Nadměrná úmrtnost se právě zhoršila: Ed Dowd zveřejnil alarmující nová data (video)

Nadměrná úmrtnost se právě zhoršila: Ed Dowd zveřejnil alarmující nová data (video)

Protože v těchto dnech došlo ke schválení dalších experimentálních genových injekcí na území EU, což záhy jistě povede k drastické propagandě, která bude mít za cíl najít co nejvíc ovčanů, kteří budou stále ochotni nastavit své rameno, je dobré upozornit na nová data, která se sice týkají zejména Velké Británie, nicméně velmi podobná čísla jsou hlášena například i z Německa nebo USA…

Přitom právě teď probíhá tichá zdravotní krize – a nikdo o ní nechce mluvit.

Prominentní datový analytik Ed Dowd nedávno hovořil v Dr. Drew Show, kde představil znepokojivá data. Dětská úmrtnost ve Spojeném království stoupá – a rychle.

Podle údajů o roční nadměrné úmrtnosti dostupných na phinancetech nologies.com měly roky 2020 a 2021 negativní míru nadměrné úmrtnosti, konkrétně -9 %, přesněji -7 %. To znamená, že úmrtnost dětí v této věkové skupině byla nižší, než se v těchto letech očekávalo.

Tato míra se dramaticky zvýšila, což mělo za následek o 16 % více úmrtí, než se očekávalo v roce 2022, a pro rok 2023 je zatím předpokládáno o 22 % více úmrtí, než se očekávalo.

Dowd obvinil tento nárůst úmrtnosti ze zavedení vakcíny COVID-19 pro tuto věkovou skupinu, počínaje zářím 2021 pro 12-15leté a v dubnu 2022 pro 5-11leté.

Ve statistice měří korelační koeficient sílu a směr lineárního vztahu mezi dvěma proměnnými. Hodnota korelačního koeficientu se pohybuje od -1 do 1, kde 0 představuje žádnou korelaci, -1 představuje perfektní negativní lineární korelaci a 1 představuje perfektní pozitivní lineární korelaci.

Šokující je, že Dowd našel korelační koeficient 0,94 mezi zavedením vakcíny a nadměrnou úmrtností u britských dětí. To ukazuje na velmi silný pozitivní lineární vztah mezi těmito dvěma faktory. 

Jak se tedy jedna proměnná (zavedení vakcíny) zvyšuje, zvyšuje se i druhá proměnná (nadměrná úmrtí) způsobem, který je velmi blízký přímce.

Ale nemůžou být nadměrná úmrtí způsobena COVID-19 a ne vakcínami?

Za prvé, riziko úmrtí dětí na COVID-19 je velmi, velmi nízké. Takže nárůst úmrtí na COVID-19 během jednoho roku by měl malý dopad na celkovou úmrtnost dětí.

Za druhé, Dowd ukázal, že nadměrná úmrtnost dětí ve Spojeném království klesala do konce roku 2021, než byly zavedeny vakcíny proti COVID-19. Po zavedení vakcín začala výrazně narůstat nadměrná úmrtnost.

Dowd se také zeptal, proč by měl být COVID-19 zodpovědný za zvýšení nadměrné dětské úmrtnosti po zavedení vakcín a ne dříve. Poukázal na to, že pokud by příčinou zvýšené nadměrné úmrtnosti byl COVID-19, tato zvýšená čísla by se očekávala i pro roky 2020 a 2021.

Ed Dowd tedy uzavřel: „Je to vakcína.“

Prudký nárůst nadměrné úmrtnosti mezi britskými dětmi po očkování proti COVID-19 vyvolává otázku, proč úřady nepožadují okamžité a důkladné vyšetřování. Řekli nám, že reakce na COVID je o „zdraví“, tak proč nevyšetřují, co zabíjí děti? Jediné přijatelné vysvětlení, které dává smysl, je, že nechtějí znát odpověď.

Celý rozhovor můžete sledovat na videu výše (anglicky).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Nadměrná úmrtnost se právě zhoršila: Ed Dowd zveřejnil alarmující nová data (video)

  1. Další střípek do mozaiky k Amišům a dezolátním antivaxerům, děti. Kolelační shoda není náhodná. Před toxínou bylo potřeba zvýšení úmrtí, tím že se pacoši s plicní chorobou napojovali na ventilátory a neléčilo se. Bububu mělo efekt na ovce, pak už bylo jedno jestli umírají s toxínou, což ovčí vlně nevadí… Děti se do hledáčku dostaly i přesto, že jim imunita bránila umírat na strašáka. Tohle si musí někdo vyžrat, třeba domnělý kříženec osla.

  2. S vakcínou si počnou to, že udělají povinné očkování.
    To teprve vše začne, přátelé!
    Ozbrojte se všichni Boží zbrojí a připravte se.
    Nevěříte, že toho budou politici schopný? Ale notak, nepodceňujte je, prachy jsou pro ně víc, nežli zdraví nás…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout