Kanaďan, který ve svém projevu odhalil plány globálních elit na zotročení lidstva, si vysloužil bouřlivý potlesk (video)

Kanaďan, který ve svém projevu odhalil plány globálních elit na zotročení lidstva, si vysloužil bouřlivý potlesk (video)

Zatímco nedávno tleskal neméně bouřlivě kanadský parlament bývalému aktivnímu nacistovi, čímž jen podtrhl své skutečné pozadí, na jiném místě v Kanadě sklidil bouřlivý potlesk člověk, který před stejnými lidmi, kteří v tom parlamentu sedí, varoval.

Ve svém proslovu muž upozornil na plány schválené v rámci Agendy 21 a Agendy 2030, jejichž realizace je nyní na svém vrcholu. Varoval před digitální totalitou, 15minutovými městy a před vlivem Schwabova WEF.

Zde je třeba upozornit i na fakt, že Kanada patří k zemím, jejichž vláda je silně infiltrována členy WEF, mimo Trudeaua k nim patří i většina ministrů.

Minulý týden Joel Sussman na kanadské radnici přednesl působivý projev o 15minutových městech a plánech globalistů. Odhalil plány Klause Schwaba ze Světového ekonomického fóra. Po svém projevu sklidil Sussman potlesk ve stoje.

Podle Sussmana mají 15minutová města mnoho co do činění s WEF. Narážel tím na prohlášení redaktora Patricka Wooda, který napsal, že taková města budou využívána technokraty ke sběru dat.

Cílem je efektivita a maximální dohled, který  povede k maximální kontrole. Toto mechanistické myšlení je podle Sussmana protilidské.

15minutové město dláždí cestu pro digitální identitu a CBDC, digitální měnu centrální banky. Taková digitální měna umožňuje centrálním bankéřům nebo vládám zmrazit váš bankovní účet, protože pokojně protestujete proti vládní politice.

„15minutové město je vlk v rouše beránčím,“ zdůraznil Sussman.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Kanaďan, který ve svém projevu odhalil plány globálních elit na zotročení lidstva, si vysloužil bouřlivý potlesk (video)

  1. nejedna a o kontrolu, ale o 500% pokracovanie depopulacnej agendy, akurat ludia ktorych bude treba likvidovat budu na mensej ploche a tak budu moct byt pouzite cielenejsie prostriedky, ktore sa prilis daleko nerozsiria mimo tychto 15min oblasti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout