jak muslimové dělají pořádek s ostatními „chráněnými“ menšinami. Rozděl a panuj!

  3. No, v tomto případě je „novoněmec“ docela užitečný. Pokud by své násilné choutky vybíjeli vždy jen takovýmto způsobem, hned by vadili méně…

  4. takze az tem smejdum nekdo bude sekat rucemacetou a odklizet je ze silnice, je potreba si hlasite u toho halekat alach akbar a pro jistotu jeste tu formulku, po ktere se stavate na veky muslimem. Neni jineho boha nez alaha a mohamed je jeho prorok. no a nebo muzete vyuzit navod oana Macinky z xtv z poradu Prisne tajne.

    rozhodnuti je na vas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout